-->
NBA: újonc edzőt neveztek ki a Lakers élére

Darvin Hamet nevezték ki vezetőedzőnek az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) 17-szeres bajnok Los Angeles Lakersnél.

NBA: a Los Angeles Lakers menesztette vezetőedzőjét

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásáról lemaradó Los Angeles Lakers menesztette Frank Vogel vezetőedzőt.

NBA: csak gépre kötve aludhat – Shaquille O'Neal súlyos beteg

Shaquille O'Neal, a Los Angeles Lakers egykori legendás kosárlabdázója alvási apnoéban szenved – csak gépre kötve aludhat élete hátralévő részében.

NBA: újabb 38 pont LeBron Jamestől, ezúttal tripla duplával – videó

A Philadelphia 76ers rangadót nyert a Miami Heat ellen (113–106) az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján, míg a Los Angeles Lakers Clevelandből távozott győztesen (131–120) úgy, hogy LeBron James 38 pontot dobott 11 lepattanó és 12 gólpassz társaságában.

Simán verte a Bullst a Suns, hosszabbításban nyert a Lakers

Levédekezte Luka Doncicot a 76ers, hosszabbításban verte a Cleveland a Denvert, Kevin Durant 38 pontja kellett a Nets győzelméhez, meglepő vereséget szenvedett a Grizzlies, magabiztos győzelmet aratott a Celtics és a Jazz is – mutatjuk, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) tizenkét hajnali mérkőzésén.

Videó: a pompomlányok sem bírtak a Suns–Lakers félidejében versenyző kiskutyákkal

Cukiság a köbön – kiskutyáknak rendeztek futóversenyt a Phoenix Suns–Los Angeles Lakers mérkőzés félidejében. Ugyanakkor porszem került a gépezetbe, a csöppségeknek eleinte eszük ágában sem volt a cél felé haladni, inkább egymással foglalkoztak, de volt olyan kutyus, amelyik a pályára pisilt. A kabalafigura és a pomponlányok segítségével végül mégiscsak sikerült győztest avatni. Videó!

A Bostoné a Memphis elleni rangadó, Luka Doncic szétszedte a GSW-t

Kevin Durant visszatérése ellenére Brooklynban javított a tartalékos Miami, Atlantában is kikapott a Chicago, a Detroit megint megviccelte a Raptorst, a Clippers pedig kiütötte a Lakerst.

NBA: ilyen egy születésnap, ha a 4. negyedben tartják – videó

A Golden State Warriors és a Los Angeles Lakers is kikapott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján: a Lakerst a városi rivális Los Angeles Clippers sorozatban immár hetedszer verte meg – ráadásul meglehetősen simán (132–111) –, míg a Warriorst a Dallas Mavericks intézte el néhány nap leforgása alatt másodszor (122–113). Kiemelendő a bostoni Jayson Tatum teljesítménye is, aki a születésnapján 37 ponttal vezette győzelemre csapatát a Memphis Grizzlies ellen.

Szétdobta a Warriorst a Minnesota, hiába rohant nagyot a Lakers

Fordulatos meccset nyert Los Angelesben a Dallas, Jaylen Brown sérülése ellenére győzött a Boston, kis híján meglepte a Torontót a Brooklyn – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA: egy dobásban a Lakers idénye – videó

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság hétfőre virradó játéknapján az amúgy sem túl acélos idényt futó Los Angeles Lakers 123–95-re kikapott a New Orleans Pelicanstól. A találkozó harmadik negyedében történt jelenet híven tükrözi, hogy milyen idényt is fut az LA Lakers: DeAndre Jordan némi totyogás után vállalkozott egész pályás passzra, pocsék eredménnyel, de legalább megpróbálta...

NBA: LeBron az utolsó idényében a fiával akar játszani

Az All Star-mérkőzést megelőző szombati edzésen a Los Angeles Lakers kötelékébe tartozó LeBron James a The Athleticnek adott interjút, amelyben szóba került az esetleges visszavonulása és a Cleveland Cavaliersbe való visszatérése is.

Jannisz 44-et dobott a Lakersnek, megállíthatatlan a Phoenix

A listavezető Philadelphiában is nyert, gálázott a Boston, az Atlanta, a Denver, a Memphis és a Dallas, a Milwaukee pedig a Lakers vendégeként is győzni tudott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA: a címvédő esélyt sem adott a Lakersnek

A címvédő Milwaukee Bucks könnyedén, végig vezetve győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján.

NBA: a Clippers egy ponttal húzta be a Los Angeles-i rangadót

A Clippers egy ponttal, 111–110-re győzte le a Lakerst a Los Angeles-i rangadón, A Hawks a 43 pontos Trae Young vezérletével 9 ponttal felülmúlta a Sunsot, amelynek így megszakadt a 11 meccses veretlenségi sorozata, míg a Bulls hosszabbítás után, 127–120-ra kikapott a Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján,

NBA: fenomenális sapkázás! Morant a fellegekből szedte le Bradley dobását

Mint ismert, a feltartóztathatatlan Memphis Grizzlies a Los Angeles Lakers elleni idegenbeli meccsen húzta be zsinórban kilencedik győzelmét. A mérkőzésen a vendégek játékosa, Ja Morant olyan sapkázást mutatott be Avery Bradley dobásánál, hogy döbbenetükben még a kommentátorok is az állukat keresték. Szenzációs védőmunka!

NBA: otthon nyert a Lakers, rangadón kapott ki a Nets

A Los Angeles Lakers magabiztosan, 134–118-ra legyőzte az Atlanta Hawkst, míg a Brooklyn Nets 121–109-re elveszítette a Milwaukee Bucks elleni rangadót az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: LeBron James nagy hajrát vágott ki, lendületben a Lakers

A Memphis Grizzlies sorozatban a hatodik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban: a végjátékban ismét kulcsszerepet játszó Ja Morant és társai a Cleveland Cavaliers vendégeként győztek 110–106-ra. A nyugati élcsoportban győzött a Phoenix is, a zárkózó Los Angeles Lakers zsinórban három sikernél tart, akárcsak keleten a Toronto, míg a New York két vereség után húzta be a vergődő Indiana elleni meccsét.

Megint nyert a Lakers, javított a Suns, kikapott a Miami

Luka Doncic visszatért, Josh Giddey történelmet írt, remekelt a Raptors, győzni tudott a Cavs, a Bostonnak pedig Jaylen Brown 50 pontos karriercsúcsára volt szüksége a Magic ellen – összefoglaló az NBA legutóbbi játéknapján történtekről!

NBA: Brown ellenállhatatlan volt, félszáz pontos karriercsúcs

Jaylen Brown karriercsúcsot jelentő 50 pontjára építve a Boston Celtics 116–111-re legyőzte hosszabbításban az Orlando Magicet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. A siker értékét növeli, hogy nem sokkal a negyedik negyed vége előtt a vendégek még 14 ponttal vezettek (82–96).

NBA: DeRozan döbbenetes meccsnyerővel köszöntötte 2022-t

A Los Angeles Lakers saját pályáján 139 pontot szerezve győzte le magabiztosan a Portlandet az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján.

Kézilabda Eb: Tudta-e?