NB II: megint kikapott az MTK, a hajrában fordított a Csákvár

A labdarúgó NB II 10. fordulójának délutáni mérkőzésein a játéknap előtt listavezető MTK meglepetésre kikapott a Nyíregyháza vendégeként Sényőn, a kék-fehér társulatnak ez már sorozatban a harmadik veresége a bajnokságban. A Soroksár esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Ajkát, a Csákvár a hajrában fordította meg a meccset a Szentlőrinc ellen, az alsóházi helyosztót pedig a Budafok megnyerte Mosonmagyaróváron.

Újabb MTK-bukta, ráadásgóllal nyert a DVTK, élre ugrott a Pécs

Helycsere történt az élen a labdarúgó NB II 10. fordulóját követően. A játéknap előtt listavezető MTK meglepetésre kikapott a Nyíregyháza vendégeként Sényőn, a Pécsnek pedig egy siófoki gól nélküli döntetlen is elég volt ahhoz, hogy az élre ugorjon. A Gyirmót nyerte a győri városi rangadót az ETO ellen, a Diósgyőr a hosszabbítás utolsó percében csikarta ki a győzelmet az edzőt váltó Doroggal szemben, a Szeged pedig Tiszakécskéről tért haza három ponttal, így mindössze két pont a különbség az első és az ötödik között. A Soroksár esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Ajkát, a Csákvár a hajrában fordította meg a meccset a Szentlőrinc ellen, az alsóházi helyosztót pedig a Budafok nyerte Mosonmagyaróváron.

A megtáltosodott Nyíregyháza is legyőzte az MTK-t

Az egyre jobb formában futballozó Nyíregyháza Spartacus 2–0-ra legyőzte az NB II 10. fordulója előtt még listavezető MTK-t, amely ezzel egymást követő harmadik bajnoki mérkőzését veszítette el.

MTK–VAC: botrány, drámai folytatás, szurkolói beismerés

A jó formában lévő VAC-nak volt esélye a bajnoki címvédő, de tartalékos MTK ellen, vezetett is 2:1-re, amikor kitört a botrány. A játékvezető lefújta a meccset, a hátralévő időt újrajátszották, de a 2:2-es végeredmény volt a legkevésbé érdekes.

NB II: négyet kapott az MTK otthon a Csákvártól, már második a Pécs

A labdarúgó NB II 9. fordulójának esti programjában a listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A Szeged hátrányból nyert a csaknem egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

Kikapott a listavezető, négyet rúgott idegenben a Csákvár az MTK-nak

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a listavezető MTK a 16. helyezett Csákvárt fogadta. Habár a hazaiak számítottak az esélyesnek, a vendégek már az első félidőben három gólt szereztek, s az előnyt a második játékrészben sem adták ki a kezükből. A Csákvár első idegenbeli győzelmét aratta az idényben, és bár az MTK kikapott, maradt a tabella élén.

Súlyos hazai MTK-vereség, kikapott a DVTK Szentlőrincen

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 9. fordulójának mind a tíz mérkőzését. A listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A játéknap előtt második Gyirmót hazai pályán, előnyről kapott ki a Nyíregyházától, a Diósgyőr pedig Szentlőrincen maradt alul 2–0-ra. A Mosonmagyaróvár Békéscsabán tudott nyerni, az alsóházi helyosztón pedig a Kozármisleny idegenben győzte le a Dorogot. A Szeged hátrányból nyert a közel egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

Női kézi NB I: 13 perces várdai gólcsend, budaörsi győzelem

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Dunaújvárosi Kohász KA 25–23-re legyőzte az MTK-t.

NB II: októberben kétszer kerül képernyőre az MTK és az ETO

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága televíziós közvetítés miatt három NB II-es meccs kezdési időpontjának megváltoztatásáról döntött.

Sportrádió: Minden ligának megvan a maga nehézsége – Németh Krisztián

Két korábbi válogatott labdarúgó, Németh Krisztián és Futács Márkó volt a Sportrádió Hazafutás című műsorának vendége. Az NB II-t vezető MTK játékosai Szujó Zoltánnak beszéltek többek között a másodosztály nehézségeiről és a fiatalok szerepléséről is.

Ifi BL: háromgólos előnyt szerzett az MTK a Jelgava ellen

Háromgólosnál is nagyobb különbséggel nyerhetett volna az MTK Budapest a lett Jelgava ellen az ifjúsági Bajnokok Ligája első fordulójában, mindenesetre így is nyugodtan készülhet a lettországi visszavágóra.

DVTK: A Fradinál nem élhettem át ezt a közönséget, itt most igen – Gera Dániel

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Az NSO Tv stábja a Diósgyőr egyik legújabb igazolásával, a két meccs alatt két gólpassznál járó, a korábban az MTK-ban és a Ferencvárosban is megforduló Gera Dániellel beszélgetett.

DVTK: Sok munka van még előttünk... – Kuznyecov az MTK kiütése után

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Az NSO Tv stábja a duplázó Könyves Norberttel beszélgetett a mérkőzés után, de azt is megmutatjuk, hogyan értékelt Szergej Kuznyecov vezetőedző.

NB II: a Diósgyőr három góllal legyőzte az MTK-t

A labdarúgó NB II 8. fordulójának záró mérkőzésén, egyben rangadóján a DVTK 3–0-ra legyőzte az eddig veretlen listavezető MTK-t. Könyves Norbert duplázott a miskolciaknál.

Diósgyőri gólparádé a listavezető ellen

Női NB I: a Fradi hetet vágott Szekszárdon, nyert az MTK

A női labdarúgó NB I 4. fordulójában az MTK 2–0-ra legyőzte a Szent Mihály csapatát, a Ferencváros 7–0-ra kiütötte a Szekszárdot, a Diósgyőr 6–0-ra megverte a Kelen SC-t.

NB II: hatot vágott az MTK, hat gól a délkeleti derbin

A labdarúgó NB II 7. fordulójában az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül.

Ismét hatot vágott az MTK, amely ezúttal a Kozármislenyt ütötte ki

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a veretlenül élen álló MTK a játéknap előtt 17. újonc Kozármislenyt fogadta. A kék-fehérek ott folytatták, ahol egy héttel korábban abbahagyták: ismét hatszor vették be ellenfelük kapuját, ezúttal 6–1-re nyertek.

Kézilabda Eb: Tudta-e?