NFL: dráma! A Bengals védője 98 yardos TD-vel ütötte ki a Ravenst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának wild card körében a New York Giants 31–24-re legyőzte a Minnesota Vikingst idegenben, míg a Cincinnati Bengals 24–17-re megverte a Baltimore Ravenst hazai pályán.

NFL: Baltimore-ban nyert a Steelers, így továbbra is harcban van a rájátszásért

16–13-ra győzött a Baltimore Ravens otthonában a Pittsburgh Steelers az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) 17. fordulójának hétfő hajnali összecsapásán. A vasárnap késő esti meccseken egy kivételével hazai győzelmek születtek.

NFL: fordulatos mérkőzésen nyert a Cowboys; hátrányból fordítottak Rodgersék

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 16. fordulójában a döbbenetes hideg ellenére kiváló mérkőzéseket rendeztek, amelyek újabb izgalmakat vetítenek előre a rájátszásba jutásért és a kiemelési helyekért folyó küzdelemben.

NFL: Minnesota Miracle 2.0; Mahomes legendák társaságában

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 15. fordulójában a Minnesota Vikings minden idők legnagyobb fordítását mutatta be az Indianapolis Colts ellen. Patrick Mahomes beérte Peyton Manninget, Drew Breest és Brett Favre-t. Tom Brady negatív csúcsot állított be a Cincinnati Bengals ellen, a Los Angeles Ramsen pedig az 1/1-es irányítók sem segítenek.

NFL: történelmi fordítás – a Vikings 0–33-ról verte meg a Coltsot

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 15. fordulójában a Minnesota Vikings hosszabbítás után 39–36-ra legyőzte az Indianapolis Coltsot.

NFL: meglepő Vikings-vereség, a Lions győzött Detroitban

A profi amerikaifutball-liga (NFL) 14. játékhetének legnagyobb meglepetését a Detroit Lions szolgáltatta a Minnesota Vikings legyőzésével. A legtöbb pontot a nagyszerű évadot produkáló Philadelphia Eagles szerezte, összesen 48-at.

NFL: a negyedik negyedben fordítva győzte le a Patriotsot a Vikings

Szokás szerint három mérkőzéssel ünnepelték a hálaadást a tengerentúli amerikaifutball-ligában (NFL). Mint arról beszámoltunk, a Buffalo Bills fordulatos meccsen, az utolsó pillanatokban szerzett mezőnygóllal győzte le a Detroit Lionst. A Dallas Cowboys remek második félidei teljesítménnyel múlta felül 28–20-ra a New York Giantset, míg a Minnesota Vikings az utolsó negyedben szerzett tíz pontjával fordított és végül 33–26-ra nyert a New England Patriots ellen.

NFL: Kelce vezérletével nyert izgalmas csoportrangadót a Chiefs

Patrick Mahomes három touchdown-passzt is kiosztott Travis Kelce-nek, a Kansas City Chiefs pedig izgalmas mérkőzésen győzte le idegenben 30–27-re a csoportrivális Los Angeles Chargerst a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfői mérkőzésén, a 11. fordulóba. A Denver Broncos hosszabbításban kapott ki a csoport másik meccsén a Las Vegas Raiderstől 22–16-ra Coloradóban, míg a Pittsburgh Steelers is izgalmas meccsen maradt alul a Cincinnati Bengalsszal szemben 37–30-ra. Az eddig 8–1-es mérleggel álló Minnesota Vikings nagy pofonba szaladt bele a Dallas Cowboys ellen, hazai pályán (3–40).

NFL: hosszabbításos sikerrel menetelt tovább a Minnesota

A Minnesota Vikings fordulatos mérkőzésen, hosszabbításban legyőzte a házigazda Buffalo Billst vasárnap a profi amerikaifutball-liga (NFL) 10. játékhetének rangadóján.

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: tovább menetel az Eagles, a Saints lenullázta a Raiderst

Hetedik mérkőzése után is hibátlan maradt a Philadelphia Eagles az amerikaifutball-liga (NFL) nyolcadik fordulójában, miután hazai pályán A. J. Brown három touchdownjával győzte le a Pittsburgh Steelerst. A Dallas Cowboys a három touchdownt és egy kétpontost is szerző Tony Pollard vezérletével győzte le a Chicago Bearst, ahogy a Carolina Panthersnél D’Onta Foreman is ugyanilyen mérleggel zárt az Atlanta Falcons ellen, de ez kevés volt a Párducok sikeréhez. A New Orleans Saints pedig Alvin Kamara három TD-jével múlta felül a pontot sem szerző Las Vegas Raiderst.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: kétkapufás drámai meccs Londonban – videó

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 4. fordulójában a Minnesota Vikings drámai meccsen 28–25-re legyőzte a New Orleans Saintset.

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

NFL: Allen és Diggs parádézott, a Bills kiütötte a Titanst

A Buffallo Bills irányítója, Josh Allen és elkapója, Stefon Diggs hathatós közreműködésével kiütötte a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának második fordulójában. A másik hétfő hajnali mérkőzésen a Philadelphia Eagles Jalen Hurts vezérletével szintén sima győzelmet aratott hazai pályán a Minnesota Vikings ellen.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: megvan a Minnesota Vikings új vezetőedzője

Kevin O'Connellt nevezték ki a profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Minnesota Vikings vezetőedzőjévé, ezzel az utolsó, évad végén megüresedett állást is betöltötték – írja az MTI.

NFL: Matt Nagy közellenség lett Chicagóban az újabb vereség után

Az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 15. fordulójának keddre virradóra lejátszott két mérkőzésén a Los Angeles Raiders szoros meccsen győzött a Cleveland Browns otthonában, míg a Minnesota Vikings nyert a Chicago vendégeként.

NFL: az utolsó játékon múlt, a Vikings legyőzte a Steelerst

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 14. fordulójának nyitó meccsén a Minnesota Vikings 36–28-ra legyőzte a Pittsburgh Steelerst.

Videó: majd kiugrott a bőréből örömében Goff kedvese a győzelem hallatára

Mint ismert, a Detroit Lions 29–27-re legyőzte a Minnesota Vikingst, amivel megszerezte első győzelmét a mostani NFL-idényben. A hírt kitörő örömmel fogadta Jared Goff kedvese is, aki éppen egy fotózáson volt, amikor elújságolták neki az eredményt, aztán a meccsnyerő touchdownt is megmutatták neki.

Kézilabda Eb: Tudta-e?