NFL: a Falcons klasszis irányítója a Coltsban folytatja – hivatalos

A tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) szereplő Atlanta Falcons irányítója, Matt Ryan az Indianapolis Coltsban folytatja pályafutását.

NFL: a Vikings elcserélte Diggst, Cooper marad a Dallasban

Az első órák meglepő játékosmozgásai után újabb fontos csere történt a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) szabadügynökpiacán: az elkapó Stefon Diggs a Minnesota Vikingsból a Buffalo Billshez került.

NFL: Mariota és Winston is marad, aláírt Garoppolo testőre

A 2015-ös NFL-játékosbörze első két helyén elkelő Jameis Winston és Marcus Mariota ötödik éves opcióját egyaránt lehívta csapata: a Tampa Bay Buccaneers és a Tennessee Titans irányítója 20.922 millió dollárt kereshet a 2019-es idényben.

NFL: a Super Bowlt idézte az 1. meccs, továbbment a Titans!

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) rájátszásának első mérkőzésén a Tennessee Titans óriási fordítást bemutatva legyőzte a Kansas City Chiefst, és bejutott a főcsoport elődöntőjébe. Az előző idényben döntős Atlanta Falcons 26–13-ra nyert a Los Angeles Rams vendégeként, így továbbjutott és Philadelphiába látogat.

NFL: az irányító saját magának adott TD-passzt – videó!

A Kansas City Chiefs Tennessee Titans elleni meccsével vette kezdetét az NFL rájátszása. A szünetben 21–3-as hátrányban lévő vendégek a fordulást követően ritkán látható módon szépítettek: Marcus Mariota saját magának „adott” TD-passzt! Szerk.: a meccset ezt követően 22–21-re a Titans nyerte meg!

NFL: Mariota sérülten is sikerre vezette a Titanst

A Tennessee Titans hazai pályán 36–22-re legyőzte az Indianapolis Colts legénységét a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 6. fordulójának kedd hajnali mérkőzésén.

NFL: Beckhamet eltiltották, Woodson visszavonul

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő New York Giants elkapója, Odell Beckham Jr. egymérkőzéses eltiltást kapott, miután sérülésveszélyesen játszott a Carolina Panthers védőjével, Josh Normannel szemben. A fiatal elkapó fellebbezett a döntés ellen.

NFL: a szezon legérthetetlenebb fújása; Pats: 13–0, Panthers: 14–0!

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2015-ös idénye kapcsán ismét jelentkezünk a heti érdekességekből szemezgető sorozatunkkal, a Red Zone-nal, kissé felfrissített formában. Mémek, statisztikák, videók, beszólások. No, azért a tippelgetések ezentúl sem maradnak el! Este hálaadás, három mérkőzést is rendeznek!

NFL: baljós árnyak vetülnek a Patsre, mágikus Mariota, még 3 hibátlan!

NFL: Manning-TD nélkül is Broncos-siker, tökéletes Mariota

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2015-ös idényének 1. fordulójában a Denver Broncos hazai pályán 19–13-ra nyert a Baltimore Ravens ellen, az 1/1-es és 1/2-es csatáján pedig a Marcus Mariota vezette Tennessee Titans 42–14-re kiütötte a Tampa Bay Buccaneerst.

Mariota tökéletes rajtja, Manning-TD nélkül is Broncos-siker

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2015-ös alapszakaszának első fordulójában az idény előtt még bajnokesélyesként emlegetett Indianapolis Colts simán kikapott a Buffalo Bills otthonában. A Green Bay Packers a Chicago Bears ellen nyert, míg a Seattle Seahawks a St. Louis Ramstől, hosszabbítás után kapott ki 34–31-re. A Denver Broncos Peyton Manning-TD nélkül is legyőzte a Baltimore Ravenst, Marcus Mariota pedig tökéletes játékkal vezette sikerre a Tennessee-t. A Dallas Cowboys hazai környezetben egy ponttal nyert a New York Giants ellen. A győzelmet érő hazai TD hét másodperccel a vége előtt esett.

NFL: Brady a fedélzeten – de elég ez a Pats címvédéséhez?

Magyar idő szerint péntek hajnali 2.30-kor a bajnok New England Patriots Pittsburgh Steelers elleni összecsapásával kezdetét veszi a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2015-ös szezonja. A találkozóról élő tudósítással jelentkezünk!

NFL: Winston az 1/1-es, a Pats védőfalembert választott

Magyar idő szerint péntek hajnali kettőkor kezdetét vette a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) holt szezonjának legjobban várt eseménye, a 2015-ös játékosbörze. A drafton elsőként Jameis Winston nevét jelentették be, Marcus Mariota Tennessee-ben folytatja pályafutását, a címvédő Patriots a belső védőfalember Malcom Brownt választotta ki.

Winston lett az 1/1-es, Mariota a Titansnél, védőfalember a Patsnél

NFL: a Coltsnak még túl nagy falat a Pats, bajok az 1/1-essel

A New England Patriots sikerével véget ért a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) 2014–2015-ös szezonja, és a csapatok már a következő, 2015–2016-os kiírásra készülnek. Legújabb sorozatunkban górcső alá vesszük mindegyik együttest, valamint azt, hogy mely gárda hogyan tudna sikeresebbé válni. Az első részben az AFC Északi négyesével foglalkoztunk, míg a másodikban Peyton Manning visszavonulását taglaltuk, valamint az AFC Nyugati divízióját néztük meg. Szériánk harmadik fejezetében rátértünk a Super Bowl-győztes Patsre és kihívóira, a legújabb, negyedikben pedig az AFC Déli kvartettjét vizsgáljuk meg.

NFL: a potenciális 1/1-es irányító lett a legjobb egyetemista

Az Oregon Ducks irányítója, Marcus Mariota nyerte el az egyetemi amerikaifutball-bajnokság (NCAA) legnagyobb egyéni elismerésének számító Heisman-trófeát, amelyet minden évben a szezon legértékesebb játékosának ítélnek oda. A profik (NFL) között eközben a 15. forduló vasárnapi játéknapjára készülnek, Julio Jones, a Falcons – utóbbi hetekben parádézó – elkapója nem biztos, hogy pályára lép a Steelers ellen, Colt McCoy, a Redskins irányítója viszont felépült nyaksérüléséből, és kezdőként jut szóhoz a Giants ellen.

Kézilabda Eb: Tudta-e?