Videó: Messit alig akarták kiengedni az étteremből Miamiban

Nem akármilyen felfordulást okozott Lionel Messi jelenléte az egyesült államokbeli Miamiban. Az argentin válogatottal nemrég Copa Américát nyerő sztárjátékos nyaralni érkezett a floridai városba, és amikor a szurkolók megtudták, hogy egy helyi étteremben vacsorázik, megrohamozták a kijáratot. Az argentin támadót a biztonsági szolgálatnak kellett „kimenekítenie”, de még ők is csak nagy nehezen tudták kijuttatni a híres vendéget.

Képek: újabb apartmant vásárolt Lionel Messi a floridai metropoliszban

Újabb apartmant vásárolt Lionel Messi a floridai metropoliszban, a hétmillió dollár értékű ingatlanhoz hat medence, borospince és saját szakács is jár.

F1: Miami jövőre csatlakozik a versenynaptárhoz – hivatalos

A Formula–1 vezetősége hivatalosan bejelentette, hogy Miami 2022-ben csatlakozik a versenynaptárhoz, vagyis jövőre két helyszínen is futamot rendeznek az Egyesült Államokban.

Tenisz: Roger Federer kihagyja a miami tenisztornát

Nem indul a március 24-én kezdődő miami férfi teniszversenyen a 20-szoros Grand Slam-győztes svájci Roger Federer, aki ezt az időszakot is arra használja majd fel, hogy jobb térdének két műtétje után tovább folytassa a felépülését.

MLS: a The Last Dance inspirálta – Beckhamről is sorozat készülhet

A nagysikerű The Last Dance-hez hasonló dokumentumfilm-sorozat készülhet David Beckham életéről, sőt, az angol labdarúgó-legenda már a gyártókkal is tárgyal.

Maldív-szigetek, Miami, Dubai – így pihennek a PL-sztárok

A Premier League-ben több csapat számára is elérkezett a pihenő ideje: a Leicester City február 14-én, a Liverpool február 15-én, az Arsenal február 16-án, a Chelsea és a Manchester United csak február 17-én lép pályára legközelebb. Ezt sokan ki is használják – nézzük, mit csinálnak a sztárfutballisták a szünetben!

J-Lo és Shakira is készül már a Super Bowlra – KÉPEK

A Super Bowl félidei showjának két sztárfellépője, Jennifer Lopez és Shakira is megérkezett már az NFL nagydöntőjének helyszínére, Miamiba. A két énekesnő csütörtökön a floridai városban található Hilton szállóban sajtótájékoztató keretében szűkszavúan mesélt arról, mi várható a műsorban.

F1: a Liberty Media ragaszkodik a miami versenyhez, a helyiek közel sem

Februárra tolták Miamiban a szavazást arról, hogy rendezzenek-e a közeljövőben F1-es versenyt. A Liberty Media évek óta szeretné, ha a floridai város a második amerikai helyszínként kerülne be a versenynaptárba, ám lehet, hogy le kell mondaniuk erről a tervükről.

F1: még egy lépéssel közelebb a megvalósításhoz a Miami Nagydíj

A felek együttműködési szándéknyilatkozatot írtak alá, így 2021-től Miamiban is lehet Formula–1-es futam.

Tenisz: Fucsovics legyőzője már az elődöntőben Miamiban

Az ötödik helyen kiemelt cseh Karolína Plísková és meglepetésre a kanadai Felix Auger-Aliassime – Fucsovics Márton korábbi legyőzője – is bejutott az elődöntőbe a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: továbbjutott Miamiban a háromszoros bajnok Azarenka

A háromszoros bajnok Viktorija Azarenka a második fordulóba jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

Girona: a klub fizetheti 1500 szurkoló Amerikába utazását

Mint korábban beszámoltunk róla, a Girona–Barcelona lehet az első olyan spanyol élvonalbeli labdarúgó bajnoki mérkőzés, amit a tengerentúlon játszanak. Spanyol sajtóhírek szerint a klub kész fizetni 1500 gironai szurkoló utazási költségét és szállását egy éjszakára egy hotelben. Ennyire azért nem egyszerű a sztori, hiszen 500 euró (mintegy 160 ezer forint) visszatérítendő foglaló befizetésére van szüksége ennek igénybe vételéhez.

Kép: rózsaszín, fekete – ilyen lesz Beckham csapatának logója?

Az angol válogatott és a Manchester United korábbi középpályása, David Beckham Indonéziában, Sumba szigetén tanította futballozni a helyi gyerekeket, akik lelkesen figyelték a volt klasszis tanácsait és mozdulatait.

F1: egy évvel később debütál a Miami Nagydíj – hivatalos

Mivel az első tervek a Miamiban kialakított utcai pályáról sokak tetszését nem nyerték el, a Liberty Media úgy döntött, hogy átgondolja a vonalvezetést, és 2020-ra tolja el a második amerikai verseny tervezett debütálását.

Tenisz: Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent

Caroline Wozniacki jövőre bojkottálhatja a Miami Opent, a női tenisz-világranglista második helyén álló dán játékos ugyanis úgy ítélte meg, hogy a szervezők nem vették komolyan az őt és családját ért halálos fenyegetéseket.

Tenisz: Sloane Stephens a női bajnok Miamiban

A hazai közönség előtt szereplő Sloane Stephens nyerte a miami kemény pályás tenisztorna női versenyét, mivel a szombati fináléban két játszmában legyőzte a lett Jelena Ostapenkót.

Tenisz: Ostapenko nagy küzdelemben a négy között Miamiban

Jelena Ostapenko elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

Tenisz: Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be

A hatodik helyen kiemelt dél-afrikai Kevin Anderson sima győzelemmel mutatkozott be a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a második fordulóban két szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit.

Tenisz: Benoit Paire legyőzte Novak Djokovicsot

A francia Benoit Paire két szettben legyőzte a kilencedik kiemelt szerb Novak Djokovicsot a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyének második fordulójában.

F1: Miami, Vietnam és Buenos Aires is bekerülhet a naptárba

Német sajtóértesülések szerint Miamiban és Vietnam fővárosában, Hanoiban is rendeznek futamot a jövő évtől a Formula–1-ben, s visszatérhet az Argentin Nagydíj is.