Női kosár Ek: elmaradt a csoda Franciaországban, kiesett a PEAC

Harmincpontos pofonba szaladt bele a PEAC a francia Villeneuve vendégeként a női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott a sorozattól.

Női kosár NB I: nagyot hajrázva nyert a DVTK a PEAC ellen

A női kosárlabda NB I 18. fordulójában a Győr közel száz pontot dobva legyőzte a TFSE MTK-t. Az első negyedben még tartotta a lépést idegenben a Ludovika a Sopronnal, azonban a hazaiak második negyedben 29 pontot dobva elléptek és végül 75–43-ra nyertek. A mérkőzést végig dominálva, könnyedén nyert a BEAC 92–57-re a Szigetszentmiklós ellen. A Vasas idegenben 95–66-ra győzött Cegléden. A DVTK a mérkőzés hajrájában zsinórban 12 szerzett ponttal fordított és 69–65-re legyőzte a PEAC Pécs csapatát a forduló rangadóján.

Női kosár Európa-kupa: győztes negyeddel nyitott, de kikapott a PEAC

Vereséget szenvedett a női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az NKA Universitas PEAC, amelyet a francia Villeneuve d'Ascq vendégként győzött le (66–74).

Női kosár NB I: újabb nagy győzelemnek örülhet a pazar DVTK

Az NKA Universitas PEAC 76–56-ra nyert odahaza a Vasas Akadémia ellen, míg a DVTK-Hun-Therm az utolsó negyed végén fordított, és 71–66-ra legyőzte idegenben a Szekszárdot a női kosárlabda NB I 16. fordulójának vasárnapi játéknapján. Kányási Veronika két ragyogó triplájával fordított a Magyar Kupa-címvédője Szekszárdon – a hazaiak idénybeli ötödik vereségüket szenvedték el.

Női kosár Európa-kupa: francia csapatot kapott a PEAC

A nyolcaddöntőben a francia Villeneuve d’Ascq lesz az NKA Universitas PEAC ellenfele a női kosárlabda Európa-kupában.

Női kosár Európa-kupa: a Győr kiesett, a PEAC továbbjutott

A betegség miatt hiányzó amerikai Aaryn Ellenberg nélkül kiálló Győr 64–54-re kikapott a Galatasaraytól a női kosárlabda Európa-kupa nyolcaddöntőjébe jutásért vívott szerdai mérkőzésen, így kettős vereséggel kiesett. A PEAC izgalmas mérkőzést játszott a pöstyéniekkel, és másodszor is győzött (63–57), amivel bejutott a legjobb 16 közé.

Női kosár: szinte lehetetlen küldetésen a Győr

Tizenhét pontos hátrányból várja a törökországi mérkőzést a Győr, a PEAC hatpontos előnyből fogadja a Pöstyént a női Európa-kupában.

Női kosár NB I: a Szekszárd, a PEAC és a Győr is hozta a kötelezőt

Már a nagyszünetben 26 ponttal vezetett, s végül simán nyert 92–65-re a BKG-Prima Natura Szigetszentmiklós vendégeként a női kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati játéknapján az Atomerőmű KSC Szekszárd. Ha a vártnál nehezebben is, de hozta a kötelező győzelmet a Vasas Akadémiát Angyalföldön felülmúló Serco UNI Győr, míg a PEAC-Pécs száz pont fölé jutva diadalmaskodott Cegléden.

Női kosár Európa-kupa: a PEAC legyőzte a szlovák ellenfelét

A női kosárlabda Európa-kupa rájátszásának 1. fordulójában a Serco Uni Győr 78–61-es vereséget szenvedett a Galatasaraytól. Az NKA Universitas PEAC a szlovák Piestanské Cajky vendégeként aratott 68–62-es győzelmet.

Női kosár NB I: simán verte a PEAC a BEAC-ot

A PEAC 22 ponttal legyőzte vendégét, a BEAC-ot a női kosárlabda NB I egyetlen szerdai összecsapásán.

Női kosárlabda NB I: a PEAC legyőzte a PINKK-et, idegenben nyert a Csata

Az NKA Universitas PEAC 84–61-re nyert a PINKK Pécs 424 otthonában a női kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján. Nem sokkal később a Ludovika Csata 73–59-re győzött a Szigetszentmiklós vendégeként.

Kézilabda: elérte legmagasabb pontját a PEAC csarnoka

Elérte legmagasabb pontját a jövőre százéves Pécsi Egyetemi Atlétikai Club csaknem félmilliárd forintos beruházással, javarészt taoforrásból épülő, 2023-ban elkészülő kézilabda-munkacsarnoka – tájékoztatta a Pécsi Tudományegyetem kedden az MTI-t.

Női kosárlabda Ek: a PEAC szlovák, a Győr török ellenféllel folytatja

Az NKA Universitas PEAC a szlovák Piestanske Cajkyt, a Serco Uni Győr pedig a török Galatasarayt kapta ellenfélül a női kosárlabda Európa-kupa rájátszásában.

Női kosár Ek: PEAC győzött, a Győr kikapott az utolsó fordulóban

A már továbbjutott Győr kikapott hazai pályán, a további szereplését ugyancsak korábban bebiztosító PEAC viszont nyert – egy ponttal – saját közönsége előtt szerdán a női kosárlabda Európa Kupa hatodik, utolsó fordulójában.

Női kosár NB I: a Győr megállította a lendületes Szekszárdot

Az Európa-kupában szereplő Győr hazai pályán 14 ponttal kerekedett az euroligás Szekszárd fölé a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A Sopron meglepően nagy, 33 pontos különbséggel verte meg a PEAC-ot.

Női kosár Ek: Izraelben szenvedte el első vereségét a Pécs

A női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének 5. fordulójában az NKA Universitas PEAC tét nélküli mérkőzésen 69–58-ra kikapott az izraeli Ramla vendégeként.

Női kosár NB I: a PEAC megnyerte a Szekszárd elleni rangadót

A női kosárlabda NB I-ben az ELTE BEAC 78–76-os sikert aratott a Ludovika Csata ellen, az NKA Universitas PEAC 67–65-re nyert az Atomerőmű KSC Szekszárddal szemben. A Vasas Akadémia 53–49-re megverte a TFSE-MTK-t.

Női kosár Ek: a Pécs és a Győr is győzött hazai pályán

A PEAC és a Győr is győzött hazai pályán a női kosárlabda Európa-kupa szerdai játéknapján: a pécsiek a bolgár Beroét verték meg 83–57-re, és továbbra hibátlanok, míg a győriek főleg az első félidőben nyújtott játékuknak köszönhetően nyertek 95–81-re az izraeli Maccabi Bnot ellen.

Női kosár NB I: a Győr fölényes győzelemmel maradt hibátlan

A női kosárlabda NB I 9. fordulójában a SERCO UNI Győr fölényesen, 21 ponttal megverte az NKA Universitas PEAC-ot. A Ludovika Csata sokkal szorosabb meccsen, de szintén nyert a Cegléd ellen.

Női kosár Ek: a PEAC hibátlan maradt, a Győr először vesztett

Az első félidő jelentős részében vezetett a Győr, a csata a fordítás után is szoros volt, ám a győzelemnek a házigazda Kibirkstis örülhetett (81–76) a női kosárlabda Európa-kupa csütörtöki játéknapján. A győriek az első vereségüket szenvedték el, a másik magyar csapat, a PEAC azonban három forduló után is hibátlan: a pécsiek csütörtökön jól hajrázva 64–56-ra győztek a török Hatay vendégeként.

Kézilabda Eb: Tudta-e?