NBA: Davis vezette győzelemre LeBronékat Adetokunbóék ellen

LeBron James 1381. mérkőzésén Anthony Davis vezette 133–129-es idegenbeli győzelemre a Los Angeles Lakerst a Milwaukee Bucks ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombat hajnali mérkőzésén. Jordan Poole, Klay Thompson és Steph Curry vezérletével nyert 119–111-re a címvédő Golden State Warriors a Chicago Bulls ellen. A Miami Heat hosszabbítás után győzte le vendégként a Boston Celticset. A Charlotte Hornets hazai pályán a Washington Wizardsot, a Houston Rockets pedig idegenben a Phoenix Sunst győzte le egy ponttal.

NBA: Devin Booker 51, Jayson Tatum 49 ponttal vezette győzelemre csapatát

A keleti és a nyugati listavezető vezére is szenzációs meccset hozott a legutóbbi NBA-játéknapon, a Miami és a Chicago látta ennek kárát. Szétszedte a Sixerst a Cleveland, New Yorkban nyert a Bucks, remekelt a Lakers, kikapott a Memphis, győzött a Brooklyn, a Denver, az Atlanta és a Jazz is.

NBA: dudaszós triplával nyert LA-ben a Pacers, legyőzte a Sacramentót a Suns

Joel Embiid visszatérésével nyert a Philadelphia, a Chicagótól is kikapott a Jazz, a Boston és a Washington is elérte a 140 pontot, nem hibázott a Denver és a Brooklyn, elbukott Torontóban a Cavs: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: legyőzte a Dallast a Toronto, egylabdás meccset nyert a Phoenix

LeBron James szezoncsúcsával ismét nyert a Spurs otthonában a Lakers, a Rockets felülmúlta a fáradtabb Thundert – ez történt ma hajnalban az NBA-ben.

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

NBA: a 76ers tartalékosan is legyőzte a Brooklynt, Pistons-bravúr Denverben

Kikapott Phoenixben a Lakers, a sacramentói expressz Memphisben sem lassított: íme a legutóbbi NBA-játéknap eseményei.

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

NBA: James nélkül verte Durantéket a Lakers, Curryék is kikaptak

Hazai pályán, Anthony Davis vezérletével győzte le a LeBron Jamest nélkülöző Los Angeles Lakers a Brooklyn Netset 116–103-ra az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Steph Curry 27 pontja ellenére 122–115-ös vereséget szenvedett a Sacramento Kings vendégeként. A Cleveland Cavaliers úgy kapott ki hazai pályán 129–124-re a Minnesota Timberwolvestól, hogy a Cavstől Darius Garland 51 pontot szórt! A Washington Wizard sorozatban negyedik győzelmét aratta a Memphis Grizzlies elleni 102–92-es sikerrel. A nyugati főcsoportot vezető Denver Nuggets simán, 126–103-ra győzött a Chicago Bulls vendégeként. A James Hardent továbbra is nélkülöző Philadelphia 76ersben Joel Embiid parádézott és 59 (!) ponttal vette ki a részét a Utah Jazz elleni 105–98-as sikerből, azaz csapata pontjainak több mint felét ő szerezte.

A Celticsé a rangadó, a Magic a Sunst is meglepte

Holtversenyes utolsó az újabb vereséget szenvedő Lakers, Steph Curry 40 pontja hozta a GSW győzelmét a Cavs ellen, kikapott a tartalékos Milwaukee, míg a Toronto Oklahoma Cityben maradt alul a tengeren túli profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján.

NBA: Curry 40 ponttal segítette győzelemhez a címvédőt

A harmadik negyedben 11 pontos hátrányban is volt, végül szoros mérkőzésen győzte le Steph Curry 40 pontjával a Cleveland Cavalierst 106–101-re a címvédő Golden State Warriors a tengeren túli profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. Az Oklahoma City remek csapatteljesítménynek köszönhetően múlta felül 132–113-ra a Toronto Raptorst. A Thunder legjobbja, Eugene Omoruyi 22 ponttal zárt, de rajta kívül heten is két számjegyű pontot termeltek. Janisz Adetokunbo kevesebb mint hat percet játszott a Milwaukee Bucksban, amely 111–93-ra kikapott a Spurstól San Antonióban, míg a LeBron Jamest ágyéksérülés miatt nélkülöző Los Angeles Lakers otthon szenvedett 120–114-es vereséget a Sacramento Kingstől.

NBA: nem súlyos LeBron James sérülése

A vizsgálatok szerint nem súlyos LeBron James sérülése. A játékos csapata, az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) szereplő Los Angeles Lakers szerdai mérkőzésén ágyékfájdalmai miatt kért cserét – írja az MTI.

NBA: meglepő helyre igazolt az olimpiai bajnok Dwight Howard

Tajvanon folytatja pályafutását Dwight Howard, aki 18 idényt töltött az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA), és 2020-ban bajnoki címet szerzett – írja az MTI.

NBA: Doncic sorozatban hetedszer is 30 pont fölé jutott

A Dallas Mavericks 103–100-ra legyőzte a Utah Jazzt az NBA – magyar idő szerint – csütörtök hajnali játéknapján. A hazaiak szlovén sztárja, Luka Doncic 33 ponttal és 11 assziszttal zárt, ami azt jelenti, hogy ebben az idényben eddig minden mérkőzésén 30 pontnál többet dobott.

NBA: megszerezte első győzelmét a Los Angeles Lakers

A Los Angeles Lakers megszerezte első győzelmét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) mostani idényében: az alapszakasz vasárnapi játéknapján 121–110-re nyert a Denver Nuggets ellen.

NBA: 82 pontot dobott a két hátvéd, hosszabbításos Cavs-siker Bostonban

A Philly a Torontónak, a Denver pedig a Jazznek vágott vissza, továbbra is nyeretlen a Lakers, nem hibázott a Suns, a Chicagót is legyőzte a Spurs, megnyerte a Knicks elleni rangadót a Milwaukee. Ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA: Lillard újra 40 fölé hatolt, a Lakers harmadszor is kikapott

Harmadik mérkőzését is elveszítette a Los Angeles Lakers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2022–2023-as idényében: a kaliforniaiak hazai pályán, izgalmas hajrát követően 106–104-re kikaptak a három meccs után még százszázalékos Portland Trail Blazerstől.

NBA: a Clippers megverte a Lakerst a városi rangadón

A Los Angeles Lakers ismét kikapott az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA), ezúttal a városi rangadón a Clipperstől szenvedett vereséget. A Philadelphia 76ers pedig James Harden 31 pontja ellenére sem bírt otthon a Milwaukee Bucksszal.

Sima győzelemmel nyitotta az NBA-idényt a bajnok

A Golden State Warriors magabiztosnak tűnt a Los Angeles Lakers ellen, a Boston Celtics pedig azonnal megnyert egy fontos rangadót a Philadelphia Sixersszel szemben. Ez történt az NBA-alapszakasz első játéknapján.

NBA: LeBronék nem bírtak Curryékkel, a másik tavalyi döntős is nyert

Mindkét tavalyi nagydöntős, a Boston Celtics és a Golden State Warriors is győzelemmel kezdte az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) új idényét. Előbbiek szoros mérkőzésen verték meg 126–117-re a Philadelphia 76erst, míg utóbbiak a Los Angeles Lakerst múlták felül 123–109-re.

NBA: majdnem ötven ponttal kikapott a főpróbán a Lakers

A Los Angeles Lakers 133–86-ra kikapott a Sacramento Kingstől az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) idényének főpróbáján – írja az MTI.

Kézilabda Eb: Tudta-e?