Fehérvár: bajnok jöhet, bajnok mehet – ő pótolhatja Nikolovot

A Mol Fehérvár FC-nél a korábban már beharangozott svéd középpályás, Besard Sabovic válthatja a három év után az olasz másodosztályú Leccéhez távozó Boban Nikolovot.

Videó: ezért a Fehérvár? Így játszott együtt Dárdai Pál és Márton Gábor

Mint beszámoltunk róla, a Mol Fehérvárnál folytatja pályafutását Dárdai Palkó, a 61-szeres magyar válogatott Dárdai Pál legidősebb fia. Hogy miért éppen a Fehérvár, arra pedig megoldás lehet az is, hogy Dárdai Pál és a Fehérvár vezetőedzője, Márton Gábor jól ismerik egymást, sőt, játszottak egy csapatban is!

NB I: „Fantasztikusan játszottunk” – Márton nem gondol a Fradira

A Mol Fehérvár hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Kisvárdát a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Az én csapatom volt a jobb – Hornyák; Márton szerint sok az elhullajtott pont

A Mol Fehérvár 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 15. fordulójában. Így értékeltek a találkozó után a vezetőedzők.

NB I: Kicsit hullámzó a teljesítményünk – Márton Gábor

A labdarúgó NB I 14. fordulójának szombati játéknapjáról két meccs edzői értékelésével már jelentkeztünk, most jöjjön a Fehérvár–Budafok (4–1) mestermérlege!

NB I: Jó ránézni a tabellára, mert azt igazolja, megéri ezt a stílust erőltetni – Bognár

Mint beszámoltunk róla, a Paks hazai pályán, a 89. percben szerzett góllal 1–0-ra legyőzte a Mol Fehérvárt a labdarúgó NB I vasárnap esti mérkőzésén. Íme, a két vezetőedző mérkőzés utáni értékelése!

NB I: a Fehérvár magabiztos, a ZTE már a szezon legfontosabb meccsére készül

Gyorsan szerzett két gólt a Fehérvár a ZTE ellen az NB I 12. fordulójában, amivel ki is alakult a végeredmény: a házigazda 2–0-ra nyert a mérkőzést emberhátrányban befejező vendégek ellen. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Bíztam benne, az Eb-re jutás pozitív löketet ad – Márton

A Mol Fehérvár FC odahaza 3–0-ra legyőzte a kiesés ellen harcoló Diósgyőrt a labdarúgó NB I 11. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Botrányosan játszottunk! Elfogadhatatlan ez a hozzáállás – Márton Gábor

Magabiztosan győzte le 3–1-re az MTK a Mol Fehérvárt a labdarúgó NB I 10. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző, Márton Gábor és Michael Boris értékelt.

NB I: Szerhij Rebrov boldog, hogy senki sem sérült meg

A Mol Fehérvár FC odahaza 1–1-et játszott a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 9. fordulójának nagy rangadóján. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Férfiasan viseljük a jelenlegi helyzetet – Kuttor Attila

A Mol Fehérvár 2–1-es győzelemmel hozta el a három pontot a Mezőkövesdtől a labdarúgó NB I 8. fordulójában. A mérkőzés után Kuttor Attila és Márton Gábor mondta el véleményét a találkozóról.

Márton Gáboré a hét cseréje; Könyvesnek a templomban is gratuláltak

A labdarúgó NB I 7. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a Fehérvár remek cseréje, Ivan Petrjak, a Honvédban egyre inkább magára találó Balogh Norbert, a válogatott után volt csapata a Paks ellen is eredményes Könyves Norbert, de az is kiderül, hogy módosult a góllövőlista, mert Hahn Jánosnak csak egy találatot könyveltek el a zalaiak ellen.

NB I: Tanultunk az Újpest elleni mérkőzésből – Bódog

A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott a Mol Fehérvárral a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

NB I: Igaz, hogy egy újpesti sohasem adja föl, de ma... – Rogan

Gól nélküli első félidő után a Mol Fehérvár 10 perc alatt négyet vágott az Újpest FC-nek az NB I 6. fordulójában, és bár még egy öngólt is rúgtak maguknak a vendégek, az utolsó percben legalább szépíteni tudtak. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

El: A kontráinkat elkapkodtuk, rossz döntéseket hoztunk – Márton Gábor

Nem jutott a labdarúgó Európa-liga csoportkörébe a Mol Fehérvár: a magyar csapat egygólos előnyről 3–1-es vereséget szenvedett a Standard Liege otthonában. A csütörtök esti mérkőzés után Márton Gábor értékelt a sajtótájékoztatón.

Európa-liga: Bízunk a csapatban, az elvégzett munkában – Márton Gábor

Evés közben jön meg az étvágy, tartja a Mol Fehérvár szakvezetője, Márton Gábor, aki abban bízik, csapata az utolsó lépést is sikerrel teszi meg a Standard Liege ellen, és ott lesz az Európa-liga főtábláján.

El: A következő körben jobban kell játszani, s főleg hatékonyabban – Márton Gábor

Tizenegyespárbajban jutott tovább az Európa-liga-selejtező playoffkörébe a Mol Fehérvár a francia Stade de Reimsszel szemben. A találkozó után a két vezetőedző értékelt.

El: Óriásit melóztak a fiúk, nagyon nagyot küzdöttünk – Márton Gábor

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC a francia Stade de Reims ellen lépett pályára, és gól nélküli 120 perc után tizenegyesekkel 4–1-re nyert. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a történteket.

El: Ha felnövünk a feladathoz, meglepetést szerezhetünk – Márton Gábor

Csütörtök este a francia első osztályú Stade de Reims látogat a székesfehérvári Mol Aréna Sóstóba. Márton Gábor, a Mol Fehérvár FC vezetőedzője hisz benne, hogy meglephetik az esélyesebbnek számító riválist az Európa-liga-selejtező harmadik fordulójában.

Európa-liga: Márton Gábor szerint meglepetést okozhat a Fehérvár

A Mol Fehérvár FC meglepetést szeretne okozni a Stade de Reims ellen az Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában, Márton Gábor vezetőedző szerint ehhez megfelelően fel is készültek az ellenfélből.