-->
Megint nyert Bostonban a Milwaukee, közel 40-nel győzött a Memphis

Érthetetlen összeomlást produkált a Warriors, amely nemhogy nem zárta le a párharcát Memphisben, de 55 pontos hátrányban is volt az este folyamán, a Bucks viszont nagy hajrával győzni tudott Bostonban és 3–2-es előnybe került a szériában az NBA rájátszásában.

NBA: hihetetlen! Hogyan tudta ezt elbukni a Boston?! – videók

A címvédő Milwaukee Bucks hatalmas hajrával 110–107-re nyert a Boston Celtics vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) szerdai játéknapján, ezzel 3–2-es vezetést szerzett a Keleti főcsoport négy győzelemig tartó elődöntőjében. Nyugaton a Memphis Grizzlies hazai pályán nagyon megverte a Golden State Warriorst (134–95), ám összesítésben az oaklandiek vezetnek 3–2-re.

NBA: Milwaukee–Atlanta bemutatómeccs lesz Abu-Dzabiban

A Milwaukee Bucks és az Atlanta Hawks játssza az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) első mérkőzését az Arab Emírségekben.

Gálázott a Boston és a Memphis is egyenlített

Nem adott esélyt a Milwaukee-nak a Celtics, a Grizzlies pedig a második szoros végjátékot már megnyerte a GSW ellen – Ja Morant 47 pontjával.

A Bucks Bostonban, a GSW Memphisben nyert

Az NBA-playoff második körében a Milwaukee és a Golden State is azonnal elvette a pályaelőnyt.

NBA: Thompson óriási triplája drámai győzelmet ért – videók

A Milwaukee Bucks és a Golden State Warriors egyaránt idegenbeli győzelemmel kezdte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) főcsoport-elődöntőjét: a Bucks 101–89-re nyert a Boston Celtics vendégeként, míg a Warriors 117–116-ra verte a Memphis Grizzliest a vasárnapi játéknapon. Utóbbi mérkőzésen Klay Thompson 36.6 másodperccel a végső dudaszó előtt dobta a győztes triplát – a 2019-es döntő ötödik felvonása mellett ez  pályafutása során a másik olyan alkalom, amikor utolsó percbeli kosarával fordít és nyer meg csapatának egy playoffmeccset.

A Warriors és a Bucks is lezárta, ott vannak a második körben

A GSW egy szoros mérkőzésen harcolta ki a továbbjutást a Denver ellen, a Milwaukee viszont nem adott esélyt a tartalékos Chicagónak.

NBA: a Bucks és a GSW egyaránt továbbjutott – videók

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján a címvédő Milwaukee Bucks 116–100-ra legyőzte a Chicago Bullst, így 4–1-es összesítéssel továbbjutott. A Golden State Warriors szintén továbbment, mivel az 5. mérkőzésen is felülmúlta a Denver Nuggetset (102–98).

A Hawks szépített a Miami ellen, erődemonstrációt tartott a Bucks

Az Atlanta Hawks tizenhat pontos hátrányból (68–84) felállva 111–110-re legyőzte otthon a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A hazaiak győztes dupláját a csapat legeredményesebb játékosa, a 24 pontig jutó Trae Young dobta, 4.4 másodperccel a mérkőzés vége előtt. A Milwaukee Bucks fölényes, harmincpontos győzelemmel vette vissza a pályaelőnyét a Chicago Bullstól (111–81).

NBA: mínusz 16-ról nyert az Atlanta; újra előnyben a Bucks

Ki lesz a bajnok? – minden idők egyik legszorosabb rájátszása jöhet az NBA-ben

Lezárult az NBA 2021–2022-es idényének alapszakasza, sőt az utolsó rájátszáshelyek is elkeltek a play-in tornán, szombaton (ma) pedig már kezdetét is veszi a rájátszás, amely rendkívül szorosnak ígérkezik, hiszen a megszokottnál jóval több bajnokesélyes csapattal számolhatunk. Megnéztük, nagyjából mire lehet számítani!

NBA: elképesztő rekordott állított fel Jokics, rájátszásban a Nuggets – videó

A végéhez közeledik az NBA 2021–2022-es idényének alapszakasza, s egyre biztosabb, hogy újra a Denver Nuggets klasszisa, Nikola Jokics lesz az MVP. A szerb center péntek hajnalban 35 pontot dobott 16 lepattanó és 6 gólpassz mellett, felállított egy elképesztő rekordot, csapata pedig legyőzte a Memphis Grizzliest, így eldőlt, hogy ott lesz a rájátszásban.

NBA: hosszabbítást nyert Brooklynban a Bucks, megégett a Sixers

Janisz Adetokunbo 44 pontjával húzta be a rangadót a Milwaukee, Detroitban is bukott a Philly, DeMar DeRozan 50 pontjával nyert a Chicago – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

A Denver Philadelphiában, a Bucks pedig a Jazz vendégeként nyert

Karl-Anthony Towns 60 ponttal karriercsúcsot, franchise-rekordot és idei NBA-csúcsot döntött a Minnesotánál, kikapott a Chicago, visszatért Draymond Green, esélytelen volt a Lakers, parádézott Steph Curry és Trae Young – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

Nagy hajrával győzte le a Miamit a Bucks, megégett a Nuggets

James Hardennel továbbra is veretlen a Sixers, javított a Suns, nagyon döcögött, de végül nem hibázott a Jazz – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA: a Bucks–Heat hajrája ott lesz az idény legjei között

A Milwaukee Bucks fantasztikus hajrát kivágva 120–119-re legyőzte vendégét, a Keleti főcsoportot vezető Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint csütörtöki hajnali programjában.

Simán nyerte a keleti rangadót a Heat, Ja Morant oktatott

Végig uralta a Bulls elleni mérkőzést és növelte előnyét a tabellán a Miami, a Bucks, a Raptors és a Kings is elérte a 130 pontos határt, Ja Morant pedig saját franchise-rekordját döntötte meg.

NBA: Ja Morant franchise-rekordjával nyert Chicagóban a Memphis

Kyrie Irving győzelemre vezette a Brooklynt Milwaukee-ban, Bam Adebayo szezoncsúcsával vezeti Keletet a Heat, remekelt a Hawks, nem hibázott a Boston és a Denver sem.

Jannisz 44-et dobott a Lakersnek, megállíthatatlan a Phoenix

A listavezető Philadelphiában is nyert, gálázott a Boston, az Atlanta, a Denver, a Memphis és a Dallas, a Milwaukee pedig a Lakers vendégeként is győzni tudott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA: a címvédő esélyt sem adott a Lakersnek

A címvédő Milwaukee Bucks könnyedén, végig vezetve győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján.

Kézilabda Eb: Tudta-e?