Női kosár NB I: a Vasas nyert, harmadik meccs dönt Pécsen

A Vasas hazai pályán 70–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I rájátszásának szombati játéknapján, így kiegyenlítette az 5–8. helyért zajló párharc állását. A másik pár első meccsén a TFSE-MTK idegenben legyőzte a Csatát, míg a bennmaradásért zajló körmérkőzés szombati játéknapja a Ceglédnek és a PINKK-nek hozott sikert.

Női kosár NB I: a PEAC nagy csatában legyőzte a Vasast

Csütörtökön megkezdődött az 5–8. helyért tartó mérkőzéssorozat a női kosárlabda NB I-ben: a fordulatos nyitányon a PEAC-Pécs hazai pályán 71–68-ra győzött a Vasas ellen, így lépéselőnybe került az egyik fél második sikeréig tartó párharcban.

Női kosár NB I: a Szekszárd és a DVTK is bejutott az elődöntőbe

A női kosárlabda NB I negyeddöntőjének pénteki játéknapján a DVTK 84–81-re legyőzte a PEAC-Pécset, így bejutott az elődöntőbe, míg a Szekszárd 69–63-ra nyert a Csata ellen, ezzel szintén ott van a legjobb négy között.

Női kosár NB I: játék nélkül a DVTK-é a PEAC elleni első meccs

A PEAC-Pécs koronavírus-fertőzés miatt nem tud elutazni az Aluinvent-DVTK elleni negyeddöntő keddi első mérkőzésére, amelyet így játék nélkül a miskolciak nyertek a női kosárlabda NB I-ben – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

Női kosár NB I: a PEAC legyőzte és megelőzte a Csatát

A PEAC-Pécs 76–65-re nyert a Csata vendégeként a női kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén, és ezzel riválisát megelőzve megszerezte az alapszakasz ötödik helyét.

Női kosár Magyar Kupa: sima volt, megint a Soproné a serleg

A Sopron nyerte meg a női kosárlabda Magyar Kupa 2020–2021-es kiírását, miután a vasárnap esti budapesti döntőben 79–56-ra legyőzte a DVTK-t. A soproniak sorozatban harmadszor hódították el a serleget – a legutóbbi 11 MK-kiírásból nyolc az ő diadalukkal ért véget, összességében pedig ez volt a klub tizedik kupasikere.

Női kosár Magyar Kupa: a Szekszárd nyerte a bronzcsatát

A Szekszárd végzett a harmadik helyen a kosárlabda női Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásában, miután a budapesti végjáték vasárnapi bronzmeccsén 70–64-re legyőzte a PEAC-ot.

Női kosár MK: a PEAC-Pécs, a DVTK, a Szekszárd és a Sopron is elődöntős

A női kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a PEAC-Pécs 53–52-re legyőzte szerdán a VBW CEKK Ceglédet, így bejutott az elődöntőbe. A DVTK is bejutott a legjobb négy közé, miután 74–71-re kerekedett a Győr fölé. Harmadikként a Szekszárd kvalifikálta magát az elődöntőbe, miután 85–79-re megverte a TFSE-MTK-t. Az utolsó, negyedik találkozón a Sopron Basket magabiztos, 88–53-as sikert könyvelhetett el a Ludovika-FCSM Csata ellen.

Női kosár MK: izgalmas végkimenetele lehet a nyolcas döntőnek

Szerdától vasárnapig Budapest ad otthont a női kosárlabda Magyar Kupa csatározásainak, s bár a favorit kiléte egyértelmű, a végkimenetel izgalmas lehet.

Női kosár NB I: magabiztos pécsi siker a Vasas ellen

A PEAC-Pécs hazai pályán 12 pontos győzelmet aratott a Vasas Akadémia felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén. A mezőny legeredményesebb játékosa a vesztes fővárosiak amerikai légiósa, Brianna Fraser volt 21 ponttal.

Női kosár NB I: 110 pontig jutott a PEAC a sereghajtó ellen

A PEAC-Pécs 110–47-re verte meg a még mindig nyeretlen ZTE-t, míg a Csata hazai pályán 54–42-re legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

Női kosár NB I: kiütéses soproni siker a PEAC-Pécs ellen

A listavezető Sopron 88–53-ra nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Női kosár NB I: a PEAC-Pécs sem tudta megállítani a Sopront

A Sopron Basket 72–53-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.

Női kosár NB I: ötödik hazai meccsét is megnyerte a PEAC-Pécs

A PEAC-Pécs 76–65-re nyert a Ludovika-FCSM Csata ellen a női kosárlabda NB I keddi játéknapján.

Női kosár NB I: remek dupla dupla Kiss Virágtól, PEAC-siker

A 26 ponttal és 16 lepattanóval záró Kiss Virág vezérletével a PEAC-Pécs 68–58-ra legyőzte vendégét, a Ceglédet a női kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

Női kosár: a „Vatikán-taktikát” fogják alkalmazni a pécsiek

Rendkívül nehéz helyzetben van a női kosárlabda NB I-ben szereplő PEAC-Pécs, amelynek több, mint egy csapatnyi játékosát kell nélkülöznie a ma esti, Cegléd elleni mérkőzésen. A találkozót megelőzően Csirke Ferenc vezetőedző nyilatkozott a bama.hu-nak.

Női kosár NB I: dupla dupla a Szekszárdban, 50 pontos győri siker

A Szekszárd hazai pályán 94–83-ra legyőzte a Ceglédet szombaton a női kosárlabda NB I-ben. A játéknap legnagyobb különbségű győzelmét a ZTE-t  92–42-re legyőző Győr aratta.

Női kosár NB I: óriási pontesőt zúdított ellenfelére a Szekszárd

A DVTK hosszabbítást követően 75–69-re legyőzte vendégét, a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. Korábban a Szekszárd hazai pályán, a Győr idegenben érvényesítette a papírformát: a szekszárdiak 114 pontig jutottak a PINKK ellen – ez az idény eddigi második legmagasabb pontszáma; a legmagasabb is az övék (129 a sereghajtó ZTE ellen).

Női kosárlabda NB I: elmarad a PEAC–ZTE bajnoki

Koronavírusos megbetegedések miatt elhalasztották a női kosárlabda NB I-ben vasárnapra kiírt PEAC-Pécs–ZTE NKK mérkőzést.

Női kosár NB I: győri győzelem a tartalékos PEAC ellen

A Győr hazai pályán könnyed győzelmet aratott a PEAC-Pécs felett a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati mérkőzésén.