Király-kupa: megvan a két el Clásico időpontja

Amint azt korábban megírtuk, a Real Madrid–FC Barcelona elődöntőt rendeznek a spanyol Király-kupában. A Spanyol-Labdarúgó-szövetség (RFEF) véglegesítette a találkozók időpontjait is.

Király-kupa: összejött az el Clásico! Kétszer is összecsap a Real és a Barca

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa elődöntőjének párosításait. A Real Madrid és az FC Barcelona kétszer is megküzd egymással, míg az Osasuna az Athletic Bilbaóval csap össze a döntőért.

La Liga: Saúl gólja győzelmet ért az Atléticónak

A spanyol első osztályban szereplő Atlético Madrid idegenben 1–0-ra legyőzte az Osasunát a bajnokság 19. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Király-kupa: Abde gólja döntött, az Osasuna kiejtette a Sevillát

Búcsúzott a spanyol Király-kupától a Sevilla labdarúgócsapata, amely hosszabbítás után az Osasuna ellen szenvedett egygólos vereséget (2–1) a sorozat szerdai játéknapján.

Király-kupa: Real–Atlético a negyeddöntőben, itt a teljes párosítás

Kisorsolták a spanyol Király-kupa negyeddöntőit, a legjobb nyolc között láthatunk madridi derbit és katalán–baszk ütközetet is.

Király-kupa: Morata- és Llorente-góllal negyeddöntős az Atlético

Az Atlético Madrid a Levante ellen elért 2–0-s sikerrel jutott szerdán a Spanyol Király-kupa nyolcaddöntőjébe.

La Liga: gól nélkül zárult az Athletic Bilbao–Osasuna csata

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 16. fordulójában az Athletic Bilbao otthon 0–0-s döntetlent játszott az Osasunával.

Király-kupa: a Bilbao hat, a Betis négy gólt szerezve jutott tovább

Az Athletic Bilbao 6–1-re legyőzte a harmadik ligás Eldensét a spanyol labdarúgó Király-kupa csütörtöki játéknapján, és elfoglalta az utolsó szabad helyet a nyolcaddöntőben. Ugyancsak csütörtökön jutott tovább a Betis, amely 4–1-re nyert a negyedik ligás Ibiza vendégeként, valamint az Osasuna, amely hosszabbításban gyűrte le 2–1-re a harmadik ligás Gimnastic Tarragonát.

La Liga: Foyth góljával győzött a Villarreal, otthon nyert a Real Sociedad

2–1-re győzte le a Villarreal a Valenciát a Derbi de la Ciutaton, avagy a valenciai tartomány rangadóján, míg a Real Sociedad hazai környezetben verte 2–0-ra az Osasunát spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15 fordulójában.

Barca: Piqué visszavonulása után is kiállíttatta magát – videó

Mint azt már mindenki tudja nagy valószínűséggel, Gerard Piqué november elején bejelentette visszavonulását, és le is játszotta utolsó mérkőzését a Barcelonában. Az Osasuna elleni bajnokin mégis sikerült begyűjtenie egy piros lapot a katalánok ikonjának…

Piqué piros lappal búcsúzott (végleg), fordított a Barcelona!

A La Liga 14. fordulójában az Osasuna 2–1-re kikapott odahaza a Barcelonától.

La Liga: korai gólokkal nyert az Osasuna a Valladolid ellen

Az Osasuna 2–0-ra legyőzte a Valladolidot a spanyol labdarúgó-élvonal (La Liga) 12. fordulójában.

La Liga: különös kiállítás borzolta a kedélyeket a Villarreal meccsén

A Villarreal emberhátrányban 2–1-re legyőzte odahaza az Almeríát, míg a Girona 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Osasunával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: az Osasuna egy góllal legyőzte az Espanyolt

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában az Osasuna 1–0-ra legyőzte az Espanyolt, míg az Almería gólokban gazdag mérkőzésen 3–2-re nyert a Girona ellen.

La Liga: Danjuma két góljával a Villarreal legyőzte az Osasunát

A spanyol élvonal 9. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Villarreal a holland Arnaut Danjuma két góljával legyőzte az Osasunát, és ezzel lezárta négy nyeretlen bajnokiból álló sorozatát.

La Liga: két kihagyott 11-es, két kiállítás és Valencia-siker Pamplonában

A Valencia eseménydús mérkőzésen 2–1-re legyőzte idegenben az Osasunát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójának pénteki nyitó mérkőzésén.

Nem tudott nyerni odahaza a Real Madrid az Osasuna ellen!

A La Liga 7. fordulójában a Real Madrid nagy meglepetésre nem tudta megverni odahaza az Osasunát, a mérkőzés 1–1-re végződött. A tabella élén maradt az FC Barcelona.

La Liga: a Sevilla vezetett, de a Villarreal búslakodhat inkább az iksz miatt

A Getafe 2–0-ra legyőzte idegenben az idény eddigi meglepetéscsapatát, az Osasunát, míg a Villarreal 1–1-es döntetlent játszott a Sevillával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 6. fordulójának vasárnapi játéknapján.

La Liga: Chimy Ávila hozta a három pontot az Osasunának

A spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójának hétfő esti, záró mérkőzésén az Osasuna Chimy Ávila 28. percben szerzett góljával 1–0-ra győzött az Almería otthonában, ezzel felugrott a tabella 4. helyére.

La Liga: győztes góllal mutatkozott be Braithwaite

Az Osasuna 2–1-re legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 4. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén. A nap második találkozóját az Espanyolban debütáló Braithwaite döntötte el: a barcelonaiak 1–0-ra nyertek Bilbaóban. Este a Villarreal az Elchét, a Valencia pedig a Getafét ütötte ki.

Kézilabda Eb: Tudta-e?