NB I: Kisvárda–Paksi FC élőben az NSO-n!

Kisvárda–Paksi FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

NB I: DVTK–Mol Fehérvár FC élőben az NSO-n!

DVTK–Mol Fehérvár FC találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

NB I: Puskás Akadémia–Budafoki MTE élőben az NSO-n!

Puskás Akadémia–Budafoki MTE találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!

NB I: gólzáporos meccsen nyert az Újpest a ZTE ellen

Az Újpest a labdarúgó NB I 33. fordulójában hazai pályán 5–4-es győzelmet aratott a ZTE felett.

NB I: Senki sem tárgyalt velem, ez szerintem nem normális – Rebrov

A labdarúgó NB I 33. fordulójában a Ferencváros vendégként hátrányból felállva 2–1-re legyőzte a Budapest Honvédot. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Kilenc gól, kihagyott büntető, kiállítás: őrült meccsen nyert az Újpest a ZTE ellen

Az Újpest FC a labdarúgó NB I 33. fordulójában hazai pályán 5–4-re legyőzte a ZTE-t.

NB I: hátrányból nyert a Ferencváros a Honvéd ellen

Fordított a Fradi a Honvéd ellen, megvan a bajnoki pontrekord

A labdarúgó NB I 33. fordulójában a Ferencváros vendégként hátrányból felállva 2–1-re legyőzte a Budapest Honvédot. Eppel révén a szünet előtt a kispestiek kerültek előnybe, a hajrában a csereként beálló Isael és Boli góljával négy perc alatt fordított zöld-fehér alakulat, amely 78 ponttal zárt, és új pontrekordot állított fel a 12 csapatos, 33 fordulós bajnokság bevezetése óta.

Honvéd: az Amerikába tartó Gazdag az FTC ellen búcsúzhat

Amiről hetekkel korábban írtunk, egyre biztosabbá válik: Gazdag Dániel a Ferencváros elleni szombati bajnoki mérkőzéssel búcsút inthet a Bp. Honvédnak, s az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Philadelphia Unionban folytathatja pályafutását.

NB I: Mindenhol letettük a névjegyünket – Pintér Attila

A labdarúgó NB I utolsó, 33. fordulójának pénteki mérkőzése,a  Mezőkövesd–MTK (5–1) találkozó után a hazaiak vezetőedzője, Pintér Attila arról beszélt, hogy ez volt az idei legjobb meccsük

NB I: hiába az öt kövesdi gól az MTK-nak, elmaradt az előzés

A labdarúgó NB I 33., utolsó fordulójában a Mezőkövesd 5–1-re megverte odahaza az MTK-t, de egy kövesdi gól még így is hiányzott a helycseréhez.

Öt gólt lőtt a Mezőkövesd az MTK-nak, mégsem örülhetett szívből

NB I: a Paks újabb gólcsúcsot állíthat fel, a Fradit három rekord megdöntése motiválja

Mivel a bajnoki cím, a kupaindulás és a kiesés kérdése már eldőlt, a labdarúgó NB I 33., záró fordulóját is három nap alatt bonyolítják le. A program péntek este a Mezőkövesd és az MTK meccsével indul, szombaton a Honvéd–Ferencváros találkozó után adják át az aranyérmeket a zöld-fehéreknek, vasárnap egy időben lép pályára a második, illetve a harmadik hely megszerzésére még esélyes Puskás Akadémia, Mol Fehérvár és Paks. A találkozókra 18 év felett csak védettségi igazolvánnyal engedik be a nézőket, de több klub is jelezte, hogy nem kér pénzt a belépőkért.

MTK: Fontos, hogy az edző időnként tökös legyen – Boris

A fiatal magyar futballistákra bátran építő kék-fehérek a 16 esztendős Vancsa Zalánnak is megadták a lehetőséget, Michael Boris vezetőedző szerint az erőnlét és a taktikai érettség a legfontosabb.

Kisvárda: lejár Supka Attila szerződése, kérdéses a jövője

Biztos, hogy a bajnokság felsőházában végez a Kisvárda, a történelmi siker ellenére egyelőre kérdéses Supka Attila jövője az egyesületnél.

Ferencváros: hosszabbított a közönségkedvenccel a címvédő

Hivatalos honlapján jelentette be a Ferencváros, hogy meghosszabbította a közönségkedvenc Sigér Dávid – a transfermarkt.de szerint – idény végén lejáró szerződését.

NB I: a ZTE hosszabbított Waltner Róberttel – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő ZTE a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a klub szerződést hosszabbított Waltner Róberttel.

DVTK: véget ért a Leisztinger-korszak, az NB II-ben indulhat a valódi átépítés

A szakadék szélén táncoltatott DVTK-t a futballügyekben egyre kedvetlenebbnek tűnő Leisztinger Tamás az utolsó helyen adta át és el, a valódi építkezés immár a labdarúgó NB II-ben kezdődhet el.

FTC: Már majdnem elfelejtettem, milyen nézők előtt futballozni – Tokmac Nguen

Újra formába lendült Tokmac Nguen, a Ferencváros norvég szélsője, aki szerint kisfia távolléte miatt esett vissza korábban a teljesítménye.

PAFC: Hornyák Zsolték valóra váltották egy 7 éves kisfiú álmát

A Puskás Akadémia is csatlakozott a Ments Életet Alapítvány csapatához és valóra váltotta egy beteg gyermek álmát – számolt be róla az NB I-es klub a Facebook-oldalán.