NB I: a Paks három góllal legyőzte a Diósgyőrt

A labdarúgó NB I 28. fordulójának vasárnapi játéknapján a 10. perctől kezdve emberhátrányban játszó Diósgyőri VTK hazai pályán 4–1-re kikapott a Pakstól.

Hahn János duplázott, a Paks három góllal legyőzte a DVTK-t

NB I: döntetlennel zárult a csúcsrangadó a Groupamában

Hamar megszerezte a vezetést a PAFC a Fradi otthonában a labdarúgó NB I 28. fordulójában, amire csak a második félidőben jött a válasz. Mivel 1–1 lett a mérkőzés vége, egyelőre nincs bajnokavatás az első osztályú bajnokságban.

Bajnokavatás elnapolva: a Fradi döntetlent játszott a Puskás Akadémiával

Harmadszorra „csak" négyet rúgott a Fehérvár az Újpestnek

A Mol Fehérvár Nikolics Nemanja és Ivan Petrjak duplájával 4–0-ra legyőzte a vendég Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójában. Szabics Imre és csapata első hazai győzelmét aratta a 2021-es évben, ez egyben a piros-kékek jubileumi, 50. bajnoki diadala a lila-fehérek ellen.

Nem hozott gólt az MTK és a Budafok összecsapása

A találkozót Nikolai Alho kiállítása miatt tíz emberrel befejező MTK Budapest gól nélküli döntetlent játszott a kiesés elől menekülő Budafokkal a labdarúgó NB I 28. fordulójában az Új Hidegkuti Nándor Stadionban.

Rangadó keleten: a Kisvárda legyőzte a Mezőkövesdet!

A labdarúgó NB I 28. fordulójának nyitó mérkőzésén a Mezőkövesd 1–0-ra kikapott odahaza a Kisvárdától, ezzel a rétközi csapat pontszámban beérte Pintér Attila együttesét.

Elképesztő hajrában bukta el a győzelmet a Ferencváros

A Ferencváros két góllal vezetett Pakson még a 91. percben is, de a hazaiak huszáros hajrában egyenlítettek a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.

Közel 20 éve nem látott gödörbe eshet Újpesten a Debrecen

Alig ért véget a 27. forduló a labdarúgó NB I-ben, már itt is van a 28.: kedden és szerdán játsszák ennek a körnek a mérkőzéseit, hogy aztán péntektől már újból a pályán legyenek a csapatok. A listavezető Ferencváros Pakson léphet még közelebb a bajnoki címhez, a Mol Fehérvár FC a Honvédhoz látogat, s kulcsfontosságú lehet a kiesés elleni küzdelemben az Újpest FC–DVSC csata.

NB I: így fordított a Ferencváros Mezőkövesden – videó

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 28. fordulójában a Ferencváros idegenben 2–1-re legyőzte a Mezőkövesdet. Íme, a mérkőzés góljai!

Galéria: orvosi maszkos Haladás-szurkolók a lelátón

Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 28. fordulója, s a Nemzeti Sport fotósai ezúttal is ott voltak a mérkőzéseken, amelyeken jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről és a lelátó legérdekesebb jeleneteiről. Képgalériánk a fotóra kattintva nyílik.

Videó: Kassai nem adta meg a Paks szabályos gólját a Puskás Akadémia ellen

Kassai Viktor játékvezető és segítőjének rossz döntése is közrejátszott abban, hogy gól nélküli döntetlennel zárult a Paks–Puskás Akadémia mérkőzés a labdarúgó NB I 28. fordulójában. Íme, a végeredményt befolyásoló hiba!

Mol Vidi FC: kicsikart győzelem, tovább él a remény

Tovább harcol a bajnoki címért a Mol Vidi FC, amely odahaza hatalmas csatában 2–1-re legyőzte a harmadik helyre hajtó Újpestet a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: döntetlent játszott a Honvéd a Debrecennel

Hamar vezetést szerzett a Honvéd a Debrecen ellen a labdarúgó NB I 28. fordulójában a góllövőlista éllovasa, Holender Filip révén, de a Debrecen még az első félidőben egyenlített. A kiegyenlített meccsen rengeteg volt a szabálytalanság, Nagy Gergőt ki is állították fél órával a meccs vége előtt. Ennek ellenére a Debrecen nem tudta megszerezni a győzelmet, sőt a végén akár nyerhetett is volna Honvéd.

NB I: egy góllal győzött a Haladás az MTK ellen

Az első félidőben több ziccert is kihagytak a szombathelyiek az MTK ellen a labdarúgó NB I. 28. fordulójában, ám a folytatásra összeszedték magukat a kék-fehérek és nem hagytak sok lehetőséget a házigazdának. Végül Gaál Bálint találata segített a Haladásnak.

NB I: nem született gól a Paks–Puskás Akadémia meccsen

A labdarúgó NB I 28. fordulójában a Paks hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Puskás Akadémiával.

Kisvárda: kihagyott ziccerek, egy-egy gól, egy pont

Majdnem kikapott odahaza a keleti rangadón a kiesés ellen harcoló Kisvárda a szintén a kiesés ellen küzdő Diósgyőrtől a labdarúgó NB I 28. fordulójában, de a 91. percben egyenlíteni tudtak a szabolcsiak.

Gaál Bálint találata három pontot ért a Haladásnak

Az első félidőben több ziccert is kihagytak a szombathelyiek az MTK ellen a labdarúgó NB I. 28. fordulójában, ám a folytatásra összeszedték magukat a kék-fehérek, és nem hagytak sok lehetőséget a házigazdának. Végül Gaál Bálint találata segített a Haladásnak.

Unalomba fulladt: gól nélküli döntetlen a Paks–PAFC meccsen