Golf: békét kötöttek a szakadárokkal, egyesül a PGA és a LIV

Az elmúlt két évben kettészakadt a sportág élmezőnye, hamarosan véget ér a megosztottság.
PGA
golf
2023.01.23. 11:29

Golf: Jon Rahm továbbra is kiugró formában

Rahm az egész versenyen kiegyensúlyozottan teljesített, végül egy ütéssel előzte meg David Thompsont.
Jon Rahm
PGA
golf
2022.10.03. 12:49

Golf: kanadai győzelem a Sanderson Farms Championshipen

A kanadai golfozó második tornagyőzelmét aratta a Mississippi állambeli Jacksonban rendezett tornán.
PGA Tour
PGA
golf
2022.08.10. 10:47

Golf: a LIV legnagyobb skalpja – Cam Smith is átszerződik

Az ausztrál több mint százmillió dollárt kap azért, hogy a jövőben a szakadár széria versenyein induljon.
LIV golf
PGA
golf
Cameron Smith
2022.06.13. 10:36

Golf: McIlroy megvédte címét Kanadában a US PGA Touron

Az északír Justin Thomasszal vívott óriási csatát a négynapos viadal utolsó előtti szakaszáig.
Rory McIlroy
US PGA
PGA
golf
2022.03.21. 12:07

Golf: Sam Burns megvédte címét a floridai viadalon

A 25 éves amerikai a vasárnapi zárás előtt három ütés hátrányban volt éllovas honfitársával szemben.

Golf: három héten belül második diadalát aratta Scottie Scheffler

A 25 éves amerikai játékos az Orlandóban rendezett, 12 millió dollár összdíjazású Arnold Palmer Invitationalön győzött.
Scottie Scheffler
US PGA
PGA
golf
2020.10.12. 10:55

PGA: skót győztest avattak Las Vegasban

Tizenegy év után újra Martin Laird nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának Las Vegas-i versenyét.
Martin Laird
PGA
golf
2020.08.24. 09:48

Golf: Dustin Johnson tornagyőzelmével a világranglista élére állt

Az amerikai golfozó 14 éve nem látott fölénnyel diadalmaskodott Nortonban.
Dustin Johnson
PGA
golf
2020.08.10. 09:31

Golf: 23 éves tehetség nyerte a PGA Championshipet

A torna izgalmasan alakult, az utolsó nap előtt még 10-15 játékosnak volt reális esélye a győzelemre.
US PGA
PGA
golf
Collin Morikawa
2020.06.22. 10:03

Golf: Webb Simpson nyert apák napján a PGA Touron

Simpsonnak a mostani első hely 1.278 millió dollárt (395 millió forintot) ért.
Webb Simpson
PGA
golf
2020.05.14. 11:36

Golf: McIlroy ott lesz az újraindulás utáni első három versenyen

„Hiányzik a versenyzés, a versengés, az öltözői hangulat és a játékostársak is” – mondta az ír.
PGA
golf
2020.02.17. 09:36

Golf: ausztrál győzelem született a Los Angeles-i PGA-tornán

Hárman végeztek a második helyen, Tiger Woods a vert mezőnyben zárt az 1.7 millió dolláros versenyen.
PGA
golf
2020.01.06. 13:11

Golf: Justin Thomas nyerte az idei első PGA-versenyt

Az amerikai versenyző rájátszásban diadalmaskodott Patrick Reed fölött a hawaii tornán.