WTCR: a Zengő Motorsport nyert; Tassi és Michelisz is pontszerző

A Zengő Motorsport spanyol versenyzője, Mikel Azcona aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének második futamán. Mögötte Yvan Muller és Santiago Urrutia szelte át a célvonalat, míg a magyar versenyzők közül Tassi Attila a tizennegyedik, Michelisz Norbert a tizenötödik helyen futott be. Kismarty-Lechner Gábor kiesett, Boldizs Bence pedig el sem tudott rajtolni Aragóniában.

WTCR: Vernay nyert; Michelisz, Boldizs és Tassi is pontot szerzett

Jean-Karl Vernay aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) spanyolországi versenyhétvégéjének első futamán. Mögötte Santiago Urrita és Gilles Magnus végzett, míg a magyar versenyzők közül Michelisz Nobert a hatodik, Boldizs Bence a kilencedik, Tassi Attila a tizenötödik, Kismarty-Lechner Gábor pedig a tizenhatodik helyen végzett.

WTCR: Tassi 6., Michelisz 10. a harmadik hungaroringi versenyen

Esteban Guerrieri nyert a túraautó-világkupa (WTCR) magyarországi versenyhétvégéjének harmadik futamán a Hungaroringen. Mögötte Tiago Monteiro és Néstor Girolami zárt, míg a Zengő Motorsportot erősítő Mikel Azcona a 4., Boldizs Bence a 17., míg Kismarty-Lechner Gábor a 21. helyet szerezte meg. Tassi Attila hatodikként, Michelisz Norbert tizedikként látta meg a kockás zászlót.

WTCR: Michelisz szép felzárkózás után 6. a második mogyoródi versenyen

Yann Ehrlacher nyert a túraautó-világkupa (WTCR) magyarországi versenyhétvégéjének második versenyén. Mögötte Yvan Muller zárt, míg harmadikként Jean-Karl Vernay szelte át a célvonalat. A pole pozícióból induló Boldizs Bence hetedikként végzett, Michelisz Norbert pedig szép felzárkózás után a hatodik helyen érkezett be. Pontot szerzett Tassi Attila is, a Honda magyarja 9. lett, míg a Zengő Motorsportot erősítő Kismarty-Lechner Gábor 18.

WTCR: Catsburg győzött; Michelisz tizedik a harmadik versenyen

Nicky Catsburg nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének harmadik futamán. Mögötte Jean-Karl Vernay futott be, míg a dobogó alsó fokára a pole pozícióból induló Nathanaël Berthon állhatott fel. Michelisz Norbert a 10. lett, míg a Zengő Motorsport versenyzői közül Mikel Azcona az 5., Kismarty-Lechner Gábor a 16. míg Boldizs Bence a 18. pozícióban zárt.

WTCR: Coronel nyert; Michelisz 7. a második szlovákiai versenyen

Tom Coronel nyert a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének második, fordított rajtrácsos futamán. A második Gilles Magnus lett, míg a dobogó alsó fokára Esteban Guerrieri állhatott fel. Michelisz Norbert a 7., míg a Zengő Motorsport versenyzői közül Mikel Azcona az 5., Boldizs Bence a 14., Kismarty-Lechner Gábor a 17. lett. Tassi Attila kiesett.

WTCR: Girolamié a pole pozíció; Tassi Attila 3. az időmérőn

Néstor Girolami szerezte meg a pole pozíciót a túraautó-világkupa (WTCR) németországi versenyhétvégéjének időmérőjén. Az argentin versenyző mögött Yann Ehrlacher és Tassi Attila zárt, míg a tizedik helyet Nathanaël Berthon érte el, így ő indulhat az élről az első fordított rajtrácsos futamon. A Zengő Motorsport versenyzőinél a kipufogóval adódott probléma: Mikel Azcona a hatodik, Kismarty-Lechner a tizenötödik, Boldizs Bence a tizenhatodik lett.

Gyorsasági autó: három új CUPRA-val támad a Zengő Motorsport

A WTCR-futamgyőztes Mikel Azcona és a hatszoros magyar bajnok Kismarty-Lechner Gábor mellett a Mol tehetségkutató programjában szereplő Boldizs Bence szerepel a magyar csapat színeiben.

WTCR: Azcona nyert a 2. versenyen, Michelisz autót tört

A Cupra újoncának, Mikel Azconának győzelmével ért véget a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai hétvégéjének második futama. A spanyol pilóta mögött a pole pozícióból induló Ma Csing-hua ért célba, a dobogóra még a bajnoki összetettet vezető Esteban Guerrieri állhatott fel. Michelisz Norbert összetörte az autóját, és be sem fejezte a versenyt, Tassi egy helyet veszítve a rajtpozíciójához képest, a 11. helyen látta meg a kockás zászlót.