Ekl: A kapott gól kicsit zavar – Michael Oenning

Az Újpest egygólos előnnyel várhatja a Vaduz elleni visszavágót a labdarúgó Európa-konferencialiga selejtezőjében. Az első mérkőzés után így értékelt a két vezetőedző.

Ekl: Nem feltétlenül az Újpest a párharc favoritja – Oenning

Csütörtökön kezdi meg a szereplését az Újpest labdarúgócsapata az Európa-konferencialiga selejtezőjében. A Vaduz elleni első mérkőzés előtt sajtótájékoztatón beszéltek a felek a várakozásaikról.

NB I: hat felkészülési mérkőzés vár az Újpestre

Véglegessé vált a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest FC nyári felkészülési programja; a klub hivatalos honlapján közölték, hat edzőmeccs vár a lila-fehérekre a nyáron.

NB I: Waltner sajnálná, ha az FTC visszarendelné Szánthó Regőt

Kilenc gólt hozott az Újpest és a ZTE találkozója a labdarúgó NB I utolsó fordulójában. A kupagyőztes lilák 5–4-es sikeréről Michael Oenning az unokáinak is mesélni fog, Waltner Róbert pedig elárulta, szívesen látná-e továbbra is a ZTE-ben Szánthó Regőt.

MK: Gyakorolni kellett az ünneplést, nem vagyunk hozzászokva – Michael Oenning

Az újpesti öltözőben zajló ünneplés a Puskás Aréna sajtótermében is jól hallható volt a Mol Fehérvár elleni, hosszabbításban 1–0-ra megnyert Mol Magyar Kupa-döntőt követően. A győztes csapat mestere, Michael Oenning csak remélte, hogy mire megválaszolja az újságírói kérdéseket, még tart a fieszta. Szabics Imre arról beszélt, hogy kizárólag magukban keresik a vereség okait.

MK: „Csúszni-mászni kell!” – a Vidi a 3., az Újpest a 11. sikerére készül

A fehérváriak támadója, Nikolics Nemanja, valamint  az Újpestet irányító Michael Oenning egyaránt mesélhetne arról, milyen érzés elbukni a finálét – ám hétfő este az egyikük révbe ér.

Magyar Kupa: „Végre visszaadhatunk valamit...” – szurkolók előtt a finálé

Hétfő este 8 órától rendezik meg a labdarúgó Magyar Kupa fináléját, melynek felvezető sajtótájékoztatóján bejelentették: szurkolókat is beengednek a Puskás Arénába. A Mol Fehérvár vezetőedzője, Szabics Imre nagyon örül a döntésnek, míg az újpestiek trénere, Michael Oenning úgy érzi: végre valamit visszaadhatnak szurkolóiknak. Simon Krisztián is bízik a támogatásukban. Nikolics Nemanjától megtudtuk: Szabicsnál mindenki tiszta lappal indult.

NB I: Vannak olyan csatáraink, akik gólt sem rúgtak tavasszal – Zekic

A Diósgyőr hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a tartalékos Újpesttel a labdarúgó NB I 32. fordulójának nyitó mérkőzésén. A lila-fehérek ezzel bebiztosították élvonalbeli tagságukat, míg a DVTK helyzete egyre reménytelenebb. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Oenning szeretné, ha nézők előtt lenne az MK-döntő

Az MTK 3–1-re legyőzte az Újpestet a labdarúgó NB I 31. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: A szurkolók látogatása nagy lökést adott – Rebrov

Megvédte bajnoki címét a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben, miután a 30. fordulóban három nullára legyőzte a derbin ősi riválisát, az Újpestet. A zöld-fehérek sorozatban harmadszor végeztek az élen! A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Jobban látok a lelátóról és távol vagyok, fogalmazzunk így, mindentől – Bognár György

A labdarúgó NB I 29. fordulójában nem bírt egymással a Paksi FC és a ZTE FC, míg az Újpest hazai pályán háromgólos győzelmet aratott a Mezőkövesd felett. Mutatjuk a mérkőzés utáni edzői nyilatkozatokat!

MK: A meccsről nem sok jót mondhatok – Michael Oenning

Az Újpest jutott elsőként a labdarúgó Mol Magyar Kupa döntőjébe, miután 1–0-ra legyőzte a Kisvárdát. A találkozó után a két vezetőedző értékelt.

Magyar Kupa: Supka negyedszer vezetheti csapatát a döntőbe, de…

A története során először a legjobb négy közé jutó Kisvárda és a tízszeres kupagyőztes Újpest FC csatájával kezdődik meg szerdán a labdarúgó MOL Magyar Kupa elődöntője. A másik ágon csütörtökön a Michael Boris irányításával MK-meccset eddig csak tizenegyespárbajban vesztő MTK Budapest a kétszeres győztes Mol Fehérvárt látja vendégül. Utóbbinál Szabics Imrének ez lesz az első kupatalálkozója vezetőedzőként. A kiírás szerint egy mérkőzés dönt a továbbjutásról.

NB I: Szabicsot egy dolog bosszantja; Oenning elfogadja a vereséget

A Mol Fehérvár az idényben harmadszor is kiütéses vereséget mért az Újpestre a labdarúgó NB I 28. fordulójában. A 4–0-val végződő találkozó után a két vezetőedző értékelt.

NB I: A vége olyan volt, mint a három testőrben egy-egy csatajelenet – Horváth Ferenc

A labdarúgó NB I 27. fordulójában nem bírt egymással a Budapest Honvéd és az Újpest FC, míg a Paks hazai pályán legyőzte az MTK-t. Mutatjuk a mérkőzés utáni edzői nyilatkozatokat!

NB I: Mosolyogva mehetünk a megérdemelt pihenőre – Oenning

Az Újpest már az első félidőben eldöntötte a Kisvárda elleni találkozóját a labdarúgó NB I 26. fordulójában. A lilák 3–0-s győzelme után a két vezetőedző értékelt.

MK: az Újpest és a tizenegyesek – Pintér Attila mumusai

Az Újpest–Mezőkövesd (1–1 után tizenegyesekkel 5–4) kupanegyeddöntő után egyre inkább úgy tűnik, a Magyar Kupában Pintér Attila csapatainak a tizenegyesek a mumusai, miközben a Mezőkövesd minden tétmeccset nézve, a 90 percek alapján már 15 mérkőzés óta veretlen. Az Újpest nyolc idény alatt ötödször játszhat kupaelődöntőt, a legutóbbi négy elődöntőjéből háromszor a döntőbe is bejutott – statisztikák.

NB I: Pajovics megnyerte nekünk a negyeddöntőt – Oenning

Tizenegyespárbaj után jutott a négy közé az Újpest a Mezőkövesd ellenében a labdarúgó Mol Magyar Kupában. A negyeddöntőt a két vezetőedző értékelte.

NB I: Nem volt tizenegyes, ebben száz százalékig biztos vagyok – Michael Oenning

A Puskás Akadémia 2–1-re legyőzte az Újpest FC-t a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: A játékvezetés kontroll nélküli, belterjes világ – Bognár

A labdarúgó NB I három szerdai meccse után az Újpest FC–Budafok (2–0) találkozó edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, most lássuk a Mol Fehérvár–Paksi FC (2–2) és a Mezőkövesd–ZTE (2–0) meccs mestermérlegeit!