-->
Ekl: Kerkez ismét gólpasszt adott, simán nyert az Alkmaar

Öngóllal győzte le hazai pályán a bolgár CSZKA Szófia a Szalai Ádámot is foglalkoztató svájci Baselt az Európa-konferencialiga playoffkörének első mérkőzésén. A magyar válogatott támadó a 80. percben állt be csereként. A holland AZ Alkmaarnál kezdőként kapott lehetőséget a fiatal magyar balhátvéd, Kerkez Milos, aki gólpasszal járult hozzá csapata 4–0-s sikeréhez a portugál Gil Vicente ellen.

Ekl: Megmutattuk, hogy Kisvárdán mi vagyunk a főnökök – Kovacic

A Kisvárda 2–1-re legyőzte odahaza a norvég Moldét a labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjében, de ez kevés volt a továbbjutáshoz az idegenbeli háromgólos vereség után. A találkozó után a magyar csapat horvát védője, Dominik Kovacic nyilatkozott az NSO Tv stábjának.

Ekl: Ez a kőkemény valóság volt – Török László; a Molde edzőjét lenyűgözte Kisvárda

A Kisvárda 2–1-re legyőzte odahaza a norvég Moldét a labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjében, de ez kevés volt a továbbjutáshoz az idegenbeli háromgólos vereség után. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

A Kisvárda legyőzte odahaza a Moldét, de kiesett az Ekl-ből

Ekl: Ilyen szintű meccsen miért nincs VAR? – Török László

A Molde–Kisvárda (3–0) Európa-konferencialiga-selejtezőt követő sajtótájékoztatón a hazaiak szakvezetője, Erling Moe az ellenfelet méltatta, vendégoldalról pedig Török László a VAR-t hiányolta.

Ekl: háromgólos vereséget szenvedett Moldéban a Kisvárda

Kiegyenlített első félidő után a második játékrészben lesgyanús góllal szerzett vezetést a norvég Molde a Kisvárda ellen az Európa-konferencialiga-selejtező harmadik körének első mérkőzésén, majd a skandinávok a hajrában két perc alatt két újabb gólt szereztek, és 3–0-ra nyertek.

Ekl: ezzel a tizeneggyel kezd Moldéban a Kisvárda

A norvég éllovas Molde FK vendégeként lép pályára az Aker Stadionban az Európa-konferencialiga-selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén a Kisvárda. Megvannak a mérkőzés kezdőcsapatai!

Ekl: veretlen csapatok csatája Moldéban – nagy kihívás előtt a Kisvárda

Ötvös Bencét az európai kupaporondon újonc Kisvárda mindkét Ekl-selejtezőjén a meccs legjobbjának láttuk, s nem bánná, ha a sorozat Moldéban folytatódna.

Ekl: izlandi játékvezető Fehérváron, északmacedón a Kisvárda meccsén

Megvan, kik vezetik a magyar csapatok mérkőzéseit az Európa-konferencialiga selejtezőjének 3. fordulójában. A Mol Fehérvár FC moldovai Petrocub Hincesti elleni mérkőzését izlandi, a Kisvárda moldei vendégjátékát északmacedón bíró vezeti – derült ki az UEFA honlapjáról.

Ekl: A körítés volt más, a pálya mindenhol ugyanolyan – Ötvös Bence

A Kisvárda első nemzetközi mérkőzéseit játszotta a Kajrat Almati ellen az Európa-konferencialiga selejtezőjében, így a továbbjutás történelminek számít a klub életében. A hazai pályán játszott, 1–0-ra megnyert visszavágó után a gólpasszt adó Ötvös Bencével, és a kapuját hibátlanul őrző Artem Odincovval beszélgetett az NSO Tv.

Ekl: moldovai ellenféllel játszik a Fehérvár a következő körben

Az Európa-konferencialiga 2. fordulós selejtezőinek visszavágóit rendezték meg csütörtökön. A Kajrat Almatit oda-vissza legyőző Kisvárda következő ellenfele a norvég Molde lesz majd, amely az első mérkőzésen 4–1-re kiütötte az Elfsborgot, így az idegenbeli második mérkőzésen az 1–1-es döntetlen is elég volt számára.

Ekl: megvan, kivel játszik a Kisvárda a folytatásban

Kettő egyre nyert az Elfsborg otthonában, így kettős győzelemmel jutott a labdarúgó Európa-konferencialiga-selejtező 3. fordulójába a norvég Molde, amely a Kajrat Almati ellen szintén két sikert elérő Kisvárdával találkozik a következő körben.

A Dinamo Zagreb kiejtette a Tottenhamet; nyolc között az Arsenal

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján a Dinamo Zagreb hazai pályán – a triplázó Mislav Orsic vezetésével – hosszabbítás után 3–0-ra legyőzte a Tottenham Hotspurt, így továbbjutott a legjobb nyolc csapat közé. A Roma, az Ajax és a Villarreal egyaránt kettős sikerrel ment tovább, a Slavia Praha Skóciában harcolta ki a folytatás jogát, az Arsenalnak a hazai vereség is belefért, míg a Molde hiába nyert a Granada ellen a Puskás Arénában.

Kane-duplával nyert a Tottenham; Arsenal-siker Görögországban

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjében a párharcok első mérkőzéseit. A Tottenham otthon, az Arsenal idegenben nyert két góllal, míg a Roma és az Ajax egyaránt háromgólos előnyt szerzett. A Villarreal Ukrajnában győzött két góllal, míg a Granada otthon aratott 2–0-s győzelmet. A Rangers idegenben 1–1-es döntetlent játszott a Slavia Prahával.

Európa-liga: újabb mérkőzést rendeznek a Puskás Arénában!

A norvég Molde FK és a spanyol Granada CF március 18-án, 18.55-kor Budapesten mérkőzik meg az UEFA Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján – jelentette be szerda délelőtt Twitter-üzenetben a Magyar Labdarúgó-szövetség.

Női kézi: a nyáron távozik a DVSC dél-amerikai légiósa

A női kézilabda NB I-ben szereplő DVSC a hivatalos honlapján bejelentette, az idény végén távozik Elke Karsten.

FTC: Henry Wingo érkezett a Moldétól – hivatalos

A Ferencváros labdarúgócsapata bejelentette, hogy szerződtette a Moldétól a 25 éves amerikai Henry Wingót.

FTC: „A klubok megállapodtak, Henry Budapestre utazik”

A norvég Molde FK labdarúgócsapatának vezérigazgatója, Ole Erik Stavrum a vg.no-nak és az rbnett.no-nak is arról beszélt, hogy az amerikai Henry Wingo átigazolási ügyében megszületett az egyezség a Ferencvárossal.

Kézilabda Eb: Tudta-e?