-->
Darts: Smith és Price kiesett, Cullen nyerte a londoni fordulót

Joe Cullen győzelmével ért véget a 2022-es darts Premier League 15., londoni állomása. Gerwyn Price és Michael Smith kiesett – a final four előtt már csak egy forduló van hátra.

Darts PL: Price döntő legben, Van Gerwent legyőzve nyert Sheffieldben

Gerwyn Price győzelmével ért véget a darts Premier League 14., sheffieldi állomása. A walesi a döntőben a holland Michael van Gerwen ellen döntő legben diadalmaskodott.

Darts PL: Van Gerwent legyőzve Clayton nyert Glasgow-ban

Jonny Clayton győzelmével ért véget Glasgow-ban a darts Premier League 13. állomása. A címvédő walesi, aki már biztosan továbbjutó, a holland Michael van Gerwent győzte le a döntőben, és ezzel növelte előnyét az összetettben.

Darts PL: a negyedik döntőjén sikerült – Wade győzött Manchesterben

Idénybeli negyedik döntőjén megjött az áttörés: James Wade győzött csütörtökön, a darts Premier League 10. fordulójában, amelynek a manchesteri AO Arena adott otthont. Az angol játékos Gary Andersont, Gerwyn Price-t és Joe Cullent megverve érte el a mostani sikert.

Darts PL: Michael van Gerwen lett az első duplázó

Michael van Gerwen győzelmével ért véget Brightonban a darts Premier League ötödik állomása. Ezzel a holland lett az első játékos, aki két tornát tudott nyerni a mostani kiírásban.

Darts: Smith hatalmas esélyt szalasztott el, a friss családapa a UK Open bajnoka!

Danny Noppert nyerte meg a dartssport első számú szervezetének (PDC) egyik legrangosabb tornáját, a mögöttünk hagyott hétvégén az angliai Mineheadben megrendezett UK Opent. A 31 éves holland játékos a vasárnap esti döntőben a verseny korábbi szakaszában kilencnyilas leget is dobó Michael Smitht győzte le 11–10-re.

UK Open: fél óra alatt két kilencnyilas – videón az elképesztő pillanatok!

Két egymást követő meccsen született kilencnyilas a Mineheadben zajló darts UK Open szombati játéknapján: a címvédő James Wade Boris Krcmar ellen, míg Michael Smith Mensur Suljoviccsal szemben dobott tökéletes kört. A PDC Twitter-oldalának hála mindkettőt megtekinthetjük.

Darts PL: Price két kilencnyilast is dobott, és megnyerte a 3. fordulót

Gerwyn Price egészen elképesztő estét fogott ki Belfastban, hiszen két kilencnyilast is dobott, és 6–4-re megnyerte a James Wade elleni döntőt a darts Premier League 3. fordulójában.

Darts: Gurney zenéjét gyűlölöm – a riválisnak nem jön be a Sweet Caroline

A darts vb-döntőjében vereséget szenvedő Michael Smith a Premier League rajtja idején a bevonuló zenékről beszélt, és elárulta, nem a kedvencét használja a PDC versenyein. Arra is kitért, melyik riválisa dallamai zavarják leginkább.

Darts PL: a Masters-győztes angol is tagja a mezőnynek

Nem sokkal azután, hogy véget ért a profi dartsozók évadnyitó versenye, a Masters, a PDC bejelentette a 2022-es Premier League-sorozat mezőnyét, amelybe bekerült a Milton Keynes-i major tornát megnyerő Joe Cullen is.

Darts-vb: Hihetetlen, hogy már másodjára emelhettem fel ezt a trófeát – Wright

Mint ismert, a skót Peter Wright nyerte meg a londoni PDC-dartsvilágbajnokság hétfői döntőjét, így pályafutása második vb-címét ünnepelhette. A finálét követően összegyűjtöttük a legérdekesebb statisztikákat és a főszereplők értékelését.

