NFL: a Manning fivérek irányítják a csapatokat a Pro Bowlon

A két-két Super Bowlt nyerő Manning fivérek lesznek az NFL idény végi Las Vegas-i Pro Bowl-gálán a két főcsoport csapatának vezetői. Peyton Manning az Amerikai, Eli Manning a Nemzeti főcsoport válogatottját irányíthja majd.

NFL: Bradyék megint drámai végjáték után tudtak nyerni

Óriási végjáték után győzte le a csoportrivális New Orleans Saintset a Tampa Bay Buccaneers az amerikaifutball-liga (NFL) 13. fordulójának záró mérkőzésén. A Tom Brady vezette házigazda három perccel a vége előtt még 13 pontos hátrányban volt, de három másodperccel a vége előtt fordított és végül 17–16-ra győzött.

NFL: a brutális ütés után elvesztette eszméletét, mégis TD-t szerzett – videó

A Tennessee Titans a ligavezető Philadelphia Eagles otthonában 10–35-ös vereséget szenvedett az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) 13. játékhetén. A vendégek egyetlen TD-jét az eslőéves Treylon Burks szerezte, aki az elkapása közben akkora ütést kapott, hogy elvesztette az eszméletét.

NFL: ez nem tartott sokáig – a Panthers megszabadul Mayfieldtől

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Carolina Panthers nem tart igényt Baker Mayfieldre, akit a 2022–2023-as idény előtt szerzett meg egy ötödik körös draftcéduláért cserébe a Cleveland Brownstól.

NFL: sima Buffalo-győzelem született Foxborough-ban

Az amerikaifutball-liga (NFL) 13. játéknapján magabiztos győzelmet aratott a Buffalo Bills a New England Patriots elleni csoportmeccsen péntek hajnalban.

NFL: Aaron Rodgers a sérüléséről beszélt, még játszani akar

Ahogy arról már beszámoltunk, a Green Bay Packers veterán irányítója, Aaron Rodgers bordasérülést szenvedett. Sokak ezt követően már temették az idényét, viszont most egy interjúban elmondta, javult az állapota és tervez játszani a hétvégén.

NFL: Hurts Kaepernicket és Vicket idézte; Jefferson rekordja

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 12. fordulójában Justin Jefferson megdöntötte a Minnesota Vikings legendás elkapójának, Randy Mossnak a rekordját. Jalen Hurts fantasztikusan játszott a Green Bay Packers ellen, futásaival már-már Michael Vicket és Colin Kaepernicket idézte. Vége a New Orleans Saints nagy sorozatának.

NFL: a Rams szokatlan kéréssel fordult bérleteseihez

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-liga (NFL) legfrissebb Super Bowl-győztese, a Los Angeles Rams felszólította éves bérlettel rendelkező szurkolóit, hogy ajándékozzák el a jegyeiket a karácsonyi, Denver Broncos elleni találkozóra, hogy ne legyenek üres székek a lelátón.

NFL: meglepetés Indianapolisban, nyert a Steelers

A tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) 12. fordulójának hétfő esti rangadóján változatos találkozón nyert a Pittsburgh Steelers az Indianapolis Colts ellen.

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

NFL: hosszabbításban kaptak ki Bradyék a Clevelandtől

Hosszabbítás után szenvedett 23–17-es vereséget a Tom Brady vezette Tampa Bay Buccaneers a Cleveland Browns vendégeként az amerikaifutball-liga (NFL) vasárnap kora esti mérkőzésén. A Jacksonville Jaguars drámai hajrában fordított és győzte le egy ponttal 28–27-re a Baltimore Ravenst. A Carolina Panthers, a Miami Dolphins, a New York Jets, a Cincinnati Bengals, a Washington Commanders és a Baltimore Ravens is győzött.

NFL: a negyedik negyedben fordítva győzte le a Patriotsot a Vikings

Szokás szerint három mérkőzéssel ünnepelték a hálaadást a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL). Mint arról beszámoltunk, a Buffalo Bills fordulatos meccsen, az utolsó pillanatokban szerzett mezőnygóllal győzte le a Detroit Lionst. A Dallas Cowboys remek második félidei teljesítménnyel múlta felül 28–20-ra a New York Giantset, míg a Minnesota Vikings az utolsó negyedben szerzett tíz pontjával fordított és végül 33–26-ra nyert a New England Patriots ellen.

NFL: a Cowboys csúcsot döntött; Kelce megelőzte Gronkot

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. fordulójában Travis Kelce ismét 100 elkapott yard fölé jutott, ezzel különleges statisztikában megelőzte a legendás Rob Gronkowskit. Derrick Henry ismét touchdownt szerzett, ezzel elittársaságba került.

NFL: ritka Pokémon-kártya eladása után vonult vissza a védő

A tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL) hét évet lehúzó, Blake Martinez visszavonul a profi sporttól, mindössze 10 nappal azután, hogy elképesztő összegért adott el egy gyűjtői Pokémon kártyát.

NFL: Garoppolo volt a hős, Mexikóban nyert a 49ers

A San Francisco 49ers 38-10-re nyert az Arizona Cardinals ellen a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. játékhetének hétfő esti zárómérkőzésén.

NFL: Kelce vezérletével nyert izgalmas csoportrangadót a Chiefs

Patrick Mahomes három touchdown-passzt is kiosztott Travis Kelce-nek, a Kansas City Chiefs pedig izgalmas mérkőzésen győzte le idegenben 30–27-re a csoportrivális Los Angeles Chargerst a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfői mérkőzésén, a 11. fordulóba. A Denver Broncos hosszabbításban kapott ki a csoport másik meccsén a Las Vegas Raiderstől 22–16-ra Coloradóban, míg a Pittsburgh Steelers is izgalmas meccsen maradt alul a Cincinnati Bengalsszal szemben 37–30-ra. Az eddig 8–1-es mérleggel álló Minnesota Vikings nagy pofonba szaladt bele a Dallas Cowboys ellen, hazai pályán (3–40).

NFL: drámai végjátékban nyert a Patriots a Jets ellen – videó

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 11. fordulójában a Philadelpphia Eagles 17–16-ra legyőzte az Indianapoli Coltsot. Simán nyert a Buffalo Bills a Cleveland Browns ellen, a New England Patriots kevés pontos, de drámai meccsen verte meg a New York Jetset.

NFL: elképesztő körülmények, a stadiont is beborította a hó – videó

Mint ismert, a Buffalóban és környékén várható hatalmas havazás miatt a Bills Detroitban fogadja a Cleveland Brownst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 11. játékhetén.

NFL: a bravúr után Eagles-luxuscipőket vett falembereinek

Szép gesztussal ünnepelte meg a Philadelphia Eagles legyőzését Taylor Heinicke, a Washington Commanders irányítója, aki ajándékkal kedveskedett a fővárosiak támadó falembereinek.

NFL: a ligát, az ellenfelet és az ESPN-t is perli a sérült játékos

Többek között az NFL, a mérkőzést közvetítő ESPN, a Los Angeles Chargers, a Los Angeles Rams, a SoFi Stadion és az azt működtető Kroenke Sports & Entertainment ellen is bírósági feljelentést tett Aaron Patrick, a Denver Broncos játékosa, aki október közepén súlyos sérülést szenvedett egy hétfő esti Chargers–Broncos NFL-mérkőzésen.

Kézilabda Eb: Tudta-e?