-->
FTC: Laidouni a francia élvonalba igazolhat – sajtóhír

Az allezpaillade.com oldal arról számolt be, hogy a tunéziai Foot24 értesülése szerint Aissa Laidouni, a Ferencváros labdarúgója a francia élvonalba igazolhat a Montpellier-hez.

Férfi kézi BL: a Kielce kettős győzelemmel jutott be a final fourba

A lengyel Kielce 30–22-re legyőzte a francia Montpellier-t a férfi kézilabda BL-negyeddöntő második, hazai mérkőzésén, így 61–50-es összesítéssel bejutott a kölni négyes döntőbe.

Férfi kézi BL: a Kielce Montpellier-ben tett nagy lépést a final four felé

A lengyel Kielce szinte végig vezetve győzött (31–28) Montpellier-ben a férfi kézilabda BL-negyeddöntő első mérkőzésén.

Ligue 1: emberhátrányban nyert simán a Brest

A Brest, a Reims, a Monaco és a Nice is győzött vasárnap a francia első osztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójában, amelyben a Metz kétgólos előnyt bukott el a Montpellier ellen a végjátékban – 2–2 lett a találkozó végeredménye.

Ligue 1: a Lyon másodjára nem engedte visszakapaszkodni a Montpellier-t

A francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 34. fordulójának nyitó mérkőzésén hiába kapaszkodott vissza a Montpellier 0–2-ről, az Olympique Lyon végül 5–2-re nyert.

Kézilabda: Terjék a Montpellier felnőttcsapatát célozza meg

Először az utánpótlásban szeretne magának biztos helyet kiharcolni Terjék Roland, a Nemzeti Kézilabda Akadémia 17 éves játékosa, aki nyártól a 14-szeres francia bajnok, kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Montpellier együttesében folytatja pályafutását.

Férfi kézi: Stas Skube mégsem a Kielcébe igazol, hanem…

A Lomza Vive Kielce helyett a Montpellier-hez szerződik Stas Skube, a Meskov Breszt kézilabdázója – számolt be róla a lengyel és a francia klub a hivatalos honlapján.

Férfi kézi: a NEKA tehetsége a Montpellier-hez igazolt

Terjék Roland, a Nemzeti Kézilabda Akadémia (NEKA) tizenhét esztendős tehetsége hároméves szerződést kötött a kétszeres Bajnokok Ligája-győztes Montpellier-vel.

Ligue 1: a 90. percben mentett pontot a Lyon; győzött az OM

A Lyon 1–1-es döntetlent játszott a Strasbourg ellen idegenben, míg a Marseille 2–0-ra legyőzte a Montpellier-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Férfi kézi BL: a Montpellier a Porto kiütésével negyeddöntős

A Montpellier hazai pályán nyolc góllal felülmúlta a Portót, ezzel bejutott a nyolc közé a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

Műkorcsolya-vb: Szakamoto korizott a legjobban a nőknél

Szakamoto Kaori nyerte az aranyérmet a női versenyben a montpellier-i műkorcsolya-világbajnokságon.

Férfi kézi: olimpiai bajnok a Veszprém látókörében – sajtóhír

A L'Équipe francia sportnapilap értesülése szerint jövő nyáron a Telekom Veszprémben köthet ki a Montpellier olimpiai bajnok kézilabdázója, Hugo Descat.

Ligue 1: bő félidőnyi emberhátrányban ikszelt a Nice Montpellier-ben

A francia élvonal 28. fordulójában a bajnoki tabella második helyén álló Nice gól nélküli döntetlent játszott a Montpellier vendégeként, úgy, hogy Dante kiállítása miatt a 35. perctől emberhátrányban játszott, ráadásul a hazaiak kihagytak egy büntetőt is.

Férfi kézi BL: Hiszek benne, hogy le tudjuk győzni a Flensburgot – Borut Mackovsek

Lezárult a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportköre, s most jön az, amiért Dean Bombac megfogalmazása szerint az egész idényben dolgoznak: a kieséses szakasz. A Montpellier elleni, 29–29-vel zárult mérkőzés, és a csoport harmadik helyének megszerzése után beszélgetett az NSO Tv a Pick Szeged irányítójával, valamint Borut Mackovsekkel, többek között a Flensburg elleni nyolcaddöntőről.

Férfi kézi BL: Jó volt újra a világ legjobb szurkolói előtt játszani – Marin Sego

Szegeden nem felejtették el Marin Segót, már a bemelegítés alatt meleg fogadtatásban részesült a Pick Arénában. S a korábban három évadot Szegeden védő kapus sem felejtette el – ahogy ő fogalmazott – a világ legjobb szurkolótáborát. A Montpellier játékosával a két csapat 29–29-re végződött Bajnokok Ligája-mérkőzése után beszélgetett az NSO Tv.

Női kosár Euroliga: final fourba jutott a Sopron Basket!

A női kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén a Sopron Basket idegenben 72–65-re legyőzte a Montpellier-t, ezzel sorozatban negyedszer is bejutott a final fourba.

Férfi kézi BL: egy döntetlennel is maradt harmadik a Szeged

A Pick Szeged az előző mérkőzéshez hasonlóan ismét 29–29-et játszott a francia Montpellier-vel, ezúttal idehaza, és a döntetlen azt jelenti, hogy a magyar csapat megtartotta a Bajnokok Ligája-csoport harmadik helyét az ellenfelével szemben.

Nem győzött a Pick Szeged a Montpellier ellen, de megvan a harmadik hely!

A Pick Szeged az előző mérkőzéshez hasonlóan ismét 29–29-et játszott a francia Montpellier-vel, ezúttal idehaza, és a döntetlen azt jelenti, hogy a magyar csapat megtartotta a Bajnokok Ligája-csoport harmadik helyét aktuális riválisával szemben. A negyeddöntőbe jutásért a német Flensburg lesz az ellenfél.

Kézilabda Eb: Tudta-e?