Bundesliga: a 94. percben engedte ki kezéből a győzelmet a Hertha

A német Bundesliga 7. fordulójának nyitó mérkőzésén sokáig vezetett a Hertha Mainzban, de a ráadás negyedik percében egyenlíteni tudtak a hazaiak.

Bundesliga: az utolsó pillanatokban hullajtott el két pontot a Bayern

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójának szombat délutáni játéknapján a Bayern München az utolsó pillanatokban hullajtott el két pontot a VfB Stuttgart ellen.

Bundesliga: a Mainz nagyszerű szabadrúgással nyert – videó

A Mainz 1–0-ra nyert a Borussia Mönchengladbach vendégeként a német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójának záró mérkőzésén.

Bundesliga: Sallaiék négy gólt, Schäferék hármat vágtak

Az Union Berlin hazai pályán 3–1-re legyőzte a Herthát a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 1. fordulójának szombat délutáni fővárosi derbijén, és magabiztos sikerrel kezdte az évadot Sallai Roland csapata is: a Freiburg 4–0-ra nyert az Augsburg vendégeként. Sallai kezdett, a 76. percbeli lecseréléséig volt a pályán, míg Schäfer András csereként húsz percet játszott az Unionban.

Bundesliga: nyolcan kaptak szerepet, jó idényt zártak légiósaink – infografika

A záró fordulóban érdekelt hat magyar futballistából öt a nemzetközi porondon szerepelhet a következő idényben, Willi Orbán pedig abban bízik, hogy az RB Leipzig a negyedik hely elérése után szombaton a kupát is elhódítja.

Mainz: óriási ováció mellett ünnepelték és búcsúztatták Szalai Ádámot – videó

Február közepén a svájci átigazolási időszak hajrájában dőlt el, hogy Szalai Ádám az FSV Mainzt elhagyva az FC Baselhez szerződik – a gyors történések miatt a német drukkereknek akkor nem volt idejük arra, hogy meccsen, vagy legalább személyesen búcsúztassák a 34 éves magyar válogatott támadót, aki két különböző időszakban 146 tétmeccsen 28 gólig jutott az együttesben. A német élvonal, azaz a Bundesliga 2021–2022-es kiírásának utolsó fordulójában ezt is pótolták a mainziak...

Bundesliga: kikapott a Hertha, még nem lélegezhet fel

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában a Hertha BSC hazai pályán 2–1-re kikapott a Mainztól, így matematikailag még nem biztos az élvonalbeli tagsága a következő évadra.

Bundesliga: a BVB és a Bayern is kikapott, nem bennmaradó még a Hertha

A már bajnok Bayern München idegenben a Mainztól (1–3), a Borussia Dortmund otthon a Bochumtól (3–4) kapott ki a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójában. A Hertha az Arminia Bielefelddel, a Stuttgart a Wolfsburggal végzett döntetlenre.

Bundesliga: a Wolfsburg nagy csapást mért a Mainzra

A Wolfsburg hazai pályán 5–0-ra legyőzte a Mainzot a német labdarúgó Bundesliga 31. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Bundesliga: a Bayern a hajrában verte a hősiesen küzdő Augsburgot

A Bayern München 1–0-ra legyőzte az Augsburgot a német labdarúgó Bundesliga 29. fordulójában. A többi kora délutáni mérkőzésen a Köln kétgólos hátrányból fordított, a Wolfsburg kiütötte az Arminia Bielefeldet, míg a sereghajtó Fürth simán kikapott a Mönchengladbachtól.

Bundesliga: tovább menekül az Augsburg, most a Mainz bánta

Az Augsburg szerdán hazai pályán 2–1-re nyert a Mainz ellen a német első osztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Bundesliga: kilenc nyeretlen bajnoki után győzött ismét a Hertha

A Hertha BSC kilenc nyeretlen bajnokit követően 3–0-ra legyőzte otthon a Hoffenheimet a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójának szombati játéknapján. Sallai Rolandék gól nélküli döntetlent játszottak a Fürth vendégeként, a Mainz kiütötte (4–0) a Bielefeldet.

Bundesliga: a Mainz játékosmegfigyelőjeként dolgozik Bódog Tamás

Bódog Tamás volt válogatott labdarúgó jelenleg a német élvonalbeli bajnokságban középcsapatnak számító Mainz játékosmegfigyelőjeként dolgozik – írja az MTI.

Bundesliga: Witsel a hajrában döntött, Mainzban nyert a Dortmund

A Borussia Dortmund 1–0-ra legyőzte idegenben a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójának szerdán pótolt mérkőzésén.

Bundesliga: a Mainz újabb meccsét halasztják el

A Német Labdarúgóliga (DFB) engedélyezte, hogy a Mainz újabb meccsét halasszák el.

Bundesliga: újabb meccse elhalasztását kéri a Mainz

Az FSV Mainz 05 az Augsburg elleni, szombati bajnoki mérkőzése halasztását kéri a Német Labdarúgó Ligától – írja az MTI.

Mainz: 19 koronás eset, elhalasztották a Dortmund elleni meccset

Miután csütörtökön kiderült, hogy tizenhárom játékosa, valamint hat stábtagja is megfertőződött a koronavírussal, a német labdarúgó Bundesligában szereplő Mainz a vasárnapi, Borussia Dortmund elleni bajnokijának elhalasztását kérte, ennek pedig helyt adott a Német Labdarúgó-szövetség (DFL) – írja a Kicker.

Bundesliga: Sallai 11-est harcolt ki, Freiburg-siker a Hertha ellen

A Freiburg 3–0-ra legyőzte a Herthát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 24. fordulójában. A Leverkusen az Arminia Bielefeld ellen nyert ugyanilyen különbséggel, az Union Berlin 3–1-es sikert aratott a Mainz ellen. Nem bírt egymással a Borussia Mönchengladbach és a Wolfsburg (2–2), valamint a Greuter Fürth és a Köln (1–1).

FC Basel: Szalai Ádámra nem csak a pályán vár fontos szerep

A Szalai Ádámot a múlt héten szerződtető svájci FC Basel sportvezetője, Philipp Kaufmann a magyar válogatott csapatkapitányáról, az utánpótlásban pallérozódó Gruber Zsomborról, valamint a klub hosszú távú koncepciójáról is beszélt lapunknak.

Bundesliga: a VAR nélkül 28 perccel hamarabb fordít a Mainz

A Mainz 3–2-re nyert hazai pályán a Bayer Leverkusen ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának nyitómeccsén.

Kézilabda Eb: Tudta-e?