NB II: újabb játékosok távozását jelentette be az MTK

Megállapodás született arról, hogy Milan Mijatovics távozik, a montenegrói  kapus a szaúd-arábiai élvonalba feljutó el-Adalah soraiban folytatja pályafutását – adta hírül szerdán hivatalos honlapján az NB I-ből kieső MTK.

NB I: a Real Madrid neveltje lett a DVSC és a forduló nyerőembere

A labdarúgó NB I 21. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a Debreceni VSC nyerőembere, a Puskás Akadémia ellen két gólt szerző Dorian Babunszki, az MTK Ferencváros elleni pontszerzése és a kék-fehérek kapusa, Milan Mijatovics, az Újpest FC-ben a Fehérvár ellen gólt lövő Budu Zivzivadze és a ZTE FC-ben a Gyirmót FC Győr ellen győztes gólt szerző Koszta Márk.

Videó: amikor az MTK-nál emberről emberre vándorolt a karszalag

Annyiszor cserélt gazdát az MTK csapatkapitányi karszalagja 2020 októberében, a Puskás Akadémia elleni idegenbeli bajnokin (3–0), mint máskor az egész idény során: eredetileg az azóta már Ferencvároshoz szerződő, de kölcsönben éppen a felcsútiaknál szereplő Gera Dániel volt a fővárosiak vezére, ám őt a 88. percben George Ikenne-King váltotta, a csere pedig egy végeláthatatlan láncreakciót indított el.

Peches Baki: volt játékosának hibája is kellett az MTK győzelméhez

Az MTK Budapest Bojan Miovszki szerencsés góljával 1–0-ra legyőzte odahaza a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 7. fordulójában.

NB I: az MTK négy légiósa is válogatott meghívót kapott

Négy MTK játékos, Milan Mijatovics, Nikolai Alho, Ylber Ramadani és Bojan Miovszki is meghívót kapott hazája válogatottjába a szeptemberi világbajnoki selejtezőkre – számolt be a hírről az mtkbudapest.hu a hivatalos oldalán.

Vb 2022: 500 orosz gól – Blazicék kikaptak Szocsiban

Az orosz labdarúgó-válogatott 2–1-re nyert Szlovénia ellen, míg Montenegró 4–1-re legyőzte Gibraltárt a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának második fordulójában.

NB I: Géresivel komolyan számolhatunk a jövőben – Hornyák

Géresi Krisztián 95. percben lőtt góljával győzte le a Puskás Akadémia 1–0-ra az utolsó negyedórában Pintér Ádám sérülése miatt tíz emberrel játszó MTK-t a labdarúgó NB I 18. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NL, C-liga: Luxemburg és Montenegró is hazai pályán nyert

A labdarúgó Nemzetek Ligájában a C-liga 1. csoportjában Luxemburg  2–0-ra legyőzte Ciprust. A csoport másik mérkőzésén Montenegró 2–0-ra megverte Azerbajdzsánt.

MTK: behívták a válogatottba a tapasztalt montenegrói kapust

Bekerült a montenegrói labdarúgó-válogatott Ciprus és Luxemburg elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésre összeállított keretébe Milan Mijatovics, az MTK nyáron szerződtetett kapusa – számolt be róla hivatalos honlapján a magyar klub.

MTK: rutinos válogatott kapus a következő nyári szerzemény!

Milan Mijatovics bejelentette, hogy távozik a szófiai Levszkitől és a következő idényben az MTK Budapest labdarúgócsapatában szerepel. A hírt később a magyar csapat is megerősítette.

Kézilabda Eb: Tudta-e?