NFL: Mahomes ráijesztett a Chiefsre, de főcsoportdöntőbe jutott a Kansas City

Esélyeshez méltóan az AFC és az NFC első kiemeltje is bejutott a főcsoportdöntőbe a profi amerikaifutball-ligában (NFL). A Kansas City Chiefsre alaposan ráijesztett irányítója, az első félidőben kisebb bokasérülést szenvedő Patrick Mahomes, de végül tudta folytatni a játékot, a Főnökök pedig 27–20-ra legyőzték a Jacksonville Jaguarst. Az NFC első kiemeltje, a Philadelphia Eagles nem kegyelmezett a New York Giantsnek, hiszen már az első félidőben 28–0-ra elhúzott és végül tükörsimán nyert 38–7-re.

NFL: a Cowboys visszavágna a 49ersnek; Burrow nem fél a Billstől

Jön a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának a főcsoport-elődöntője. A Dallas Cowboys visszavágna a San Francisco 49ersnek, a Jacksonville Jaguars pedig idegenben szomorítaná el a Kansas City Chiefs szurkolóit. A New York Giants immár harmadszor néz farkasszemet a Philadelphia Eaglesszel, Joe Burrow nem tartja esélyesebbnek a Buffalo Billst.

NFL: dráma! A Bengals védője 98 yardos TD-vel ütötte ki a Ravenst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának wild card körében a New York Giants 31–24-re legyőzte a Minnesota Vikingst idegenben, míg a Cincinnati Bengals 24–17-re megverte a Baltimore Ravenst hazai pályán.

NFL: lemarad a rájátszásról a Green Bay Packers

Hetedik helyen jutott be a rájátszásba a Nemzeti főcsoportból a címvédő Los Angeles Ramset hosszabbítás után 19–16-ra legyőző Seattle Seahawks az amerikaifutball-liga (NFL) 18. játékhete után, ezzel már a mérkőzés előtt eldőlt, hogy a Detroit Lions sem jut tovább az alapszakaszból. Aktuális ellenfelének, a csoportrivális Green Bay Packersnek még lett volna erre lehetősége, de miután 20–16-os vereséget szenvedtek, Aaron Rodgersék sem jutottak be a rájátszásba.

NFL: fordulatos mérkőzésen nyert a Cowboys; hátrányból fordítottak Rodgersék

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 16. fordulójában a döbbenetes hideg ellenére kiváló mérkőzéseket rendeztek, amelyek újabb izgalmakat vetítenek előre a rájátszásba jutásért és a kiemelési helyekért folyó küzdelemben.

NFL: elképesztő hajrával nyert a Raiders; hosszabbításban nyert a Jags és a Chiefs

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszában a 15. fordulójának vasárnapi játéknapján elképesztő izgalmakat láthattak a nézők.

NFL: Hurts Kaepernicket és Vicket idézte; Jefferson rekordja

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 12. fordulójában Justin Jefferson megdöntötte a Minnesota Vikings legendás elkapójának, Randy Mossnak a rekordját. Jalen Hurts fantasztikusan játszott a Green Bay Packers ellen, futásaival már-már Michael Vicket és Colin Kaepernicket idézte. Vége a New Orleans Saints nagy sorozatának.

NFL: a negyedik negyedben fordítva győzte le a Patriotsot a Vikings

Szokás szerint három mérkőzéssel ünnepelték a hálaadást a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL). Mint arról beszámoltunk, a Buffalo Bills fordulatos meccsen, az utolsó pillanatokban szerzett mezőnygóllal győzte le a Detroit Lionst. A Dallas Cowboys remek második félidei teljesítménnyel múlta felül 28–20-ra a New York Giantset, míg a Minnesota Vikings az utolsó negyedben szerzett tíz pontjával fordított és végül 33–26-ra nyert a New England Patriots ellen.

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: kiütötte a Panthers Bradyéket, a Bengals simán verte a Falconst

A Carolina Panthers hazai pályán simán legyőzte a Tampa Bay Buccaneerst az amerikaifutball-liga (NFL) 7. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén, így a floridaiak irányítójával, Tom Bradyvel 2002 óta először fordult elő, hogy hét mérkőzés után negatív mérleggel áll csapata (3–4).

NFL: kinyílt a New Orleans-i svájci bicska; Eli Manning büszke lehet

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában Taysom Hill olyat tett, amire legutóbb Archie Manning volt képest a New Orleans Saintsben még 1977-ben. Josh Allen beállította Ryan Fitzpatrick rekordját a Buffalo Billsben. Baker Mayfield borzalmasan kezdett a Carolina Panthersben, hamarosan a cserepadon találhatja magát.

Videó: Keane elzavarta a rajongót, aki NFL-meccs közben lépett oda hozzá

A Manchester United legendás játékosát, Roy Keane-t nyers stílusa miatt sokan nem kedvelik. Most egy olyan videó járja be a közösségi oldalakat, melyen az látszik, hogy a Tottenham stadionjában rendezett Green Bay Packers–New York Giants (22–27) NFL-mérkőzésen az egyik néző odalép hozzá aláírást kérni vagy szelfit csinálni, de ő nem kér a társaságából, s mintha azt mondaná neki, hogy nézi a meccset. Miután elküldte őt, a fejét is megcsóválta. Íme!

NFL: a Giants TD-passz nélkül verte meg a Packerst Londonban

A tengeren túli profi amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulója a Tottenham Hotspur stadionjában rendezett londoni Green Bay Packers–New York Giants mérkőzéssel és utóbbi csapat győzelmével kezdődött meg vasárnap.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

Amerikai futball: nagybátyjai rekordjait döntögeti az ifjú Arch Manning

Arch Manning, az Indianapolis Coltsszal és a Denver Broncosszal egy-egy Super Bowl-győzelmet számláló Peyton Manning és a New York Giantsszel két bajnoki gyűrűt szerző Eli Manning unokaöccse, a kétszer a Pro Bowlba választott Archie Manning unokája már nagybátyjai nyomdokain halad, hiszen nemrég megdöntötte Eli és Peyton középiskolai rekordjait.

NFL: elszenvedte első vereségét a New York Giants

A New York Giants – első vereségét elszenvedve – hazai környezetben kikapott a Dallas Cowboystól a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) harmadik játékhetének hétfői játéknapján.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: a Giants is kinevezte új vezetőedzőjét

Brian Daboll lett az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő New York Giants vezetőedzője – írja az MTI.

NFL: a végén döntött a Bucs, a New England is nyert

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság 12. fordulójában a Tampa Bay Buccaneers legyőzte az Indianapolis Coltsot. A Cincinnati Bengals a Pittsburgh Steelers, míg a New England Patriots a Tennessee Titans ellen diadalmaskodott.

NFL: semmi meglepetés, a Tampa Bay átgázolt a Giantsen

A Tampa Bay Buccaneers 30–10-re legyőzte a New York Giantset a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) alapszakaszának 11. fordulójában.

Kézilabda Eb: Tudta-e?