NB III: 22 évesen visszavonul az U17-es válogatott korábbi csapatkapitánya

Opavszky Balázs korábban a magyar U17-es válogatott csapatkapitánya volt az Európa-bajnokságon, s már 17 évesen bemutatkozhatott a másodosztályban, de az NB I-ig nem jutott el, ezért 22 évesen úgy döntött, befejezi pályafutását és civil életére koncentrál – olvasható jelenlegi klubja, az NB III Nyugati csoportjában ötödik helyen telelő III. kerületi TVE honlapján.

Fehérvár: a klub döntött – Bumba és Sabanov is az NB III-as csapattal készül

A Mol Fehérvár a honlapján adott információkat a csapat felkészüléséről a klub szurkolói számára. A beszámoló szerint Claudiu Bumbát és Artem Sabanovot az NB III-as együtteshez irányították.

NB III: legyőzte az MTK második csapata a Fradiét

Az NB III utolsó idei, 20. fordulójában a Közép-csoportban az MTK II legyőzte a Fradi II-t, a Keleti csoportban a BVSC 5–0-ra nyert a Békéscsaba második csapata ellen, míg a Nyugati csoportban a Puskás Akadémia második csapata kiütötte a Csornát.

NB III: fölényesen győzte le a Körösladányt a kis Loki

Vasárnapról szombatra hozták előre a labdarúgó NB III Keleti csoportjának 20. fordulójából a Körösladány–DVSC II mérkőzést. A találkozón a visszajátszó nélkül felálló kis Loki fölényesen nyert idegenben (0–4), soraiban két 17 éves játékos, Batai Tamás és Horváth Zalán is betalált. A debreceniek ezzel megelőzték a Körösladányt, és ideiglenesen felléptek a dobogóra.

NB III: nem nézik le a Bánk-Dalnoki Akadémia 24 éves vezetőedzőjét

24 évesen még bőven a futballpályán irányíthatna Tábori Ákos, aki azonban a sérülések miatt rendkívül fiatalon az edzői karrier felé fordult. Először az utánpótlásban dolgozott, majd a tavasszal az akkor még megye I-es Bánk-Dalnoki Akadémiánál lett asszisztens-edző, szeptembertől pedig vezetőedző a már az NB III-ban szereplő csapatnál. Táborit fiatal kora ellenére semmilyen szempontból nem nézi le a futballközeg, azonban egyelőre nem gondolkodik azon, hogy NB I-es tréner váljon belőle.

NB III: újabb óbudai blama, az ETO Akadémia is legyőzte a Kerületet

Vasárnapról szerdára hozták előre a labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 20. fordulójából az ETO Akadémia–III. Kerületi TVE mérkőzést. A találkozón a győriek a 65. percben már kétgólos előnybe kerültek, a feljutásért küzdő óbudaiak a hajrában csak szépíteni tudtak, így az idényben a hatodik vereségüket szenvedték el (2–1).

NB III: továbbra is tíz pont a BVSC előnye, nyert az Iváncsa

Magabiztosan nyert a Keleti csoportot vezető BVSC-Zugló és az őt tíz pont hátrányban üldöző Putnok is. A Közép-csoportban nyert az Iváncsa és a Dunaújváros, míg a Nyugati csoport rangadója gól nélküli döntetlent hozott a labdarúgó NB III 19. fordulójában.

NB III: pályaválasztói jogot cserélt a Sényő és a Tiszafüred

A labdarúgó NB IIII Keleti csoportjában szereplő Sényő és a Tiszafüred pályaválasztói jogot cserélt egymással, ennek értelmében vasárnap a 19. fordulóban Tiszafüreden csap össze egymással a két csapat – számolt be róla a fürediek honlapja.

NB III: a Vásárhely legyőzte az Iváncsát, otthon kapott ki a Fradi második csapata

Győzött az Iváncsa ellen, így fontos három ponttal növelte előnyét a Hódmezővásárhely a labdarúgó NB III Közép-csoportjának élén. A Nyugati csoportban a Tatabánya és a Veszprém is három ponttal gazdagodott szombaton, míg a Keleti csoportban továbbra is remekel a BVSC-Zugló.

