Férfi kosár NB I: már igazi csapatként funkcionál a PVSK

Justin Gordon érkezése egyensúlyt teremtett és nyugalmat hozott az egymás után három bajnokit nyerő baranyai együttesnél.

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a DEAC is hibátlan maradt

A DEAC és a Szolnok is megnyerte második mérkőzését a férfi kosárlabda NB I 2021–2022-es kírásában: a debreceniek a Pécs vendégeként győztek 25 ponttal, míg az Olajbányász az Atomerőmű otthonában nyert magabiztosan (90–67).

Férfi kosár NB I: a Falco simán megnyerte a nyitó meccset

A férfi kosárlabda NB I 2021–2022-es kiírásának nyitó mérkőzésén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely hazai pályán 99–77-re nyert a PVSK-Veolia ellen.

Férfi vízi ob I: fiatal kerettel készül a Pécs az idényre

Fiatal kerettel készül a következő idényre a férfi vízilabda ob I-ben szereplő PVSK-Mecsek Füszért.

Férfi kosár NB I: sima szegedi siker a bronzcsata nyitányán

A Szeged hazai pályán fölényesen, 102–81-re legyőzte a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájának szombat esti nyitányán. A párharc az egyik fél második győzelméig tart.

Férfi kosár NB I: nyert az OSE és a PVSK az alsóházban

A Pécs és az Oroszlány is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján: a PVSK a már kiesett Jászberényt verte 124–83-ra, míg az OSE remek utolsó negyeddel ütötte ki a ZTE-t 89–56-ra az alsóházban.

Férfi kosár NB I: a DEAC jutott utolsóként a negyeddöntőbe

A legjobb négy közé jutott a DEAC a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntős párharc ötödik, egyben utolsó mérkőzésén 88–85-re legyőzte az Alba Fehérvárt. A bennmaradásért zajló rájátszásában a Kecskemét az OSE Lionst, a PVSK a ZTE-t, a Jászberény pedig a Kaposvárt győzte le.

Videó: húsz éve tetőzött a pécsi kosárláz

Az akkor éppen a hatodik bajnoki címére hajtó PVSK-MiZo húsz éve első magyar csapatként jutott be a final fourba a női kosárlabda Euroligában, és szinte kivétel nélkül magyar játékosokkal a harmadik helyen végzett. A 2001-es sikert ráadásul úgy sikerült elérni, hogy az egész sorozatban mindössze egyetlen vereséget szenvedtek el a moszkvai Szpartakkal nyolc évvel később a csúcsra jutó Rátgéber László lányai, igaz, azt az egyet éppen a négyes döntő első mérkőzésén a későbbi győztes francia Bourges ellen.

Férfi vízi ob I: megszorongatta a Szolnokot, de kikapott a Vasas

A Vasas hatalmas küzdelemre kényszerítette a listavezetőt, de a végén a szolnokiak örülhettek a győzelemnek a férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján.

Férfi vízilabda ob I: tíz góllal nyert a listavezető Szolnok

A férfi vízilabda ob I 25. fordulójában a listavezető Szolnoki Dózsa 16–10-re nyert a Szeged vendégeként, míg a KSI hazai pályán játszott 9–9-es döntetlent a PVSK-val.

Férfi kosárlabda NB I: a Falco esélyt sem adott a PVSK-nak

A férfi kosárlabda NB I 22. fordulójának pénteki játéknapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 92–67-re nyert a PVSK-Veolia vendégeként.

Férfi kosár NB I: simán nyert a Falco; újabb DEAC-siker

A Falco KC Szombathely 88–68-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: magabiztos szolnoki siker Kecskeméten

A Szolnoki Olaj 96–76-ra legyőzte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Pécs nagy hajrával, a 29–12-re megnyert utolsó negyed révén diadalmaskodott az Oroszlány ellen. A Falco a ZTE ellen aratott 82–70-es sikert.

Férfi kosár NB I: a Szolnok, a Körmend és a Fehérvár is nyert

A Körmend, az Alba Fehérvár és a mezőny pillanatnyilag legjobb százalékos mutatójával rendelkező Szolnok is győzött hazai pályán a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Férfi kosár NB I: otthon továbbra is hibátlan a Kecskemét

A Kecskemét 79–73-ra legyőzte a PVSK-Veoliát a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján.

Férfi kosár NB I: Alba-siker a Körmend ellen; nyert a PVSK

Az Alba Fehérvár 91–82-re legyőzte az Egis Körmendet a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

Férfi kosár NB I: hiába próbálkozott a Pécs, végül néggyel nyert a Szeged

A férfi kosárlabda NB I 7. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Szedeák hazai pályán 89–85-re legyőzte a Pécset, amely pedig kétszer is tíz pont fölötti hátrányból jött vissza a meccsbe.

Férfi kosár NB I: a Szolnok gond nélkül nyert a Pécs ellen

A Szolnok 86–68-ra legyőzte a PVSK-Veoliát a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi kosár NB I: 222 pontos meccset nyert meg a PVSK

Bár az utolsó negyedben nagyot hajrázott az Oroszlány, nem tudta ledolgozni hátrányát, és 80–76-ra kikapott vendégétől, a Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján. A Sopron odahaza verte meg a Kaposvárt (97–86), és ugyancsak vereséggel küldte haza vendégét a PVSK – a pécsiek az idény pontokban eddigi leggazdagabb meccsén gyűrték le a sereghajtó Jászberényt (120–102).

Férfi kosár NB I: a PVSK hat ponttal nyert a Sopron ellen

A PVSK hazai pályán 83–77-re legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I kedd esti összecsapásán. A pécsieknél kosarazó Veljko Budimir 20 pontig jutott, ezzel a meccs legeredményesebb játékosa lett.