Videó: Tokmac és Uzuni majdnem összeverekedett egymással a pályán

Mint ismert, bár az örökrangadó nagy részében a Ferencváros többet veszélyeztetett, az MTK megúszta kapott gól nélkül, és egy pontot elhozott az Üllői útról a labdarúgó NB I 10. fordulójában. A mérkőzésen az FTC két játékosa, Tokmac Nguen és Myrto Uzuni egy adott pillanatban heves szócsatába keveredett, sőt, majdnem egymásnak is estek a pályán. Íme!

NB I: Hornyák szerint az első félidő jóformán hibátlan volt

Mint beszámoltunk róla, a Puskás Akadémia magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott a DVSC otthonában a labdarúgó NB I vasárnapi játéknapján. Íme, a két vezetőedző rövid értékelése!

NB I: Ilyen egymillió meccsen egyszer van – Horváth Ferenc

Mint beszámoltunk róla, a Mezőkövesd fordulatos mérkőzésen – a győztes gólt a 93. percben, emberhátrányban szerezve – 3–2-es győzelmet aratott a Bp. Honvéd otthonában a labdarúgó NB I vasárnapi játéknapján. Íme, a két vezetőedző rövid értékelése!

NB I: döntetlen az Üllői úton az örökrangadón

Bár az örökrangadó nagy részében a Ferencváros többet veszélyeztetett, az MTK megúszta kapott gól nélkül, és egy pontot elhozott az Üllői útról a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

A Ferencváros mindent kihagyott, az MTK elhozott egy pontot a Groupamából

NB I: nyert a Mezőkövesd a Honvéd otthonában

A labdarúgó NB I 10. fordulójában a Mezőkövesd fordulatos mérkőzésen 3–2-es győzelmet aratott a Bp. Honvéd otthonában.

Dráma Kispesten: hosszabbításban fordított a tíz játékossal játszó Mezőkövesd

NB I: a Puskás Akadémia meglepetéssikere Debrecenben

A DVSC nagy meglepetésre 3–0-ra kikapott odahaza a Puskás Akadémiától a labdarúgó NB I 10. fordulójában.

A Puskás Akadémia három góllal nyert Debrecenben!

NB I: két vereség után az örökrangadón javítana az FTC

Az NB I-ben, a Magyar Kupában és a nemzetközi porondon a Fradi kapuját eddig 299 meccsen őrző Dibusz Dénes győzelemmel tenné emlékezetessé a tizenötödik örökrangadóját.

NB I: Nem érzem, hogy gödörben lennénk – Bognár

A labdarúgó NB I 10. fordulójának pénteki meccsei után az Újpest–Fehérvár (1–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk a Paks–Kisvárda (2–2) és a ZTE–Gyirmót (2–1) meccs mestermérlegeit.

ZTE: augusztusban érkezett, de már szerződést is bontottak a támadóval

Közös megegyezéssel szerződést bontott bolgár támadójával, Preszlav Borukovval a Zalaegerszeg – számolt be a hírről a klub hivatalos oldala, a ztefc.hu.

NB I: megvan az Újpest első győzelme, a Fehérvár bánta

A labdarúgó NB I 10. fordulójában az Újpest közel 80 percet emberhátrányban játszva 1–0-ra nyert a Fehérvár ellen. Ez a lila-fehérek első diadala ebben a bajnokságban.

Közel 80 percnyi emberelőny is kevés volt: kikapott a Fehérvár Újpesten

A labdarúgó NB I 10. fordulójában az Újpest közel 80 percet emberhátrányban játszva, Csongvai góljával 1–0-ra nyert a gyatrán játszó Fehérvár ellen. Ez a lila-fehérek első diadala ebben a bajnokságban.

NB I: döntetlent ért el a listavezető Kisvárda Pakson

A labdarúgó NB I 10. fordulójában a Paks fordulatos meccsen 2–2-es döntetlent játszott a vendég Kisvárdával. Az első félidőben a hazaiak, a hajrában a vendégek dönthették volna el a találkozót.

Vírus ide vagy oda, a Kisvárda egy pontot hazavitt Paksról, sőt...

Sorozatban harmadszor nyert, a felsőházba ugrott a ZTE

A Zalaegerszeg hazai pályán 2–1-re nyert a Gyirmót ellen a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel egymás után a harmadik győzelmét érte el a bajnokságban.

NB I: Teodoru még veretlen a Fradi ellen, Oenning sorsát a Vidi döntheti el

Rendhagyó fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. Az október 23-i nemzeti ünnep miatt szombaton nem lépnek pályára a csapatok, így a 10. fordulóból három mérkőzést rendeznek pénteken és a program már fél 4-kor elindul a ZTE és a Gyirmót első élvonalbeli csatájával. Kisvárdán felütötte fejét a vírus, ennek ellenére az éllovas kiáll Pakson, de bizonytalan, milyen összeállításban. Este az Újpest a Fehérvár ellen próbálja megszerezni szezonbeli első győzelmét, de egy kiadós vereség Michael Oenning állásába kerülhet. A vasárnapi Ferencváros–MTK örökrangadó érdekessége, hogy a vendégek megbízott szakvezetője, Teodoru Vaszilisz vezetőedzőként még veretlen a zöld-fehérek ellen.

NB I: nem marad el a mai Paks–Kisvárda meccs

Csütörtök késő este beszámoltunk róla, hogy a labdarúgó NB I éllovasa, a Kisvárda több játékosának is pozitív lett a koronavírustesztje, így kérdésessé vált a csapat játéka a Paks elleni idegenbeli mérkőzésen. A klub hivatalos oldala most bejelentette, a második körben tesztelt valamennyi játékosuknak negatív teszteredménye lett, tehát pályára léphetnek a pénteken esedékes összecsapáson.

NB I: kérdéses, ki tud-e állni a Kisvárda a pénteki bajnokin

Egyelőre kérdéses, ki tud-e állni pénteken, a Paks elleni bajnokin a Kisvárda, és ha igen, akkor milyen összetételben. Az ok visszatérő: a vírustesztek eredménye – írja a labdarúgó NB I tabelláját vezető klub hivatalos honlapja.