Magyar Kupa: kiesett az Iváncsa, ráadás a Várda meccsén – ÉLŐ eredménykövető!

Négy kora délutáni mérkőzéssel folytatódott szerdán a labdarúgó Mol Magyar Kupa nyolcaddöntője. Az élvonalbeli csapatok közül kora a tavalyi döntős Paks öt gólt termelt Monoron, a Zalaegerszeg két hajrágóllal győzött Békéscsabán, míg az előző körben az FTC-t búcsúztató Iváncsa előnyről kapott ki a  Budafokkal szemben. Az ESMTK–Kisvárda mérkőzésen nem esett gól, így már a hosszabbítás zajlik. Este az ETO FC Győr a Debreceni VSC-t látja vendégül. Kövesse a mérkőzések alakulását ebben a cikkben, emellett minden meccsről online közvetítést adunk, ezeket a párosítások mellett elhelyezett linkeken érhetik el!

A cserejátékosok döntöttek a ZTE javára

A végig mezőnyfölényben játszó Zalaegerszeg jutott be a Magyar Kupa negyeddöntőjébe. Az NB I-es csapaton a csereemberei segítettek Békéscsabán, akik mindkét találatukban oroszlánrészt vállaltak.

Ötöt lőtt a Paks a hamar megfogyatkozó Monornak

A labdarúgó Mol Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az élvonalbeli Paks csaknem hetven percen át emberelőnyben játszott az NB III-as Monor otthonában. A szünetben csak eggyel vezettek a tolnaiak, de a fordulás után nem kegyelmeztek vendéglátójuknak, és fölényes, 5–1-es győzelemmel jutottak tovább.

Véget ért az iváncsai menetelés, ismét Beke volt a Budafok nyerő embere

A labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az NB III Közép csoportjában listavezető, az előző körben a legutóbbi győztes Ferencvárost búcsúztató Iváncsa az NB II-ben 11. helyezett Budafoki MTE-t látta vendégül. Az első félidőben az Iváncsa előtt adódott több lehetőség, de ezek közül csak egyet tudtak kihasználni a hazaiak. A második félidőben már a Budafok játszott jobban és Jagodics valamint Beke találatainak köszönhetően 2–1-s győzelemmel jutott be a MOL Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé.

MK: ESMTK–Kisvárda – élőben az NSO-n!

A labdarúgó Mol Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az NB III Közép csoportjában negyedik helyen álló ESMTK az élvonalban harmadik Kisvárdát látja vendégül, a továbbjutásról egy mérkőzés dönt. Amennyiben a rendes játékidő leteltével döntetlen az állás, 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha az sem hoz döntést, tizenegyespárbajt vívnak a csapatok. A találkozó legfontosabb eseményeit folyamatosan frissülő online közvetítésünk segítségével ön is nyomon követheti.

Vasas: Talán majd egyszer megszokom a Honvéd elleni meccseket – Holender

A Mol Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Vasas a Budapest Honvédot fogadta, és 2–0-ra győzött. A találkozó után a kispestiek korábbi (bajnok) játékosával, az első angyalföldi gólt előkészítő Holender Filippel beszélgetett az NSO Tv stábja.

MK: a Honvéd edzője gratulált játékosainak a kupabúcsú után

A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Vasas a Budapest Honvédot fogadta, és 2–0-s győzelmet aratott. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

MK: a Honvéd legyőzésével a Vasas a legjobb 8 közé jutott

A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Vasas a Budapest Honvédot fogadta, és 2–0-s győzelemmel továbbjutott.

Legyőzte a Honvédot, és a nyolc közé jutott a Vasas a Magyar Kupában

A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Vasas a Budapest Honvédot fogadta, és Zimonyi, majd Hinora góljával 2–0-s győzelmet aratva továbbjutott.

MK: a Mezőkövesd jutott be elsőként a legjobb nyolc közé

A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Mezőkövesd az MTK otthonában aratott 2–0-s győzelmet, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

Osztálykülönbség! A Kövesd könnyedén jutott túl az MTK-n a kupában

A MOL Magyar Kupa első nyolcaddöntőjében az élvonalbeli Mezőkövesd a másodosztály második helyén álló MTK otthonában lépett pályára. A Kövesd a 20. percben szerzett vezetést, majd a második félidő elején eldöntötte a találkozót, és a 2–0-s győzelmével bejutott a legjobb nyolc közé.

El: meglepte az iváncsaiakat a Fradi meghívása, szép gesztusnak tartják

„A kupadöntőre azért majd küldjetek nekünk jegyet!” – így szólt az egyik Fradi-szurkoló a Groupama Aréna előtt várakozó Iváncsa futballistáihoz, akik egy hete óriási meglepetésre búcsúztatták a Ferencvárost a Magyar Kupából. Rajta kívül is rengetegen gratuláltak az NB III-as csapatnak, készítettek róluk vagy velük egy-egy fotót.

Hungarian Cup: A player or two don't have the right attitude towards Vidi – Huszti

As we reported earlier, Puskás Akadémia won 1-0 as MOL Fehérvár's guest to advance to the top 16 teams of the MOL Hungarian Cup. The head coaches assessed the match afterwards.

MK: Puskás Akadémia–Újpest és Vasas–Honvéd a nyolcaddöntőben

Csütörtök este, az M4 Sport műsorában sorsoltak a labdarúgó Mol Magyar Kupában. Az FTC-t kiejtő harmadosztályú Iváncsa a Budafokot látja vendégül. Az élvonalbeli csapatok közül a Paks és a Kisvárda is NB III-as ellenfelet kapott, és megismétlődik a 2018-as döntő. A Vasas a Honvéddal csap össze, de biztosan lesz alsóbb osztályú továbbjutó. Íme a párosítások.

Sportrádió: az FTC ellen továbbjutó Iváncsa első két góljának szerzője civilben Fradi-szurkoló

A Magyar Kupában a Ferencvárost legyőző Iváncsa két játékosa, az FTC ellen egyaránt gólt szerző Aradi Csaba és Suszter László volt a Hazafutás vendége.

MK: Iváncsa, Budafok, Misleny, Dunaszekcső – kupacsodák nyomában

A szerdai, iváncsai kupacsoda (Iváncsa–Ferencváros hosszabbítás után 3–2) apropóján összegyűjtöttük az elmúlt tíz év legnagyobb meglepetéseit a Magyar Kupában, illetve felelevenítünk néhány szenzációs győzelmet a régmúltból is.

MK: „Gólt rúgni a Fradinak olyan életérzés, amelyre minden futballista vágyik”

Mit jelent ha gólt rúgsz a Ferencvárosnak, ráadásul az esélytelennek tartott csapatod le is győzi a rekordbajnokot? Suszter László szerint ez egy életérzés, amelyre minden futballista vágyik az életében legalább egyszer. Az Iváncsa első gólját rúgó játékos mellett az egyenlítő találatot szerző csapatkapitány, Aradi Csaba is elmondta, mi vezethetett a sikerhez, amelyre az egész ország felkapta a fejét.

Kézilabda Eb: Tudta-e?