Peter Wright szenzációs játékkal ismét világbajnok!

A londoni PDC-dartsvilágbajnokság döntőjét a skót Peter Wright nyerte meg az angol Michael Smith ellen. A skót 5:4-es hátrányból az utolsó három szettet hozva 7:5-re diadalmaskodott.

Darts-vb: Smith először vagy Wright másodszor? – beharangozó

Az angol Michael Smith pályafutása során először, míg a skót Peter Wright a 2020-as sikere után másodszor arathat diadalt a PDC-dartsvilágbajnokságon – kettejük döntője hétfő este 21 órakor kezdődik a londoni Alexandra Palace-ban.

Darts-vb: Ez volt életem legjobb meccse – Wright

Ahogyan arról vasárnap éjszaka beszámoltunk, Peter Wright remek mérkőzésen 6:4-re nyert Gary Anderson ellen a Londonban zajló PDC-dartsvilágbajnokság elődöntőjében, így a hétfő este 21 órakor kezdődő fináléban ő játszhat a trófeáért a James Wade-et legyőző Michael Smithszel szemben. A 2020-ban győztes skót történelmet írt a meccsen, és a pdc.tv-nek nyilatkozott utána.

Darts-vb: Wright óriási meccsen legyőzte Andersont, döntős

Peter Wright remek mérkőzésen 6:4-re legyőzte Gary Andersont vasárnap, a Londonban zajló PDC-dartsvilágbajnokság elődöntőjében, így a hétfő este 21 órakor kezdődő fináléban ő játszhat a trófeáért Michael Smith ellen.

Darts-vb: Michael Smith jutott elsőként döntőbe!

Az angol Michael Smith magabiztos játékkal 6:3-ra legyőzte honfitársát, James Wade-et vasárnap, a Londonban zajló PDC-dartsvilágbajnokság elődöntőjében, így elsőként kvalifikálta magát a hétfő esti fináléba, amelyben a 2020-ban bajnok Peter Wright lesz az ellenfele.

Darts-vb: „Csalás” – Price nagyon berágott az egyik nézőre

Ahogy beszámoltunk róla, Gerwyn Price szenzációs meccsen esett ki a londoni dartsvilágbajnokság negyeddöntőjében, a címvédőt az angol Michael Smith búcsúztatta. A walesinek hagyományosan nincs könnyű dolga a közönséggel, és ez most sem történt másképp. Igaz, ezúttal csak egyetlen nézővel volt problémája.

Darts-vb: Price történelmi kilencnyilast dobott, de így is kiesett!

Elbúcsúzott a világbajnoki címvédő a 2022-es darts-vb mezőnyétől! Gerwyn Price ugyan kilencnyilast dobott, döntő szettben alulmaradt Michael Smithszel szemben. A másik esti negyeddöntőben szintén kilenc szett után lett meg a továbbjutó: a pocsék kiszállózással kezdő Peter Wright Callan Rydz ellen csikarta ki a győzelmet!

Darts-vb: Michael Smith óriási meccsen verte Jonny Claytont

Gary Anderson 4:3-ra győzött Ian White ellen a PDC-dartsvilágbajnokság harmadik fordulójában. A nyolcaddöntők is megkezdődtek, Gerwyn Price a papírformának megfelelően nyert Dirk van Duijvenbode ellen (4:1), míg Michael Smith Jonny Claytont búcsúztatta fantasztikus mérkőzésen (4:3).

Darts-vb: rég volt már ilyen – Van Duijvenbode 0:3-ról nyert

A 2019-es döntős Michael Smith hat játszmában nyert az ír William O'Connor ellen (4:2), míg 17. kiemelt Dirk van Duijvenbode háromszettes hátrányból felállva győzte le az angol Ross Smitht (4:3) a londoni PDC-dartsvilágbajnokság harmadik fordulójának első, hétfő délutáni etapjában.

Kézilabda Eb: Tudta-e?