Bundesliga: Bayern-siker a Dortmund elleni csúcsrangadón

A Bayern München nyerte meg a német labdarúgó Bundesliga csúcsrangadóját: a címvédő 3–2-re győzött Dortmundban, ezzel visszavette a vezetést a tabellán az RB Leipzigtól egy ötcsillagos, rendkívül magas színvonalú mérkőzést követően. A bajorok egy dolog miatt aggódhatnak: az első félidőben megsérült Joshua Kimmich, le kellett cserélni, és nem kizárható a súlyos sérülés.

A Bayern nyerte meg a Bundesliga ötcsillagos csúcsrangadóját

BVB: hét hónap után góllal tért vissza a németek sztárja

Hét hónap elteltével ismét pályára léphetett Marco Reus: a Borussia Dortmund sztárja a hétfői, Sparta Rotterdam elleni felkészülési mérkőzésen góllal tért vissza.

Dortmund: újabb gond Reusnál – nem tudni, mikor térhet vissza

A Borussia Dortmund hivatalos honlapján közölte, hogy csapatkapitánya, Marco Reus ismét megsérült, és határozatlan ideig nem léphet pályára.

Dortmundi sztárgyár: nagy fogások Metzeldertől Kolleren át Lewandowskiig

Európa egyik legjobb érzékkel igazoló klubja a Dortmund. Ez a Képes Sport összeállításából is kiderül, amelyben rangsorolták az együttes top 10 szerzeményét az elmúlt húsz évből.

Bundesliga: Reus kihagyhatja a Bayern elleni rangadót

A Bild információi szerint Marco Reus minden bizonnyal nem lép pályára csapata szombati, Wolfsburg elleni bajnoki mérkőzésén, majd utána kedden sem, a Bayern München elleni találkozón.

Bundesliga: Reus várhatóan nem épül fel az újrakezdésig

Elhúzódó sérülése miatt várhatóan nem lehet ott a német labdarúgó-bajnokság tervezett, illetve remélt májusi újrakezdésekor Marco Reus, a Borussia Dortmund csapatkapitánya.

Női kézi: a dortmundi futballisták kiálltak a kézicsapat mellett

A férfiakkal ellentétben a nőknél nem hirdettek bajnokot a kézilabda Bundesligában, így hiába vezették a tabellát a dortmundiak nyolc fordulóval a vége előtt, nem örülhettek az aranyéremnek.

Dortmund: Reus szerint még behozatják a Bayernt, ha folytatják az idényt

A bajnokság megnyerését tűzte ki célul a sérüléséből lábadozó Marco Reus, a Borussia Dortmund válogatott csapatkapitánya, aki szerint a címvédő Bayern Münchennel szembeni négypontos hátrány egyáltalán nem lesz ledolgozhatatlan, amikor a koronavírus-járvány miatt szünetelő német labdarúgó-bajnokság újraindul.

Dortmund: a csapatkapitány félmillió euróval segíti a várost

A dw.com beszámolója szerint Marco Reus, a Borussia Dortmund csapatkapitánya a koronavírus-járvány okozta nehéz helyzetben jelentős adománnyal járul hozzá városa gazdaságához.

Dortmund: Reus megsérült, a PSG ellen sem játszhat

Izomsérülés miatt legalább négy hétig nem futballozhat és nem is edzhet Marco Reus, a Bundesligában harmadik helyen álló Borussia Dortmund válogatott csapatkapitánya.

Bundesliga: kiütéssel nyert a Dortmund, Haaland csereként duplázott

A német élvonal 19. fordulójának nyitó mérkőzésén a Borussia Dortmund hazai pályán a kölnieket fogadta, és már az első percben gólt szerzett, amit további négy követett (5–1). Erling Haaland ezúttal két gólt szerzett csereként beállva.

Dortmund: Reus kidőlt, nem játszik az utolsó őszi meccsen

Lucien Favre, a Borussia Dortmund vezetőedzője csütörtöki sajtótájékoztatóján elmondta, Marco Reus nem játszhat a Hoffenheim ellen pénteken, az őszi szezon utolsó fordulójának nyitó mérkőzésén.

BL: nagy a bizonytalanság Reus körül; Conte nem épít falat

Egyelőre a második helyért csatázik a labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában két korábbi BL-győztes, a Dortmund és az Internazionale; a hazája bajnokságában egyaránt második helyen álló két csapat keddi, németországi összecsapásának győztese nagy lépést tesz a továbbjutás felé.

Dortmund: nem tudni, mennyire súlyos Reus sérülése

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának szombati játéknapján a Borussia Dortmund 3–0-ra legyőzte a Wolfsburgot. Marco Reust a 28. percben le kellett cserélni, azt nem tudni, játszhat-e kedden az Inter elleni BL-meccsen.

BL: nem játszhat a BVB csapatkapitánya Milánóban

Nem játszhat Marco Reus, a Borussia Dortmund labdarúgóklubjának csapatkapitánya az Inter elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Bundesliga: legyőzte a listavezetőt a Dortmund

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójában a Borussia Dortmund 1–0-ra legyőzte a Borussia Mönchengladbachot.

Bundesliga: Ne jöjjenek már folyton ezzel a s**rsággal! – Reus

Marco Reus, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Borussia Dortmund sztárja kifakadt, miután csapata vasárnap este egy hajrában esett öngóllal veszített pontokat a Frankfurt otthonában (2–2).

Reus egymaga eldönthette volna – ikszelt a Dortmund és a Barcelona

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának első fordulójában a Borussia Dortmund hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott az FC Barcelonával.

Bundesliga: a Dortmund kiütötte a Leverkusent; nyertek Szalaiék

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 4. fordulójában a Borussia Dortmund hazai pályán 4–0-ra kiütötte a Bayer Leverkusent, Szalai Ádám csapata, a Mainz pedig otthon 2–1-re legyőzte a Herthát.