Női kézi BL: két napon belül újra legyőzte a Brest a Koprivnicát

A francia Brest Bretagne az 5-5 gólig jutó Ana Gros és Kalidiatou Niakate vezérletével két napon belül másodszor is legyőzte Horvátországban a Podravka Koprivnicát.

Női kézi BL: a Buducsnoszt majdnem elszórakozta a sikert

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 8. fordulójában a Krim Ljubljana meglepetésre 22–22-es döntetlent játszott a csoportot (meccselőnyökkel) vezető CSM Bucuresti otthonában.

Női kézi BL: a kapufán múlt az Esbjerg győzelme; kikapott a Brest

A skandináv rangadón döntetlent játszott egymással a dán Esbjerg és a norvég Vipers a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, a Ferencváros nyolcasában. A B-csoportban a Brest a CSZKA Moszkvától, a Podravka Koprivnica az Odensétől kapott ki hazai pályán.

Női kézi BL: tízzel nyert a CSZKA, Mörk remekelt a Vipersben

A CSZKA Moszkva 30–20-ra megverte a Ramnicu Valceát, míg a Borussia Dortmund 26–25-re nyert a Podravka Koprivnica vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a B-csoportban.

Női kézi BL: a Győri ETO 15 góllal legyőzte a Podravkát

A női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. fordulójában a Győri Audi ETO KC hazai pályán 43–28-ra legyőzte a horvát Podravka Koprivnicát.

Nehézkes kezdés után gólparádét rendezett a Győri ETO

Női kézilabda BL: 9 gólos előnyről kapott ki a Buducsnoszt

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában a koronavírus miatt 11 játékosát nélkülöző, a már visszavonult klubelnököt, Radmila Petrovicsot – aki három lövéséből egy gólt szerzett – is bevető Buducsnoszt Podgorica a 20. percben 9 góllal, a szünetben pedig öt góllal vezetett a Podravka Koprivnica otthonában, végül azonban háromgólos vereséget szenvedett.

Női kézi: Tomori visszatért, szoros siófoki siker Kaproncán

A Siófok női kézilabdacsapata hétfőn Kaproncán vívott felkészülési mérkőzést, és 29–28-ra nyert a Podravka ellen. A találkozón közel hat hónap után lépett pályára a térdsérüléséből felépülő Tomori Zsuzsanna.

Női kézi EHF-kupa: újra ikszelt a Siófok horvát ellenfelével

A Siófok a hazai döntetlen után idegenben sem bírt a Podravka Koprivnicával (33–33) a női kézilabda EHF-kupa csoportkörében. A kaproncai mérkőzésen a szünetben egy góllal vezetett a házigazda, de a címvédő ledolgozta hátrányát, a győzelmet azonban nem tudta megszerezni.

Női kézi EHF-kupa: egy győzelem, egy döntetlen, egy vereség a mai mérleg

A női kézilabda EHF-kupa A-csoportjának 3. fordulójában a DVSC hazai pályán 26–19-re kikapott a Thüringer HC-től. A B-csoportban a Siófok hiába vezetett az 56. percben még négy góllal, végül csak ikszelt a Podravkával. A C-csoportban viszont nem jött közbe semmi, az Érd biztosan múlta felül a Lublint.

Női kézi BL: a Metz győzelmével a középdöntőbe jutott az FTC

A Metz legyőzte a Podravkát a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának pénteki mérkőzésén, ezzel eldőlt, hogy a horvát csapat nem előzheti meg a Ferencvárost, azaz a magyar együttes továbbjutott a középdöntőbe.

Női kézi BL: a Fradi kiharcolta a győzelmet Horvátországban

A női kézilabda Bajnokok Ligája negyedik fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria 27–26-ra legyőzte a Podravka Koprivnicát.

Óriási harc, kiszenvedte a sikert Horvátországban az FTC

Hihetetlenül nehéz mérkőzésen, nem tökéletes, de harcos játékkal szerezte meg a két pontot a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában az FTC. Elek Gábor alakulata a Podravka Koprivnicát győzte le egy góllal (26–27).

Női kézi BL: Nagyon örülök, hogy újra mosolyogni láttam a csapatomat – Elek

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat 37–31-re győzte le a Podravka Koprivnicát. A találkozó után Elek Gábor vezetőedző és Kovacsics Anikó csapatkapitány értékelt a sajtótájékoztatón, valamint az ismét parádézó, 11 gólt szerző Klujber Katrinnal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Kézi BL: a Podravka edzője magyarul értékelt, Elek megköszönte az ország nevében

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat 37–31-re győzte le a Podravka Koprivnicát. A találkozó utáni sajtótájékoztatón talán kuriózumnak mondható dolog történt: a vendégek edzője magyarul értékelt. Igaz, Zlatko Saracevic neve jól cseng itthon, hiszen csaknem 20 évvel ezelőtt a Veszprém játékosa volt. Az esetet Elek Gábor sem hagyta szó nélkül. Nézze meg az NSO Tv videójában!

Női kézi BL: a Podravka ellen meglett a Fradi első sikere

Megszerezte idénybeli első BL-sikerét az FTC-Rail Cargo Hungaria, a magyar csapat a 11 gólig jutó Klujber Katrin vezérletével 37–31-re legyőzte a házigazda tempóját a szünetig bíró Podravka Koprivnicát.

Álomjáték a szünet után, megvan az FTC első sikere

Hibátlan maradt a győri csapat: húszgólos ETO-siker

A női kézilabda Bajnokok Ligája első csoportkörének utolsó fordulójában a Győri Audi ETO KC 37–17-re kiütötte hazai pályán a horvát Podravka Koprivnicát. Az ETO így százszázalékos teljesítménnyel zárta a kört, és nyolc pontot visz a középdöntőbe, míg a horvát bajnok búcsúzott a BL további küzdelmeitől.