NBA: Suns-bravúr Bostonban, öt kiállítás Minnesotában – videó

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombat hajnali játéknapján a Phoenix Suns idegenben múlta felül a Boston Celticset. Bradley Beal 34 pontja ellenére a Washington kikapott a Portland ellen, míg a Toronto Fred VanVleet és Gary Trent vezérletével nyert Houstonban. Az Orlando a Minnesotát, a Philadelphia a San Antoniót győzte le idegenben. Trae Young ezúttal 27 ponttal vette ki a részét az Atlanta Utah elleni győzelméből. A Keleti Konferencia két legrosszabb mérlegű csapatának mérkőzését a Detroit húzta be a Charlotte ellen.

A New York is legyőzte a Bostont, kikapott a Nets

Luka Doncic megsérült, de így is nyert Phoenixben a Mavs, nem hibázott a Cavaliers és a Clippers, kikapott a Bulls: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: Doncic nélkül is megtörte a Mavs a Suns jó sorozatát

A legutóbbi négy mérkőzését megnyerő Phoenix Suns hazai pályán 99–95-re kikapott a Luka Doncicot a harmadik perctől nélkülöző Dallas Maverickstől az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti pénteki játéknapján. A Keleti főcsoportot vezető Boston Celtics hosszabbításban kapott ki hazai pályán 120–117-re a New York Knickstől, így az éllovas sorozatban harmadik vereségét szenvedte el. A Los Angeles Clippers Paul George vezérletével ütötte ki a San Antonio Spurst, ugyanis a kaliforniaiak könnyedén nyertek 138–100-ra.

NBA: nézőszámrekord San Antonióban; Jokics nélkül nyert a Nuggets

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombat hajnali játéknapján rekordot döntöttek Texasban, nyert a nyugati éllovasok közül a Pelicans és a Nuggets, a Bulls pedig zsinórban harmadik vereségét szenvedte el.

NBA: Brown 41 pontjával nyerte meg a játéknapját rangadóját a Celtics

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtök hajnali játéknapján a Boston Celtics Jaylen Brown vezetésével legyőzte a New Orleans Pelicans csapatát. Győzött a Milwaukee Bucks, a Memphis Grizzlies, valamint a Denver Nuggets is.

NBA: Curry visszatért, de így is kikapott a Golden State

Visszatért sérüléséből a címvédő Golden State Warriors sztárja, Steph Curry, ennek ellenére a csapat hazai pályán így is sima, 125–113-as vereséget szenvedett a Phoenix Sunstól az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szerdai játéknapján.

NBA: négymilliárd dollárért cserél gazdát a Phoenix Suns

Négymilliárd dollárért cserél gazdát az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) szereplő Phoenix Suns.

Levédekezte a Memphist a Denver, holtversenyben vezetik Nyugatot

Phoenixben tört meg a Wizards rossz sorozata, földbe döngölte a GSW-t a zsinórban nyolcat nyerő Knicks: ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA: a Knicks kiütötte a GSW-t; a Nuggets simán nyert

A tengerentúli profi amerikai kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján a New York Knicks hazai pályán 132–94-gyel ütötte ki a regnáló bajnok Golden State Warriorst. A Chicago Bulls 113–103-ra győzött a Miami Heat vendégeként, a Washington Wizards három ponttal bizonyult jobbnak a Phoenix Sunsnál. Győzött a Utah Jazz és a Denver Nuggets is.

NBA: LeBron James és Davis nélkül simán kikapott Phoenixben a Lakers

A LeBron Jamest és Anthony Davist is nélkülöző Los Angeles Lakers sima, 130–104-es vereséget szenvedett a Chris Paul vezette (28 pont, négy lepattanó, nyolc assziszt) Phoenix Suns vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti keddi játéknapján. A Milwaukee 128–119-es New Orleans Pelicans elleni idegenbeli győzelméből Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) 42 ponttal, tíz lepattanóval és egy assziszttal vette ki a részét. A Bucks idei 22. sikerével a liga legjobb mérleggel rendelkező csapatává lépett elő. Az Oklahoma City Thunder a dudaszó pillanatában szerzett Shai Gilgeous-Alexander-kosárral győzte le 123–121-re a Portland Trail Blazerst, az Atlanta Hawks az utolsó másodpercekben fordítva nyert 126–125-re az Orlando Magic ellen, a Philadelphia 76ers pedig csak hosszabbításban tudta felülmúlni 104–101-re a Toronto Raptorst.

NBA: váratlanul bukott a Memphis, Devin Booker 58-at dobott a Pelsnek

Booker parádéjával 24 pontos hátrányból fordított és nyert rangadót a Suns, hosszabbítás döntött a Cavs-Mavsen, Kawhi Leonard vezette győzelemre a Clipperst, tartalékosan is jó volt a Bucks, nem hibázott a Heat és a Blazers.

NBA: 41 pontot vert a Bucksra a Memphis, magához tért a Suns

Hosszabbítás döntött a Jazz–Pelicans meccsen, Tyler Herro pedig a tegnapi kilenc triplája után most tízet dobott Houstonban: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: a Celtics hosszabbításban győzte le a Lakerst, nyert a Bucks és a Utah

A Jazztől kapott váratlan pofont a New Orleans, a Phillynek nem okozott gondot a Sacramento, a Suns viszont nem talál ki a gödörből: ismét kikapott a Houstontól – a legutóbbi NBA-játéknap eredményei.

Megsemmisítette a Sunst a Boston, a Pelicans vezeti Nyugatot

Legyőzte a Sacramentót a Bucks, hosszabbítást bukott Orlandóban a Clippers, nyert a Brooklyn, a Toronto, a New York, a Memphis és a Chicago is.

NBA: bajnokesélyesek csatája? A Celtics alaposan kiütötte a Sunst – videók

Tizenegy mérkőzést rendeztek magyar idő szerint kedd éjjel az észak-amerikai kosárliga (NBA) alapszakaszában, közülük is kiemelkedett a Boston Celtics–Phoenix Suns rangadó, amit a tavalyi döntős kiütéssel megnyert (125–98). A szupersztárjait nélkülöző Los Angeles Lakers kikapott, a New Orleans Pelicans továbbra is szárnyal, a Utah Jazz pedig elképesztő fordítást mutatott be a Golden State Warriors ellen.

NBA: Davis ismét dominált, 55 pontot dobott a Wizards ellen

Anthony Davis továbbra is bombaformában, ismét nyert a Lakers – közben rangadót nyert a Celtics és a Pelicans, visszatért Damian Lillard, hozta a kötelezőt a Suns és a Memphis, a New York pedig pocsék meccsen gyűrte le a Clevelandet.

NBA: legyőzte a Dallast a Toronto, egylabdás meccset nyert a Phoenix

LeBron James szezoncsúcsával ismét nyert a Spurs otthonában a Lakers, a Rockets felülmúlta a fáradtabb Thundert – ez történt ma hajnalban az NBA-ben.

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

NBA: a 76ers tartalékosan is legyőzte a Brooklynt, Pistons-bravúr Denverben

Kikapott Phoenixben a Lakers, a sacramentói expressz Memphisben sem lassított: íme a legutóbbi NBA-játéknap eseményei.

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

Kézilabda Eb: Tudta-e?