NB III: eldőlt, Aczél Zoltán marad Kozármislenyben

A Kozármisleny klubvezetősége megállapodott Aczél Zoltánnal, így a továbbiakban, az NB II-ben is a tréner irányítja a harmadosztály Közép-csoportját megnyerő együttest – számolt be róla a labdarúgócsapat honlapja.

NB III: a Mosonmagyaróvár gyakorlatilag bajnok Nyugaton

A labdarúgó NB III 36. fordulójában a Nyugati csoport listavezetője, a Mosonmagyaróvár 1–0-ra nyert Tatabányán, s ezzel gyakorlatilag bebiztosította a bajnoki címét. Keleten a DEAC vitte a prímet a Tállya 8–0-s elverésével, a vendégek hatodik találatát az élvonalban a DVSC-vel 59 gólig jutó 41 éves Ibrahima Sidibe szerezte.

NB III: a Cegléd fordulatos meccsen nyert az MTK II otthonában

A Ceglédi VSE 3–2-re nyert az MTK II vendégeként a labdarúgó NB III Közép-csoportban.

Tatabánya: Bekő Balázs vezetőedző távozik, anyagi gondok a klubnál

A klub elöljárói pénteken közölték a korábbi kecskeméti és diósgyőri trénerrel, Bekő Balázzsal, hogy a szakosztály tartozásai miatt nem tudják megtartani.

NB III: kilenc év után távozott Limperger Zsolt Érdről

Az FC Nagykanizsa elleni 3–1-es vereséget követően Limperger Zsolt úgy döntött, lemond az NB III Nyugati csoportjában szereplő Érdi VSE labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról, amit a klubvezetőség elfogadott – számolt be róla a klub honlapja.

NB III: salgótarjáni győzelem a már kiesettek meccsén

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában a már kiesett Törökszentmiklós fogadta a szintén már biztosan búcsúzó Salgótarjáni BTC-t, amely 2–1-re győzött – a végeredmény már az első félidőben kialakult.

NB II: eldőlt, hogy a Kozármisleny elindul a másodosztályban

Korábban beszámoltunk róla, hogy nem biztos, hogy vállalja a másodosztályú indulást az NB III Közép-csoportját már biztosan megnyerő Kozármisleny labdarúgócsapata. Feleki Attila, a baranyaiak tulajdonosa a klub YouTube-csatornájának elmondta, hogy tudják, nagy harc lesz, de beleállnak és mindenképpen elindulnak az NB II-ben.

NB III: győztek a bajnokok; nőtt az MTE előnye nyugaton

A labdarúgó NB III-ban már csak egy csoportban nyílt a bajnoki cím kérdése, de a Mosonmagyaróvár ott is nagy lépést tett vasárnap az aranyérem felé.

NB III: hazai pályán nyert szoros mérkőzésen a Paks II

Szoros mérkőzésen aratott 2–1-es győzelmet a Dabas ellen a Paks II a magyar harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (NB III) Közép-csoportjának 35. fordulójában.

NB III: négy mérkőzésre eltiltották a debreceni legendát

Sándor Tamás, a labdarúgó NB III Keleti csoportjának második helyén álló Debreceni EAC vezetőedzője négy mérkőzésre szóló eltiltást kapott – derül ki a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának pénteki határozatából.

NB III: többszörös lábtörést szenvedett a DVSC II játékosa

Súlyos sérülés történt az NB III 34. fordulójában a Keleti csoportban, a szerdai DVSC II–DEAC városi derbin (1–1): a „kis Loki” játékosa, Kovács Róbert többszörös szárkapocscsont- és sípscsonttörést szenvedett – számolt be róla a Debrecen hivatalos oldala.

NB III: Kokenszky nem tud leállni, már 40 gólnál tart!

Az éllovas Mosonmagyaróvár 4–0-ra nyert Sopronban, a BVSC-Zugló hazai pályán 2–1-re legyőzte az Érdet a labdarúgó NB III szerdán megrendezett 34. fordulójában, így továbbra is tart a két csapat harca az aranyéremért a Nyugati csoportban. A keleti aranyérmes Kazincbarcika, valamint a Közép-csoport bajnoki címét szintén biztossá tevő Kozármisleny egyaránt döntetlent játszott.

NB III: nem biztos, hogy a Kozármisleny vállalja az NB II-es indulást

Aczél Zoltán az NB III Közép-csoportjában bajnoki címet szerző Kozármisleny vezetőedzője a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában beszélt arról, a klub meg tud-e felelni a másodosztály követelményeinek.

NB III: feljutott a Kozármisleny és a Kazincbarcika

A Kazincbarcika és a Kozármisleny vasárnapi győzelmével feljutott a labdarúgó NB III-ból a másodosztályba. Fontos mérkőzésen kapott ki Székesfehérváron a Nyugati csoportban a feljutásért küzdő BVSC-Zugló.

NB III: hatot rúgott a Mosonmagyaróvár az ETO II-nek

Szombaton két mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában. A Mosonmagyaróvár 6–0-val küldte haza megyei riválisát az ETO II-t, míg a Zalaegerszeg II 1–0-ra verte a Pápát.

NB III: Monoron nyert az ESMTK, ikszelt a Ferencváros II

A labdarúgó NB III Közép-csoportjában a 33. forduló pénteki játéknapján a Ferencvárosi TC II 1–1-es döntetlent játszott Gerjenben, míg az ESMTK Monoron nyert 1–0-ra.

NB III: edzőváltás Dunaújvárosban, ideiglenesen Dobos irányít

Változás történt a labdarúgó NB III Közép-csoportjában szereplő Dunaújváros PASE szakmai stábjában, az eddigi tréner, Varga Balázs helyett ideiglenesen Dobos Barna klubigazgató irányítja az együttest – számolt be róla a klub Facebook-oldala.

NB III: nem sok babér termett a hazaiaknak a Keleti csoportban

A labdarúgó NB III Keleti csoportjában a hazai csapatoknak nem sok okuk volt az örömre, hiszen négy döntetlen mellett csak vendéggyőzelmeket regisztrálhattunk: győzött az éllovas Kazincbarcika a harmadik BKV otthonában, így karnyújtásnyi közelségbe került számára a bajnoki cím. Szintén közel került a bajnokság megnyeréséhez a Közép-csoport listavezetője, a Kozármisleny, amelynek 6 fordulóval a vége előtt 17 pont az előnye a második helyre felugró Balassagyarmat előtt.

Videó: a vasról pattant ki a labda, mégsem adták meg a Tatabánya gólját

Mint arról beszámoltunk, a Veszprém 3–1-re legyőzte hazai pályán a Tatabányát a labdarúgó NB III 31. fordulójában. A 21. percben egy vendégszöglet után a labda a hálótartó vasról pattant ki, a játékvezető azonban nem adta meg a gólt. Az indulatok ezt követően elszabadultak, a játékvezető kiállította Bekő Balázst, a Tatabánya vezetőedzőjét, a kezdőből Gyürki Gergelyt, és a cserék közül Módi Viktort.

NB III: hétgólos győzelmet aratott az Újpest II; nyert a Misleny

Vasárnap délelőtt a Keleti, a Nyugati és Közép-csoportban is lejátszották a labdarúgó NB III 31. fordulóját: az Újpest II 7–0-ra kiütötte a Törökszentmiklóst, míg a Kozármisleny 3–0-ra győzött a Paks II otthonában, eközben a Kazincbarcika pontokat hullajtott hazai pályán a második DEAC ellen úgy, hogy a vendégek már az első félidőben kettős emberhátrányba kerültek.

Kézilabda Eb: Tudta-e?