-->
Sznúker-vb: O’Sullivan–Trump döntőt rendeznek a Crucible-ben

Judd Trump és Ronnie O’Sullivan vívja a sznúker-világbajnokság döntőjét, miután előbbi döntő frémben bizonyult jobbnak Mark Williamsnél, utóbbi pedig 17:11-re verte John Higginst.

Sznúker-vb: O'Sullivan beindult, átvette a vezetést Higginstől

Ronnie O'Sullivan 10:6-ra vezet John Higgins ellen a sznúker-világbajnokság elődöntőjében. A másik ágon Judd Trump továbbra is hatfrémes előnyben van Mark Williamsszel szemben a péntek délelőtti és délutáni szakasz után.

Sznúker: O’Sullivanék ikszre állnak; Trump hatalmas előnyre tett szert

Kezdetét vette az első elődöntő a sheffieldi Crucible színházban zajló sznúker-világbajnokságon: az egyszeres világbajnok Judd Trump nyolc frémet követően 7:1-re vezet a háromszoros vb-győztes Mark Williams ellen, míg Ronnie O'Sullivan 4:4-re áll John Higgins ellen.

Sznúker-vb: O'Sullivan egy frémre a rekordoktól

A sheffieldi Crucible színházban zajló sznúker-világbajnokság nyolcaddöntőjében Ronnie O’Sullivan 12:4-re vezet Mark Allen ellen, így már csak egyetlen frémre van szüksége, hogy bejusson a negyeddöntőbe.

Sznúker-vb: a háromszoros bajnok fantasztikus játékkal a 8 között

Mark Williams nagyon magas színvonalú játékkal, 13:3-ra legyőzte honfitársát, a hozzá hasonlóan walesi Jackson Page-et a sheffieldi sznúker-világbajnokság második fordulójában. Ronnie O’Sullivan az első etap után 6:2-re vezet Mark Allen ellen.

Sznúker: személyes gyász után történelmi iráni siker

Hosszein Vafaei győzelmével ért véget a sznúker shoot out-torna Leicesterben. Az iráni játékos a döntőben a háromszoros világbajnok Mark Williamset győzte le. Vafaeinek ez az első profi pontszerző diadala.

Sznúker: Robertson és Hawkins döntőzik; Selby mentális problémája

A sznúker Masters elődöntőjében Neil Robertson nagy csatában legyőzte Mark Williamst, és Barry Hawkins is döntő frémes ütközetben múlta felül Judd Trumpot. Eközben a negyeddöntőben búcsúzó világbajnok, Mark Selby, mentális problémájáról beszélt.

Sznúker: kiélezett meccs közben szenderedett el a legenda

A háromszoros világbajnok Mark Williams a második legrangosabb sznúkertorna, a UK Championship második fordulójában meglepetésre kikapott (6–5) Anthony Hamiltontól. Leginkább a nézők jöttek izgalomba a legenda fiaskójától, hiszen Williams a meccs közben – 3–2-es állásnál – elaludt.

Sznúker: Mark Williams megnyerte a 24. pontszerző tornáját

Mark Williams győzelmével ért véget a Leicesterben megrendezett British Open sznúkertorna. A 17 év után először megrendezett viadal döntőjében a walesi játékos 6:4-re győzte le az angol Gary Wilsont.

Sznúker-vb: Williams legyőzte a világbajnokok csatájában Higginst

A Ronnie O'Sullivant kiejtő Anthony McGill után Mark Williams, Neil Robertson és Kyren Wilson is bejutott a legjobb nyolc közé a sheffieldi sznúker-világbajnokságon.

Sznúker-vb: Trump simán nyert, ő marad a világelső

A világelső Judd Trump könnyed sikerrel jutott túl a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulóján.

Sznúker-vb: kiesett a 2. kiemelt, Selby az első elődöntős

A háromszoros győztes Mark Selby jutott be elsőként a sheffieldi sznúker-világbajnokság elődöntőjébe, mivel 13:7-re legyőzte a második helyen kiemelt Neil Robertsont. Az angol versenyző ellenfele a fináléért a Mark Williams–Ronnie O'Sullivan csata győztese lesz.

Sznúker-vb: bajban a címvédő, a 2. kiemelt és O’Sullivan is

Nehéz helyzetből várja a keddi folytatást Judd Trump a sheffieldi sznúker-világbajnokságon, a címvédő az első nap után 10:6-os hátrányban van Kyren Wilsonnal szemben az egyik fél 13. megnyert frémjéig tartó negyeddöntőben.

Sznúker-vb: továbbra is csak kiemelt jutott tovább

A világbajnoki címvédő Judd Trump után szombaton újabb három kiemelt jutott tovább a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulójából.

Sznúker-vb: csillaghullás! A címvédő és a 3-szoros győztes is kiesett

Csillaghullás volt szombaton a sheffieldi Crucible színházban: címvédő Mark Williams és a háromszoros győztes Mark Selby is búcsúzott a 2019 sznúker-világbajnokság 2. fordulójában.

Sznúker-vb: kórházban a címvédő; megvan az első negyeddöntős

Kórházba került a címvédő Mark Williams a 2019 sznúker-világbajnokság pénteki játéknapján.

Sznúker: minden idők leghosszabb vb-játékában búcsúzott a kiemelt

A világbajnoki címvédő Mark Williams mellett a 2010-es vb-győztes Neil Robertson és a 2005-ös bajnok Shaun Murphy is győzött a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulójában, Murphy ráadásul 10:0-ra kisöpörte kínai ellenfelét. Eddig öt mérkőzés ért véget, ezeken egyetlen kiemelt búcsúzott el, a belga Luca Brecel negyedszer is kikapott a vb-főtábla nyitó körében.

Színvak, többször majdnem visszavonult, idén világbajnok lett

Az elmúlt évek legizgalmasabb sznúker-világbajnoki döntőjét nyerte meg hétfő este Mark Williams John Higgins ellen (18–16) a sheffieldi Crucible Színházban. A 43 éves walesi játékos az elmúlt 40 év legidősebb bajnoka. Azt viszont talán kevesen tudják róla, hogy többször a visszavonulást fontolgatta, részleges színvak, és nagyon szereti a sört. Bemutatjuk az immár háromszoros világbajnokot.

Sznúker-vb: a győztes betartotta ígéretét, pucéran állt a média elé – videó

Parádés fináléban nyerte meg a sheffieldi Crucible Színházban rendezett sznúker-világbajnokságot Mark Williams: 18–16-ra győzte le a döntőben John Higginst. A walesi betartotta ígéretét, ruha nélkül érkezett a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóra.

Sznúker-vb: Williams parádés döntőben múlta felül Higginst

A walesi Mark Williams 18–16-ra legyőzte a skót John Higginst a sheffieldi sznúker-világbajnokság döntőjében, ezzel harmadszor lett világbajnok.

Kézilabda Eb: Tudta-e?