Serie A: a Milan legyőzte idegenben a Juventust

Az érmekért dúló küzdelemben nagy győzelmet aratott a Milan a Juventus ellen, mert Torinóban három góllal nyert (0–3). A Juventus gyengén játszott, és a vendégeknek még az is belefért, hogy Kessié tizenegyest hibázzon. Ezzel a Milan felugrott a harmadik helyre, a Juventus pedig az ötödik helyével most nem áll BL-indulást érő pozícióban.

Videó: gyönyörű csavarás, vezetést szerzett a Milan Torinóban

Brahim Díaz remek góljának köszönhetően a Milan az első félidő hosszabbításában szerzett vezetést a Juventus elleni olasz bajnoki rangadón vasárnap este. A Real Madrid kölcsönjátékosa egy Wojciech Szczesny által kiütött labdát kaparintott meg, majd befelé cselezve kb. 15 méterről jobbal kilőtte a bal felső sarkot.

A Juventus elhasalt otthon a Milan ellen

Inter: Lukaku odapörkölt Ibrahimovicnak, meghajlásra szólította fel!

Romelu Lukaku, az Internazionale belga támadója odaszúrt az AC Milan svéd klasszisának, Zlatan Ibrahimovicnak az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) megnyerése után.

Videó: Ibrahimovic kifakadt – verbálisan nekiment a társának

Zlatan Ibrahimovic finoman szólva sem volt megelégedve csapattársának, Hakan Calhanoglunak azzal a döntésével, hogy nem neki passzolta a labdát, hanem inkább beadással próbálkozott a Benevento elleni (2–0) bajnokin. A svéd klasszis nem fogta vissza magát, és hangot adott a véleményének.

Videó: mit művelt Ibrahimovic?! Ez a briliáns passz gólt érdemelt volna!

Mint arról beszámoltunk, az AC Milan hazai pályán 2–0-ra nyert a vereségével a 18., azaz kiesést jelentő pozícióban ragadó Benevento ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában. Zlatan Ibrahimovic ezen a mérkőzésen is megvillantotta klasszisát – szenzációs no-look passzal szolgálta ki társát.

Serie A: a Lazio Joaquín Correa vezérletével elintézte a Milant

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának második hétfő esti mérkőzésén a Lazio hazai pályán az argentin Joaquín Correa duplájával és Ciro Immobile találatával 3–0-ra legyőzte a Milant.

Szuperliga: Ceferin kizárással fenyegeti a még vissza nem lépőket

Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elnöke ismételten kizárással fenyegette meg a Szuperligától hivatalosan még vissza nem lépő négy labdarúgóklubot, azaz a Real Madridot, a Barcelonát, a Juventust és a Milant – írja az MTI.

Serie A: a Sassuolo fordított a Milan otthonában

A Sassuolo a hajrában fordított a Milan ellen, s 2–1-re nyert az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának szerdai mérkőzésén.

Szuperliga: az Atlético és az Inter is kilépett – hivatalos

A spanyol élvonalbeli Atlético Madrid és az olasz első osztályú Internazionale a hivatalos honlapján bejelentette, mégsem vesz részt a tizenkét európai topklub által létrehozott Szuperligában. Nem sokkal később az AC Milan és a Juventus közleményt adott ki.

Milan: A Szuperliga új fejezet kezdetét jelenti – Gazidis

Ivan Gazidis, a Serie A-ban szereplő Milan ügyvezető igazgatója kedden az olasz La Gazzetta dello Sport napilap hasábjain fejtette ki véleményét a vasárnap bejelentett Szuperligával kapcsolatban, melynek alapító tagjai közé tartozik a milánói egyesület is.

Serie A: a Milan nehézkesen, de otthon tartotta a három pontot

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén az AC Milan hazai pályán diadalmaskodott a Genoa felett.

Serie A: egy meccsre eltiltották a kiállított Ibrahimovicot

Zlatan Ibrahimovicot, az AC Milan labdarúgóját egy mérkőzésre szóló eltiltással, valamint 5000 eurós (1,8 millió forintos) pénzbírsággal sújtotta az olasz labdarúgóliga – jelentette az MTI.

Serie A: Ibrahimovic piros lapja csupán félreértés lenne?

A Sky Sport Italia értesülései szerint és az alapján, amit Zlatan Ibrahimovic edzőjének, Stefano Piolinak mondott, a svéd válogatott játékos Parma–Milan meccsen kapott piros lapja akár félreértés is lehetett.

Brazília: a Milan excsatára karantén helyett balesetbe keveredett

Meglehetősen furcsa szabályszegéssel hívta fel magára a figyelmet a minap Luiz Adriano, a brazil Palmeiras csatára. A korábban a Sahtar Doneckben, a Milanban és a Szpartak Moszkvában is futballozó négyszeres brazil válogatott labdarúgó nemrég pozitív koronavírustesztet produkált, ennek ellenére elhagyta a házi karantént és közlekedési baleset részese volt Sao Paulóban.

Videó: döbbenetes milánói hiba után szépségdíjas gólt szerzett a Samp

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójának nyitó mérkőzésén egy elpasszolt labda után szerzett vezetést Milánóban a Sampdoria.

Serie A: ötgólos, fordulatos csatát nyert a Milan Firenzében

A Milan fordulatos mérkőzésen 3–2-re győzött a Fiorentina vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 28. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén, és a megszerzett három ponttal megerősítette helyét a tabella második helyén.

Videó: visszatérése óta először talált be Ibrahimovic

Közelmúltbeli sérülése után először talált be Zlatan Ibrahimovic a Fiorentina elleni bajnoki mérkőzésen vasárnap. A svéd válogatottba visszatérő klasszis Simon Kjaer remek átadása után nem hibázta el a ziccert, ezzel előnyhöz juttatva csapatát. Jelenleg 15 bajnoki meccsen 15 gólnál jár ebben az idényben.

Videó: Pogba beállt, 2 perc múlva vezetést szerzett

A szünetben beálló Paul Pogba góljával a Manchester United vezetést szerzett a Milan elleni Európa-liga-nyolcaddöntő visszavágóján. A francia középpályás némi kavarodás után került gólhelyzetbe, s ha már ott volt, jobbal közelről a rövid sarokba lőtt.

Pogba gólja döntötte el a Milan–Manchester United párharcot

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján a Manchester United győzni tudott a Milan otthonában, ezzel továbbjutott.