Budapest Honvéd: még él a bizalom Bódog Tamás iránt

Noha a labdarúgó NB I utolsó helyén áll a Budapest Honvéd, nincs edzőváltás, az MTK Budapest elleni mérkőzésen is Bódog Tamás ülhet a kispadon.

NB I: később kezdődik az Újpest budafoki meccse pénteken

A Magyar Labdarúgó-szövetség Versenybizottsága keddi ülésén úgy döntött, hogy a december 4-én, péntek este 20.00 órakor kezdődő Budafok–Újpest mérkőzés időpontját negyedórával későbbre tolja el a találkozót közvetítő M4Sport tv-csatorna kérésére.

BL: Harcosként, barátként tekintek a csapattársaimra – Laidouni

Aissa Laidouni, a Ferencváros labdarúgója nagy vagány a pályán, és ha valamelyik csapattársa szorult helyzetben van, mindent megtesz azért, hogy valahogy segítsen.

FTC: Híres Premier League-edzők helyett választották Rebrovot – Varga Sándor

Varga Sándor, a kárpátaljai játékosügynök és a Ferencváros kapcsolata nem először mutatkozik gyümölcsözőnek.

Ferencváros: két fiatallal is profi szerződést kötöttek

A Ferencváros labdarúgócsapata a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy két fiataljával, a 16 éves Mergl Szabolcs Tamással és a 17 éves Gera Zalánnal is profi szerződést kötött.

NB I: agyrázkódást szenvedett a Diósgyőr játékosa

Agyrázkódást szenvedett Dejan Karan, a labdarúgó NB I-es Diósgyőr játékosa – olvasható a klub hivatalos honlapján.

NB I: Pintér szerint a bátorság volt a mezőkövesdi siker kulcsa

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában vasárnap este. A találkozó után a két csapat vezetőedzője értékelte a mérkőzést.

NB I: egy góllal győzött a PAFC a Honvéd otthonában

Eseménytelen első félidőt követően a folytatás akciódúsabb volt a Bp. Honvéd és a Puskás Akadémia meccsén az NB I 12. fordulójában, de a mindent eldöntő találat a lefújás előtt 5 másodperccel született (0–1).

Drámai befejezéssel nyert a PAFC a Honvéd ellen

Két hónap után a DVTK legyőzésével nyert ismét a Mezőkövesd

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában.

Videó: a gólvonalon ült az MTK védője – ezért nem ment be Isael labdája

A Ferencváros labdarúgócsapata szombaton 2–0-ra nyerte az MTK elleni örökrangadót, de lehetett volna nagyobb is a különbség: a 49. percben, még 1–0-nál a zöld-fehérek brazil támadója Isael kétszer is próbálkozhatott, előbb a kapufáról pattant ki a labda, majd a gólvonalon ülő Tiago Ferreirában akadt el. Tekintse meg a jelenetet az M4 Sport videójában!

Videó: elvállalta kapásból, kirúgta a stadionból a labdát a Kisvárda játékosa

Mint arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I 12. fordulójában gól nélküli döntetlent játszott a Budafok a Kisvárda otthonában. A mérkőzésen Sztavrosz Cukalasz, a hazaiak görög középpályása kapásból eresztett meg egy lövést a tizenhatos környékéről, a labda pedig a stadionon kívül ért földet.

NB I: A Ferencváros ellen sem akartunk visszaállni – Boris

Mint ismert, a labdarúgó NB I 12. fordulójában a listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte az MTK-t, így megnyerte a 217. örökrangadót. A mérkőzés után Szerhij Rebrov nem érezte jól magát, ezért segítője, Máté Csaba nyilatkozott, és természetesen Michael Boris, az MTK vezetőedzője is értékelte a látottakat.

NB I: a Ferencváros nyerte meg a 217. örökrangadót

A labdarúgó NB I 12. fordulójának szombati játéknapján a címvédő és listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte az MTK-t, így megnyerte a 217. örökrangadót.

NB I: a Fehérvár magabiztos, a ZTE már a szezon legfontosabb meccsére készül

Gyorsan szerzett két gólt a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, amivel ki is alakult a végeredmény: a házigazda 2–0-ra nyert a mérkőzést emberhátrányban befejező vendégek ellen. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Kétgólos Ferencváros-győzelem a 217. örökrangadón

A labdarúgó NB I 12. fordulójának szombati játéknapján a listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte az MTK-t, így megnyerte a 217. örökrangadót.

NB I: két góllal győzött a Fehérvár a ZTE ellen

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, a második félidőben a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.

Magabiztosan győzött a Fehérvár az emberhátrányba kerülő ZTE ellen

Gyorsan megszerezte a vezetést a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában. A szünet után a vendégek kiállítás miatt emberhátrányban játszottak, s gólt nem tudtak szerezni, így 2–0-ra nyert a házigazda.

NB I: nem esett gól, így a Budafok egy pontot elvitt Kisvárdáról

Hiába játszott végig fölényben a Kisvárda, a szervezetten védekező Budafok egy pontot elvitt a nyírségi városból a labdarúgó NB I 12. fordulójában.