Férfi vízi Ek: elkészült a csoportbeosztás, a Szolnok otthon játszik

Az Európai Úszószövetség (LEN) elkészítette a férfi vízilabda Eurokupa csoportbeosztását. A sorozatban négy magyar csapat szerepel – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Férfi vízilabda BL: harmadikként zárta a selejtezőt a házigazda OSC

A házigazda OSC a harmadik helyen végzett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti selejtező tornáján: a magyar csapat a vasárnapi helyosztón 11–7-re nyert a görög Vuliagmeni ellen.

Férfi vízi BL: a Szolnok és az OSC sem jutott főtáblára

A Szolnok gólgazdag, 18–18-as döntetlent játszott a Mladost Zagrebbel a férfi vízilabda Bajnokok Ligája olaszországi selejtezőtornáján, így horvát riválisa mögött eggyel rosszabb gólkülönbsége miatt zárt csoportja második helyén. Később a házigazda OSC 9–9-es döntetlenre végzett a szerb Radnicki Kragujevaccal, így szintén nem jutott főtáblára.

Férfi vízi BL: a Szolnok kettővel nyert, az OSC kikapott a selejtezőn

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének olaszországi tornáján pénteken a Szolnoki Dózsa 11–9-re legyőzte a francia Pays d'Aixet, az OSC-Újbuda azonban 16–15-re kikapott a spanyol Terrassától.

Férfi vízi BL: egy gól döntött az OSC meccsén

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének második napján a házigazda OSC 12–11-re nyert az orosz Kazany ellen a budapesti selejtezőcsoportban.

Férfi vízilabda BL: győzelemmel kezdett az OSC

Az OSC 12–9-re nyert a francia Tourcoing ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája budapesti selejtezőjének első napján.

Férfi vízi ob I: az OSC 25 gólig jutott a Szentes ellen

Az OSC hazai medencében 25–6-ra verte a Szentest, és a Miskolc is érvényesítette a papírformát nyeretlen vendégével, a KSI-vel szemben (15–10) a férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján.

Vízilabda ob I: egy góllal nyert az OSC a BVSC vendégeként

Az OSC 12–11-re nyert a BVSC vendégeként a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szombati mérkőzésén. Az OSC a harmadik negyedben döntötte el a rangadót, Varga Dániel együttese a győzelmével felzárkózott a bajnoki élmezőnyhöz.

Férfi ob I: tizenkilenc gólra csak eggyel tudott válaszolni a DVSE

Az OSC fölényesen nyert a DVSE vendégeként kedden az E.ON férfi vízilabda ob I 6. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Férfi ob I: FTC – nyolcból nyolc; Szolnok – kilencből kilenc

Az FTC 17–4-re nyert Miskolcon a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján. Az éllovas Szolnok házigazdaként fölényesen, 16–8-ra legyőzte a Kaposvárt az OSC 19–10-re felülmúlta a Szegedet.

Férfi vízi: „Úgy érzem magam, mintha átúsztam volna a Balatont”

A tüdőgyulladás után visszatérő vízilabdázó, Burián Gergely pontot mentett az OSC-nek a Vasas ellen, de két erős hossz után úgy érzi, mintha átúszta volna a Balatont.

Férfi vízilabda ob I: az FTC és a Szolnok is hibátlan maradt

A férfi vízilabda ob I szerdai játéknapján négy elhalasztott mérkőzést is bepótoltak. Az OSC Újbuda 13 góllal győzte le a KSI-t, a Szolnoki Dózsa 15 góllal nyert a Miskolc ellen, a Ferencváros pedig a Kaposvár otthonából hozta el a három pontot. Kora délután az Eger hazai pályán 11–6-ra kikapott a BVSC-től.

OSC: Tóth Kristófnak súlyos volt az állapota, de már hazaengedték

Mint arról beszámoltunk, augusztus végén tízen produkáltak pozitív koronavírus-tesztet az OSC-Újbuda csapatából, közülük Tóth Kristóf másfél héten át volt lélegeztetőgépen, és heteken keresztül kellet kórházban ápolni – most hazaengedték. A 24 éves center a vlv.hu-nak adott interjút állapotáról.

Férfi vízi ob I: kikapott az OSC Szolnokon, fordított Egerben a Vasas

A KSI a hatodik fellépésén a hatodik vereségét szenvedte el a férfi vízilabda ob I-ben, legyőzője ezúttal az UVSE volt.

Férfi vízi ob I: a sereghajtó legyőzésével rajtolt az OSC

Az OSC az ötgólos Manhercz Krisztián vezetésével 18–3-ra nyert a Tatabánya vendégeként a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.

Férfi vízilabda MK: az OSC visszalépett, a BVSC a beugró

Az OSC egészségügyi okokra hivatkozva visszalépett a férfi vízilabda Magyar Kupa szombati elődöntőjétől, amelyben így a BVSC fog játszani a Szolnokkal.

Férfi vízilabda ob I: az OSC tíz játékosa koronavírusos

Az OSC férfi vízilabdacsapatánál tíz személy koronavírus-tesztje pozitív eredményt hozott.

Férfi vízi ob I: három meccset elhalasztottak a 2. fordulóból

A koronavírus-járvány miatt elhalasztanak három mérkőzést a férfi vízilabda-bajnokság szerdai, második fordulójából.

Vízilabda: Manhercz Krisztián jól érzi magát a vezér szerepében

A Magyar Kupa idei sorozatának eddig a legértékesebb játékosa Manhercz Krisztián, aki 23 évesen már vezére a legjobb négybe jutó OSC-nek.

Férfi vízi MK: a Szolnok, az OSC és az FTC is nyert

A Szolnok gólzáporos mérkőzésen 17–12-es győzelmet aratott a Miskolc együttese felett csütörtökön a férfi vízilabda Magyar Kupa harmadik fordulójában a Margitszigeten. Nyert a címvédő FTC, valamint az OSC is.