NB I: agyrázkódást szenvedett a Diósgyőr játékosa

Agyrázkódást szenvedett Dejan Karan, a labdarúgó NB I-es Diósgyőr játékosa – olvasható a klub hivatalos honlapján.

NB I: Pintér szerint a bátorság volt a mezőkövesdi siker kulcsa

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában vasárnap este. A találkozó után a két csapat vezetőedzője értékelte a mérkőzést.

NB I: a DVTK ellen szakadt meg a Mezőkövesd pocsék sorozata

A Mezőkövesd hétmeccses nyeretlenségi sorozatot lezárva 2–1-re legyőzte a Diósgyőrt a labdarúgó NB I 12. fordulójában.

Két hónap után a DVTK legyőzésével nyert ismét a Mezőkövesd

18 éves idegenbeli nyeretlenségét törné meg az MTK az örökrangadón

A 12. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, igaz, a csapatok közül csak négy játszott eddig teljes kört, azaz 11 mérkőzést. Az egy meccsre a csapatot sújtó koronavírusos esetek miatt nem kiálló, kettőt ellenfele beleegyezésével elhalasztó Újpest a Paks ellen „tér vissza”, a második helyen álló Kisvárda a Budafokot fogadja, a listavezető Ferencváros az MTK-val játszik örökrangadót, de lesz borsodi derbi (Mezőkövesd–DVTK) is.

NB I: Pintér a jó utolsó passzokat hiányolta; Boris a Fradira is kitért

Az MTK 1–0-s győzelmével elhozta a három pontot Mezőkövesdről a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A mérkőzést a két vezetőedző, Pintér Attila és Michael Boris értékelte.

NB I: győzött az MTK a Mezőkövesd otthonában

Az első félidőben potya góllal szerezte meg a vezetést az MTK a Mezőkövesd otthonában az NB I 11. fordulójában, a folytatásban pedig nem változott az eredmény (0–1), így a fővárosi gárda megnyerte a meccset.

Egygólos találkozón nyert az MTK a Mezőkövesd ellen

Fővárosi csapat másfél éve nem verte meg az FTC-t, összejön-e a Honvédnak?

A sok örömöt hozó válogatott meccsnapok után folytatódnak a labdarúgó NB I küzdelmei: a 11. fordulóval lezárul az első kör, ám az közel sem teljes az elhalasztott találkozók miatt. A fordulót három napra széthúzva rendezik meg, a legnagyobb presztízsmérkőzés az éllovas Ferencváros és a kieső helyen álló Budapest Honvéd összecsapása. A vasárnapra kiírt Újpest FC–ZTE FC találkozót elhalasztották a lila-fehéreket sújtó koronavírusos esetek miatt. Az Újpest halasztást kért, a ZTE ebbe beleegyezett, a mérkőzést december 23-án pótolják.

NB I: két középpályást szerződtetett a Mezőkövesd – hivatalos

A Mezőkövesd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy két szabadon igazolható középpályással, Barczi Dáviddal és az osztrák Manuel Marticcsal is szerződést kötött.

Mezőkövesd: Nem varázsló, edző vagyok – Pintér Attila

November 11-e óta ismét Pintér Attila irányítja a labdarúgó NB I-ben jelenleg utolsó helyen álló Mezőkövesdet. A régi-új vezetőedző vasárnap, az MTK elleni hazai bajnokin ülhet le újra a borsodiak kispadjára. A várakozásairól a klub honlapjának mesélt.

Mezőkövesd: Semmi és senki sem tud meglepni – Pintér Attila

Alighogy elköszöntek Kuttor Attilától, megtalálták az utódot, aki egyszer már dolgozott a klubnál, és akinek az utolsó helyről kell elmozdítania a csapatot. Interjú Pintér Attilával, a Mezőkövesd régi-új trénerével.

Mezőkövesd: Pintér Attila lett az új vezetőedző – hivatalos

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja: Pintér Attila lett Kuttor Attila utódja Mezőkövesden – jelentette be a labdarúgó NB I-ben az utolsó helyen álló klub a szerdai sajtótájékoztatóján.

Futball: mégis folytatódhatnak az alacsonyabb osztályú bajnokságok

Hétfőn még úgy látszott, hogy a férfi NB I-et és NB II-t, illetve a női NB I-et leszámítva leállnak a labdarúgó-bajnokságok, kedd estére azonban változott a helyzet, és úgy tűnik, hogy zárt kapuk mögött mégis minden osztályban folytatódnak a küzdelmek – tudta meg a szoljon.hu megyei portál. Az MLSZ közleményben jelezte, hogy szigorú előírások mellett folytatódhatnak a bajnokságok.

NB I: Pintér Attila lesz a Mezőkövesd új edzője – NS-infó

A Nemzeti Sport információja szerint Pintér Attila veszi át a labdarúgó NB I-ben sereghajtó Mezőkövesd irányítását.

NB I: Kuttor Attila távozik Mezőkövesdről – hivatalos

A Mezőkövesd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy távozik az együttes vezetőedzője, Kuttor Attila.

Az első félidőben a Ferencváros, a másodikban Szappanos parádézott

A Ferencváros hazai pályán 3–0-ra legyőzte az első félidőben rengeteget hibázó Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel még biztosabbá tette a helyét a tabella élén.

A Fradi a hullámvölgyben lévő Mezőkövesd ellen közelíthet a 60-hoz

Négy mérkőzéssel folytatódik a labdarúgó NB I a hétvégén, a 10. fordulóval. A 10. kör nyitó mérkőzése a DVTK–Újpest lenne, ám a vendégek szerdán tudatták, nem tudnak kiállni a találkozóra a koronavírusos esetek miatt. Az Újpest kérte a mérkőzés elhalasztását, ám a DVTK nemet mondott – az MLSZ pedig utóbbinak ítélte oda a 3 pontot. A Budafoki MTE–Budapest Honvéd mérkőzést elhalasztották a kispestieket sújtó koronavírusos esetek miatt, az újonc igent mondott a halasztási kérelemre. Az igen jó passzban levő Paks a Puskás Akadémiát fogadja, az MTK a második helyezett Fehérvárt, a listavezető Ferencváros pedig a kieső helyen álló Mezőkövesdet.

Videó: Cseri fejbe dobta Baráthot, a bíró meglegyintette Kambert

Két szokatlan jelenetet is láthattunk a szombati Budapest Honvéd–Mezőkövesd mérkőzésen. Elsőként a 29. percben a reklamáló kispesti játékosok előtt haladó Káprály Mihály játékvezető a kezével véletlenül eltalálta a szorosan mögötte haladó Djordje Kambert. A 75. percben jött az újabb ritkán látható eset: Cseri Tamás a labdával fejbe dobta a bedobásnál zavarni próbáló Baráth Botondot – egy-egy sárga lap lett a játékosok „jutalma”.

NB I: emberhátrányban mentett pontot a Honvéd a Kövesd ellen

A labdarúgó NB I 9. fordulójában a Bp. Honvéd 1–1-re végzett a vendég Mezőkövesddel úgy, hogy több mint 70 percet emberhátrányban játszott.