NB II: „Elég problémás lehetek a bíróknak, mert folyamatosan kapom a sárgákat”

A Vasas FC 1–0-ra legyőzte a Pécsi MFC-t a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A két csapat vezetőedzője abban egyaránt egyetértett, hogy Preklet Csaba kiállítása mérkőzést befolyásoló tényező volt.

NB II: a Vasas Berecz lövésével legyőzte a Pécset

A labdarúgó NB II  8. fordulójának tévés mérkőzésén a Vasas Berecz Zsombor góljával legyőzte a vendég a Pécsi MFC-t, amely több mint fél órát emberhátrányban játszott.

Két kapufa közt egy gól csak-csak összejött a Vasasnak

A Vasas hazai pályán megszenvedett a Pécsi MFC-vel, ám a 70. percben szerzett Berecz-találattal 1–0-ra legyőzte a mecseki együttest a labdarúgó NB II 2021–2022-es idényének 8. fordulójában. A Pécs bő 30 percet játszott emberhátrányban, de az angyalföldiek így sem lehettek nyugodtak még a hosszabbítás pillanataiban sem. Igaz, az alumíniumról kifelé perdülő labdával kétszer sem volt szerencséje Kuttor Attila együttesének.

Hatgólos keleti rangadón DVTK-siker; győzött és élre állt a Haladás

Újabb hétközi fordulóval folytatódott szerdán a labdarúgó NB II küzdelemsorozata. A Diósgyőr nyerte a keleti rangadót, miután Kondás Elemér együttese 4–2-re verte a Nyíregyházát, amely így elveszítette veretlenségét és első helyét. A Siófok ötgólos meccsen diadalmaskodott a Szolnok ellen. A Haladás 1–0-ra verte a Tiszakécskét, ezzel felugrott a tabella élére, és a Szentlőrincen kívül a másik csapat a mezőnyben, amely még nem kapott ki. Tovább menetel a Kecskemét, az újonc ezúttal hazai pályán, a Budafok elleni gyűjtötte be a három pontot. A Vasas Berecz Zsombor góljával legyőzte a Pécsi MFC-t, amely több mint fél órát emberhátrányban játszott. A Szeged fölényes győzelmet aratott a Budaörs otthonában, míg a Soroksár a papírformának megfelelően legyűrte az újonc III. Kerületet.

Drámai végjátékkal szerezte meg a három pontot a PMFC

A labdarúgó NB II 7. fordulójában PMFC a Csákvárt fogadta, és 2–1-es győzelmet aratott ellene.

Labdarúgás: döntöttek az új pécsi stadion helyszínéről

Pécs délnyugati részén, a Bolgárkertben lesz a város új futballstadionja, a már épülő labdarúgó-akadémia szomszédságában – közölte a Magyar Távirati Iroda.

NB II: Serie A-s klubtól jött játékos a Szegedhez, élvonalbeli erősítések Kécskén – körkép

Június 15-től augusztus 31-ig tartott az átigazolási időszak a labdarúgó NB II-ben is. Az utolsó pillanatban még erősített a DVTK, a Szeged, a Szentlőrinc, a Tiszakécske, a Csákvár, az ETO és a Budafok is. Tekintse át a másodosztályú csapatoknál történt változásokat!

NB II: magabiztos DVTK-siker a Pécsi MFC ellen

A labdarúgó NB II 6. fordulójának nyitó mérkőzésén a Diósgyőri VTK 3–0-ra legyőzte a vendég Pécsi MFC-t.

Három góllal három pontot gyűjtött be a DVTK a Pécs ellen

A labdarúgó NB II 6. fordulójának nyitó mérkőzésén a Diósgyőri VTK 3–0-ra legyőzte a vendég Pécsi MFC-t. Az első félidő közepén Bárdos és Hornyák révén három perc alatt kettőt rámolt be ellenfelének a hazai csapat, majd a második félidőben Horváth Zoltán is betalált, így a DVTK véget vetett hárommeccses nyeretlenségi sorozatának.

NB II: a rutinos korábbi NB I-es középpályás csapatot váltott

A labdarúgó NB II-ben szereplő Kecskeméti TE szerződtette Bartha Lászlót a Pécsi MFC-től – derült ki a két klub közleményéből.

A PMFC az Ajka ellen megtörte nyeretlenségi sorozatát

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Pécsi MFC az Ajkát fogadta, s Hegedűs góljával először idén vezetést tudott szerezni, ami elegendő lökés volt a győzelem megszerzéséhez is.

Emberhátrányban is pontot szerzett a Pécs a Budaörs ellen

A labdarúgó NB II 3. fordulójában a PMFC a Budaörsöt látta vendégül. A mérkőzésen minden volt, ami egy jó futballmeccshez kell, és végül az emberhátrányban játszó Pécs megérdemelten tartott otthon egy pontot (1–1).

Küzdelmes döntetlen született a baranyai rangadón

A labdarúgó NB II 2. fordulójában Kaposváron fogadta a PMFC együttesét a Szentlőrinc csapata. Küzdelmes mérkőzés után igazságos döntetlen született, így a Pécsnek még nem sikerült nyernie ebben a bajnokságban.

NB II: Pécsről igazolt támadót a Budaörs

Budaörsön folytatja pályafutását a Pécsről távozó Batizi-Pócsi Balázs – számolt be róla az NB II-es budapesti futballklub a hivatalos honlapján.

NB II: Haladás-győzelem az első forduló záró meccsén Pécsen

A labdarúgó NB II 1. fordulójának záró mérkőzésén a Pécs a Haladást fogadta, és nem bírt vele, a szombathelyiek 1–0-ra nyertek.

NB II: magánbefektető érkezik, átalakul a tulajdonosi háttér a PMFC-nél

A pécsi önkormányzat cége, a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. augusztus 1-jétől a városnak, illetve a magántulajdonban lévő S-Gast Kft.-nek értékesíti a PMFC labdarúgóklubot működtető gazdasági társaság tulajdonrészének túlnyomó részét – írja a bama.hu

NB II: a Fehérvártól igazolt fiatal középpályást a PMFC

Hivatalos oldalán jelentette be a PMFC, hogy szerződtette a Mol Fehérvár utánpótlás-válogatott középpályását, Kövesdi Pétert.

NB II-es felkészülés: négy gólt szerzett a DVTK, hatot a Kecskemét

Több másodosztályú labdarúgócsapat játszott felkészülési mérkőzést szerdán. A DVTK fölényesen győzte le a Békéscsabát, míg a Kecskemét hat gólt szerezve verte meg szlovén ellenfelét. A Pécs – két új játékossal, Bukrán Erikkel és Svedjuk Alexszel a soraiban – három góllal múlta felül a Szegedet.

NB II: az MTK U-válogatott támadója a Pécshez igazolt

A labdarúgó NB II-re készülő PMFC a hivatalos honlapján bejelentette Hursán György és Bíró Bence érkezését.

NB II: Feröerről igazolhat középpályást a PMFC

A Vikingur Gota 19 esztendős magyar játékosa, Turi Géza próbajátékra érkezik a labdarúgó NB II-ben szereplő PMFC-hez – számolt be róla a portal.fo.