NFL: visszatér Sean Payton, korábbi sztárja lett a Texans edzője – hivatalos

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Denver Broncos bejelentette, hogy Sean Payton lesz a csapat vezetőedzője, míg DeMeco Ryanst a Houston Texans nevezte ki.

NFL: fordulatos mérkőzésen nyert a Cowboys; hátrányból fordítottak Rodgersék

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 16. fordulójában a döbbenetes hideg ellenére kiváló mérkőzéseket rendeztek, amelyek újabb izgalmakat vetítenek előre a rájátszásba jutásért és a kiemelési helyekért folyó küzdelemben.

NFL: elképesztő hajrával nyert a Raiders; hosszabbításban nyert a Jags és a Chiefs

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszában a 15. fordulójának vasárnapi játéknapján elképesztő izgalmakat láthattak a nézők.

NFL: rekordbírság járt a Saints védőjének szimulálásáért

Összesen 550 ezer dolláros (csaknem 220 millió forintos) pénzbírságot szabtak ki az NFL-ben szereplő New Orleans Saintsre, mert a hétfő esti rangadó hajrájában Cameron Jordan sérülést szimulált. Ez a legnagyobb büntetés a liga történetében mérkőzésen elkövetett sportszerűtlenségért.

NFL: Bradyék megint drámai végjáték után tudtak nyerni

Óriási végjáték után győzte le a csoportrivális New Orleans Saintset a Tampa Bay Buccaneers az amerikaifutball-liga (NFL) 13. fordulójának záró mérkőzésén. A Tom Brady vezette házigazda három perccel a vége előtt még 13 pontos hátrányban volt, de három másodperccel a vége előtt fordított és végül 17–16-ra győzött.

NFL: Hurts Kaepernicket és Vicket idézte; Jefferson rekordja

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 12. fordulójában Justin Jefferson megdöntötte a Minnesota Vikings legendás elkapójának, Randy Mossnak a rekordját. Jalen Hurts fantasztikusan játszott a Green Bay Packers ellen, futásaival már-már Michael Vicket és Colin Kaepernicket idézte. Vége a New Orleans Saints nagy sorozatának.

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: nagyon simán nyert a Ravens New Orleansban

Tükörsima mérkőzést nyert meg a New Orleans Saints vendégeként a Baltimore Ravens az amerikaifutball-liga (NFL) kilencedik fordulójának záró mérkőzésén. Lamar Jacksonék korán jelentős előnybe kerültek, a Szentek pedig csak kozmetikázni tudtak az eredményen és 27–13-as vereséget szenvedtek.

NFL: tovább menetel az Eagles, a Saints lenullázta a Raiderst

Hetedik mérkőzése után is hibátlan maradt a Philadelphia Eagles az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójában, miután hazai pályán A. J. Brown három touchdownjával győzte le a Pittsburgh Steelerst. A Dallas Cowboys a három touchdownt és egy kétpontost is szerző Tony Pollard vezérletével győzte le a Chicago Bearst, ahogy a Carolina Panthersnél D’Onta Foreman is ugyanilyen mérleggel zárt az Atlanta Falcons ellen, de ez kevés volt a Párducok sikeréhez. A New Orleans Saints pedig Alvin Kamara három TD-jével múlta felül a pontot sem szerző Las Vegas Raiderst.

NFL: pontgazdag meccsen győzte le a Saintset a Cardinals

Bár a mérkőzést a vendég New Orleans Saints kezdte jobban, Andy Dalton két eladott labdájából is eredményes volt a házigazda Arizona Cardinals, amely 42–34-re legyőzte lousianai riválisát az amerikaifutball-liga (NFL) hetedik fordulójának csütörtöki nyitó mérkőzésén.

NFL: kinyílt a New Orleans-i svájci bicska; Eli Manning büszke lehet

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 5. fordulójában Taysom Hill olyat tett, amire legutóbb Archie Manning volt képest a New Orleans Saintsben még 1977-ben. Josh Allen beállította Ryan Fitzpatrick rekordját a Buffalo Billsben. Baker Mayfield borzalmasan kezdett a Carolina Panthersben, hamarosan a cserepadon találhatja magát.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: kétkapufás drámai meccs Londonban – videó

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 4. fordulójában a Minnesota Vikings drámai meccsen 28–25-re legyőzte a New Orleans Saintset.

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

NFL: hatalmas verekedést idézett elő Evans és Lattimore – videó

A New Orleans Saints–Tampa Bay Buccaneers csoportrangadón ismét verekedésbe torkollott az NFL egyik legjobb cornerback-je és elkapója, Marshon Lattimore és Mike Evans párharca. Mind a ketten a kiállítás sorsára jutottak.

NFL: Brady végre nyert a Saints ellen; a Browns és a Ravens bénázása

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 2. fordulójában a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers 20–10-re nyert a New Orleans Saints otthonában. Óriási meglepetésre vereséget szenvedett a Cleveland Browns és a Baltimore Ravens – előbbi a New York Jetstől, utóbbi a Miami Dolphinstól kapott ki hazai pályán.

NFL: ahol a szponzor volt a névadó – így alakult ki a csapatok arculata

A Washington új néven, Commandersként vág neki a 2022–2023-as NFL-idénynek, ennek apropóján összeszedtük, melyik csapat honnan kapta a nevét. Az első részben a Nemzeti főcsoport klubjait vesszük sorra.

NFL: a Tampa Bay Münchenben, a Green Bay Londonban játszik

Az idén először utazik Angliába a Green Bay Packers az NFL nemzetközi mérkőzéssorozatának keretében – jelentette be az amerikaifutball-liga hétfőn. Az NFL azt is közölte, hogy az első müncheni mérkőzés egyik szereplője a Tampa Bay Buccaneers lesz – egyelőre mindegyik európai mérkőzésről csak az egyik csapatot ismertették.

NFL: a Saints és a Texans is kinevezte új vezetőedzőjét

A New Orleans Saints és a Houston Texans is kinevezte új vezetőedzőjét a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) – számolt be róla az MTI.

Kézilabda Eb: Tudta-e?