55 találat
Jégkorong
2009.06.01. 07:52

A Detroit Red Wings fáradtan is 3–1-re legyőzte a Penguinst

NHL. A nagydöntő második meccse után Dan Bylsma elégedettebb volt csapata játékával, mint Mike Babcock, mégis utóbbi örülhetett.
Detroit Red Wings
Pittsburgh_Penguins
Jégkorong
2009.05.14. 09:04

A Pittsburgh Penguins megverte a Capitalst a hetedik meccsen

NHL, RÁJÁTSZÁS. A párharc első hat meccse izgalmasan alakult, ezúttal a Pens nem ismert kegyelmet, és négy góllal nyert.
Washington Capitals
Jégkorong
2008.06.03. 08:21

A Pittsburgh Penguins nyerte a lenyűgöző detroiti hokimaratont

NHL, DÖNTŐ. A Red Wings harmincöt másodpercre volt a Stanley Kupától, de mégis a vendégek örülhettek három hosszabbítás után.
döntő
Jégkorong
2008.05.29. 07:41

Sidney Crosby vezérletével szépített a Pittsburgh Penguins

NHL, NAGYDÖNTŐ. A harmadik mérkőzésen megállt a lejtőn a Pens. A hazai 3–2-es győzelme után a Detroit már „csak” 2–1-re vezet.
Jégkorong
2008.05.27. 07:50

A Penguins másodszor is gólképtelen maradt, így a Detroit már 2–0-ra vezet

NHL, NAGYDÖNTŐ. A hazaiak az elején két góllal elléptek, majd Filppula parádés gólt ütve biztosította be a győzelmüket.
Jégkorong
2008.05.25. 07:59

Mikael Samuelsson két magánakciója döntött a Detroit javára

STANLEY KUPA-DÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS. A svéd játékos jól használta ki a pittsburghi védelem megingásait. 1–0 a „Vörös Szárnyaknak”.
Jégkorong
2008.05.14. 07:48

Alakul az álomdöntő: már a Pittsburgh Penguins is 3–0-ra vezet

NHL, RÁJÁTSZÁS. A harmadik mérkőzésen a Philadelphia Flyers otthonában nyert a Pens (4–1). Marian Hossa két gólt szerzett.
Jégkorong
2008.05.10. 10:29

Jevgenyij Malkin két találattal járult hozzá a Flyers legyőzéséhez

NHL, RÁJÁTSZÁS. A Pittsburgh egy gólzáporos első harmad után 4–2-re legyőzte a Philadelphiát a keleti döntő első meccsén.