NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

Videó: a legenda hazatért – Tom Brady bevonulását hangorkán követte

Mint ismert, a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 4. fordulójában a Tampa Bay Buccaneers 19–17-re legyőzte a New England Patriotsot. A mérkőzés előtt, ahogyan arra számítani lehetett, a hazaiak szurkolótábora óriási üdvrivalgással és nevének skandálásával fogadta az ellenfélként visszatérő legendás irányítót, Tom Bradyt.

Angol Ligakupa: Aubameyang-tripla, az Arsenal kiütéssel jutott tovább

Az Arsenal és a Southampton is kiütéses győzelemmel jutott tovább az angol labdarúgó Ligakupában. A Burnley tizenegyespárbajt követően búcsúztatta a Newcastle-t.

Brett Favre és Tom Brady főcsoport-döntőbe vezette csapatát

A Green Bay Packers jutott elsőkén a Nemzeti főcsoport döntőjébe, miután a magyar idő szerint szombat este kezdődő mérkőzésen hazai pályán 42-20-ra verte a Seattle Seahawks csapatát. Az észak-amerikai amerikai futball-bajnokság (NFL) másik főcsoportjában a New England most sem hibázott: a Jacksonville Jaguars fölött aratott 31-20-as győzelme AFC-finálét ért.

Hidegzuhany a Devils és a Red Wings szurkolóinak az első meccsen

Az NHL-ben a két főcsoport elődöntőiben további két párosításban indultak el a küzdelmek a csütörtöki játéknapon, s a Nyugati-főcsoport alapszakaszának győztese, ill. az Atlanti csoport első helyezettje is rosszul kezdte a párharcot. A Detroit otthonában a San Jose tudott hamar kétgólos előnyre szert tenni, amelyet aztán meg is őriztek a vendégek, míg a New Jersey hazai környezetben került négygólos hátrányba, amelyet aztán már nem sikerült behozniuk az „Ördögöknek”.

A New York Rangers a negyedik meccsen sem hibázott az Atlanta ellen

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság tegnapi játéknapján a New York Rangers negyedszer is legyőzte az Atlanta Trashers együttesét, így továbbjutott a rájátszás második körébe. Legizgalmasabban a Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils párharc alakul, ahol az összetett állás négy mérkőzés után 2-2.

Jobban játszott, hosszabbításban mégis kikapott a New York Rangers

Hazai pályán nyert az Anaheim, a Pittburgh, a San Jose és a Washington is az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság alapszakaszának 155. játéknapján. Az Atlanta szintén otthon győzte le a Rangerst, hosszabbítás után, míg a Keleti-főcsoport éllovasa, a Buffalo idegenben hozta a két pontot a Tampa Bay ellen.

Kézilabda Eb: Tudta-e?