Sportrádió: Pigniczki Fanni 35 éves magyar rekordot állított be

Az olimpiai kvalifikációs ritmikusgimnasztika-világbajnokságon Pigniczki Fanni a 9. helyen végzett, ezzel 35 éves magyar rekordot állított be. A Sportrádió Hazafutás című műsorában Szegő Tibor mikrofonja előtt Pigniczki és edzője, Gelle Noémi értékeltek, de a beszélgetés elején Deutsch-Lazsányi Erika, az MRGSZ technikai bizottságának elnöke is megszólalt.

Rg: Pigniczki Fanni vb-9. lett egyéni összetettben

Pigniczki Fanni a kilencedik helyen végzett egyéni összetettben a szófiai olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika világbajnokságon. Az olasz Sofia Raffaeli negyedik aranyát szerezte a bolgár fővárosban.

Rg-vb: Pigniczki Fanni nyolcadik a szalag döntőjében

Pigniczki Fanni a nyolcadik helyen végzett a szalag döntőben a Szófiában zajló olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Rg-vb: Pigniczki Fanni két döntőben is érdekelt

Pigniczki Fanni döntőbe jutott szalaggal és egyéni összetettben is a Szófiában zajló olimpiai kvalifikációs ritmikusgimnasztika-világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Rg: Pigniczki 3. szalaggal a kolozsvári vk-versenyen

Pigniczki Fanni a harmadik helyen végzett szalaggal a ritmikus gimnasztikázók kolozsvári világkupa-viadalán.

Rg Eb: Pigniczki a 14., Wiesner a 18. egyéni összetettben

Pigniczki Fanni a 14., Wiesner Hanna a 18. helyen végzett szombaton a Tel-Avivban zajló ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság egyéni összetett döntőjében.

Rg-Eb: két magyar került az egyéni összetett döntőjébe

Pigniczki Fanni és Wiesner Hanna is bejutott az egyéni összetett szombati döntőjébe a tel-avivi ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságon – jelentette az MTI.

Rg Eb: Pigniczki Fanni tartalék a labda döntőjére

Pigniczki Fanni a 11. helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók tel-avivi Európa-bajnokságán a csütörtöki selejtezőben, így harmadik számú tartalék.

Rg: Pigniczki Fanni és az MTK tarolt az ob-n

Pigniczki Fanni a buzogány kivételével minden szerrel, egyéni összetettben és csapatban is diadalmaskodott a ritmikus gimnasztikázók országos bajnokságán.

Rg: Magyarországra jön az olimpiai bajnok

Szombaton Magyarországon tart bemutatót Linoj Asram olimpiai bajnok ritmikus gimnasztikázó.

Rg-vb: Pigniczki 14., Dina Averina történelmet írt

Pigniczki Fanni négy riválist megelőzve a 14. helyen zárta az összetett döntőjét szombaton a Kitakjusuban zajló ritmikusgimnasztika-világbajnokságon, míg Dina Averina sporttörténelmet írt.

Rg-vb: Pigniczki Fanni döntős összetettben

Pigniczki Fanni bejutott a döntőbe összetettben a ritmikus gimnasztika-világbajnokságon, Kitakjusuban.

Rg-vb: Dina Averina karikával és labdával is aranyérmes

Dina Averina mindkét szerdai szeren aranyérmes lett a ritmikusgimnasztika-világbajnokságon, Kitakjúsúban ˜– közölte a Magyar Távirati Iroda.

Rg-vb: Pigniczki Fanni két szer után a 10. hely áll összetettben

Pigniczki Fanni a labda- és a karikagyakorlat után a 10. helyen áll a ritmikus gimnasztika-világbajnokságon, Kitakjusuban – adta hírül az MTI.

Tokió 2020: Pigniczki Fanni a 20. lett a selejtezőben, nem került döntőbe

Nem lesz magyar az egyéni összetett döntőjében, miután Pigniczki Fanni mind a négy szerrel rontott, és a 20. helyen fejezte be a selejtezőt.

Rg: Pigniczki Fanni három szeren is döntős lett

Pigniczki Fanni szalaggal a negyedik helyen végzett a ritmikus gimnasztikázók izraeli Grand Prix-ján, Tel-Avivban.

Tokió 2020: Pigniczki Fanni az izraeli Holonban készül

A ritmikus gimnasztikázó Pigniczki Fanni a jövő héten, az izraeli Holonban tartja főpróbáját a tokiói olimpia előtt.

Rg Eb: Még nem fogtam fel – Pigniczki Fanni a kvótaszerzéséről

Mint ismert, a ritmikus gimnasztikázók utolsó európai kvótáját szerezte meg Pigniczki Fanni. A 21 éves sportoló révén Sydney után ismét képviseli magyar sportoló a sportágat az olimpián.

Rg Eb: Pigniczki Fanni megszerezte az olimpiai kvótát!

Pigniczki Fanni mind a négy szerével hibátlanul mutatta be gyakorlatát a várnai ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság top 24-es egyéni összetett döntőjében, és 97.250 összpontszámával megszerezte az olimpiai kvalifikációt – tájékoztatott Deutsch-Lazsányi Erika, az MRGSZ Technikai Bizottságának elnöke.

Rg Eb: Pigniczki bejutott az egyéni összetett fináléba

Pigniczki Fanni bejutott az egyéni összetett fináléba a ritmikus gimnasztikázók bulgáriai Európa-bajnokságán.

Kézilabda Eb: Tudta-e?