NB III: két hónapja nem nyertek, távozott az újonc vezetőedzője

November 17-től már nem Csucsánszky Zoltán irányítja a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában újonc Móri SE szakmai munkáját – jelentette be közösségi oldalán a klub, amely 17 bajnokin egy győzelmet, négy döntetlent és 12 vereséget könyvelt el, s jelenleg utolsó előtti, 19. helyen áll a tabellán.

NB III: a Vásárhely őrzi egypontos előnyét az Iváncsa előtt

Egyik csoport élén sem történt változás labdarúgó NB III-ban, miután a listavezetők és közvetlen üldözőik is begyűjtötték a három pontot a 17. fordulóban.

Fehérvár: Zivzivadzét megműtötték – hosszabb kihagyás vár rá

Mint arról beszámoltunk, a Mol Fehérvár labdarúgócsapatának grúz válogatott csatára, az NB III-as kerethez száműzött Budu Zivzivadze a múlt héten vállsérülést szenvedett, ami miatt csütörtökön megműtötték.

NB III: Zivzivadzét kórházba kellett szállítani

Mint beszámoltunk róla, a Mol Fehérvár FC II hazai pályán 5–0-s vereséget szenvedett az FC Nagykanizsától az NB III Nyugati csoportjának 16. fordulójában. A mérkőzésen a Fejér megyeiek NB I-es csapatából a harmadosztályú együttesbe száműzött grúz támadót, Budu Zivzivadzét a 29. percben vállsérülés miatt le kellett cserélni és kórházba kellett szállítani – számolt be róla a klub honlapja.

NB III: a Vasas II is kikapott, csökkent az Iváncsa hátránya

A labdarúgó NB III-ban a 16. fordulót követően az élen egyik csoportban sem történt változás.

NB III: négygólos döntetlen a Keleti csoport nyitó meccsén

Egy mérkőzést már szombaton megrendeztek a labdarúgó NB III 16. fordulójában. A Keleti csoportban a Békéscsaba második csapata hazai pályán 2–2-re végzett a BKV Előre ellen.

NB III: megvan a Fehérvár II új vezetőedzője

A Mol Fehérvár FC hivatalos honlapján számolt be róla, hogy Imrik Lászlót nevezte ki az NB III-ban szereplő második csapat vezetőedzőjének azután, hogy az NB I-es együttes vezetőedzőjével, Michael Borisszal és a sportigazgató Sallói Istvánnal együtt a tartalékokat irányító Györök Tamás is távozott.

NB III: leköpte a Honvéd játékosát az egyik iváncsai néző

Mint arról beszámoltunk, a Budapest Honvéd-MFA 5–1-re legyőzte idegenben az Iváncsa KSE-t a labdarúgó NB III 15. fordulójában. A kispestiek most kiadtak egy közleményt, melyben azt írják, hogy a lefújás után két szurkoló is inzultálta a vendégjátékosokat.

NB III: nyert az Újpest a Fradi ellen; az Iváncsa kiütéses veresége

A labdarúgó NB III 15. fordulójában a Közép-csoportban első két helyen álló Iváncsa és Hódmezővásárhely is kikapott, mindkét csapatot 5-5 góllal szórták meg. Ugyanebben a csoportban az Újpest megverte a Fradit, a Gyirmót II pedig öt góllal nyert a Nyugati csoportban.

NB III: az MTK II kiütéssel győzött a Cegléd otthonában

A labdarúgó NB III Közép-csoportjának 15. fordulójában már szombaton lejátszottak egy mérkőzést. Ezen a Cegléd hazai pályán kiütéses, 5–0-s vereséget szenvedett az MTK II-től.

NB III: Baloteli gólja kevés volt, Zalában nyert az ETO Akadémia

A labdarúgó NB III Nyugati csoportja 14. fordulójának utolsó mérkőzésén a ZTE II fogadta az ETO FC Győr II-t, de sok öröme nem volt benne. A vendégek Szabó Tamás két góljával már a 6. percben 2–0-ra vezettek, majd a 24. percben Bacsa Patrik szerezte a harmadikat. A hazaiak részéről Philip Cristopher Baloteli szépített a második félidő elején.

Kézilabda Eb: Tudta-e?