PL: őrült meccsen nyert a Spurs, Milner jubilált a Poolban

A Tottenham 4–3-ra legyőzte a Leeds Unitedet az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premier League) 16. fordulójának szombati játéknapján. A Liverpool megverte a Southamptont, míg a Leicester City idegenben bizonyult jobbnak a West Hamnél.

PL: Nelson csereként duplázott, az Arsenal kiütötte a Forestet – videó

Kiütéses győzelmet aratott az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójában az Arsenal: Mikel Arteta együttese hazai pályán tömte ki (5–0) a sereghajtó Nottingham Forestet.

PL: nincs vége a rossz szériának – kiesőjelölttől kapott ki a Liverpool

A Liverpool 1–0-ra kikapott a kiesőjelölt újonc Nottingham Foresttől az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójának nyitó mérkőzésén, szombaton.

PL: a Brighton lefocizta a Forestet, mégsem született gól

Gól nélküli döntetlent játszott a Brighton a Nottingham Foresttel, míg a Crystal Palace hátrányból fordítva győzött a Wolverhampton ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 12. fordulójának keddi játéknapján.

PL: remek meccsen négygólos döntetlen az újoncok csatáján

Az újoncok csatája négygólos döntetlent hozott, míg a Wolverhampton Wanderers 1–0-ra legyőzte a Nottingham Forestet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának szombati játéknapján.

PL: 22 játékost vásárolt nyáron a Nottingham – távoznak a felelősök

A nyári átigazolási időszak egyik legnagyobb meglepetését az egyszeres angol bajnok, kétszeres BEK-győztes, a Premier League-be 23 év után visszatérő Nottingham Forest okozta, amely 22 játékost vásárolt néhány hónap leforgása alatt, mindezt 145 millió fontért. Ez már önmagában döbbenet, ám ami azóta történik a klubnál, az sem hétköznapi, sőt...

PL: az MU korábbi játékosa parádés gólt lőtt, ikszelt a Forest és a Villa

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójában a Nottingham Forest 1–1-es döntetlent játszott az Aston Villával.

PL: a gyenge rajt ellenére hosszabbítottak a Nottingham vezetőedzőjével

Új szerződést írt alá Steve Cooper vezetőedző az angol labdarúgó-bajnokságban újoncként sereghajtó Nottingham Forestnél, amely gyengén rajtolt az élvonalban, és jelenleg sorozatban öt vereségnél jár.

PL: Benítez lehet a Nottingham Forest új menedzsere – sajtóhír

Rafael Benítez válthatja Steve Coopert a Nottingham Forest kispadján a Guardian és több másik angol lap egybehangzó értesülése szerint.

PL: tíz perc alatt lerendezte a Leicester a Nottinghamet

A Premier League 9. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Leicester City hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Nottingham Forestet. A hazaiak a 25. és a 35. perc között három gólt szereztek, a második félidőben a csereként beálló Patson Daka is betalált.

PL: még mindig nincs vége, itt a 23. friss Nottingham-igazolás

A nyáron Premier League-átigazolási rekordot döntő Nottingham Forest újabb erősítést jelentett be a hivatalos honlapján: az angol labdarúgó-élvonal feljutója szerződtette a fiatal bosnyák kapust, Adnan Kanuricot.

PL: kibrusztolta a győzelmet odahaza az Aston Villa

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 8. fordulójában az Aston Villa legyűrte odahaza a Southamptont, a Fulham pedig ötgólos mérkőzésen nyert Nottinghamben.

PL: fordított a Chelsea, nyert a Spurs, ötöt vágott a Brentford

Többek között a Chelsea és a Tottenham Hotspur is megnyerte a mérkőzését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombat délutáni játéknapján.

PL: a Chelsea költötte a legtöbbet az átigazolási időszakban – kép

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő csapatok közül a Chelsea költötte a legtöbbet a 2022-es nyári átigazolási időszakban.

PL: öt napon belül másodszor triplázott Haaland; a 98. percben döntötte el a meccset a Pool

Öt mérkőzést rendeztek az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójának szerdai játéknapján. A bajnoki címvédő Manchester City Erling Haaland mesterhármasára alapozva kiütötte a Nottinghamet, az Arsenal legyőzte az Aston Villát, ikszelt a Bournemouth a Wolverhamptonnal, csakúgy, mint a West Ham a Tottenhammel. A Liverpool pedig végletekig kiélezett találkozón tartotta otthon a három pontot.

Videó: dekázgatott Richarlison – alávágtak és ráestek

Mint arról beszámoltunk, a Tottenham Hotspur 2–0-ra legyőzte idegenben a Nottingham Forestet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójának záró mérkőzésén. A második találatnál a 74. percben csereként pályára lépő Richarlison adta a gólpasszt, aki öt perccel később már vidáman dekázgatott a szélen. Meg is elégelték ezt a hazaiak, és odaléptek neki.

PL: az újonc már 18 nyári igazolásnál jár és úton a következő

A Premier League-ben újonc Nottingham Forest labdarúgócsapata hétfőn bejelentette 18. nyári igazolását Renan Lodi személyében – közölte az MTI.

PL: Kane-dupla – a Spurs legyőzte idegenben az újoncot

A Tottenham Hotspur 2–0-ra legyőzte idegenben a Nottingham Forestet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójának záró mérkőzésén.

Videó: azt hitte, röplabdázik? Nagyot ütött a labdába a kapu előtt a hátvéd

A Nottingham Forest–Tottenham Hotspur Premier League-mérkőzésen 0–1-es állásnál a hazaiak hátvédje, Steve Cook látványos mozdulattal beleütött az érkező labdába. Az esetet követően a játékvezető sárga lapot mutatott fel a játékosnak, valamint tizenegyest ítélt, amelyet Dean Henderson hárított!

A Robin Hoodok kora lejár, Nottinghamben a költekezés az úr

Agyzsibbasztó hazai és külföldi történések ide, olykor már hűvösebb nyári végi események oda, nem kerülhetjük el, hogy ráncba szedjük a futball topligáinak átigazolásait, és pár harasztot megzörgessünk. Sohasem látott árak, sohasem látott fizetések, mindenki eladó és megvehető (még mindig a labdarúgásról beszélünk). Nézzük, mit adott mára nekünk a nemzetközi piac és a nemzetközi szaksajtó! A mostani körünket szokás szerint Angliában kezdjük.

Kézilabda Eb: Tudta-e?