-->
Az Atlanta és a New Orleans bejutott az NBA rájátszásába

Mindkét hajnali meccsen a vendégcsapat nyert: a Hawks Clevelandben, a Pelicans Los Angelesben tudott győzni, ezzel ott lesznek a playoffban.

NBA: a Clippers 150, Covington 40 pont fölött termelt

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban a Los Angeles Clippers a karriercsúcsot elérő, 43 pontos Robert Covington vezérletével, alapszakaszbeli franchise-rekordot jelentő 153 pontot szerezve győzte le idegenben a Milwaukee-t. Negyven pont fölött dobott a Phoenix Sunsból Devin Booker is, de az ő 41 pontja nem ért győzelmet a Memphis Grizzlies ellen. A Minnesota Denverben nyert, nem hibázott a Boston, a Toronto és a San Antonio, Anthony Davis visszatérése ellenére megint kikapott a Lakers.

A Bostoné a Memphis elleni rangadó, Luka Doncic szétszedte a GSW-t

Kevin Durant visszatérése ellenére Brooklynban javított a tartalékos Miami, Atlantában is kikapott a Chicago, a Detroit megint megviccelte a Raptorst, a Clippers pedig kiütötte a Lakerst.

NBA: ilyen egy születésnap, ha a 4. negyedben tartják – videó

A Golden State Warriors és a Los Angeles Lakers is kikapott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján: a Lakerst a városi rivális Los Angeles Clippers sorozatban immár hetedszer verte meg – ráadásul meglehetősen simán (132–111) –, míg a Warriorst a Dallas Mavericks intézte el néhány nap leforgása alatt másodszor (122–113). Kiemelendő a bostoni Jayson Tatum teljesítménye is, aki a születésnapján 37 ponttal vezette győzelemre csapatát a Memphis Grizzlies ellen.

NBA: Houstonban aratott sikert a Clippers

Az NBA alapszakaszában a Los Angeles Clippers 113–100-ra nyert a Houston Rockets vendégeként.

Bostoni oktatófilm Philadelphiában, dallasi siker Miamiban

A Clippers ellen is győzött a Suns, a Cavs elleni sikerrel javított az Atlanta, Ja Morant nélkül sem hibázott a Memphis, a Milwaukee pedig Janisz Adetokunbo 50 pontjával hozta a kötelezőt az NBA-alapszakasz legutóbbi játéknapján.

NBA: megint kikapott a Nets; a Bucks megszórta a Clipperst

A Brooklyn Nets 124–104-re kikapott idegenben a Denver Nuggetstől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel sorozatban a nyolcadik vereségét szenvedte el. A hazaiaknál Nikola Jokics tripla duplát (27 pont, 12 lepattanó, 10 assziszt) ért el. A Milwaukee Bucks 137–113-as győzelmet aratott a Los Angeles Clippers otthonában – a vendégeknél 114 pontot a kezdőcsapat öt tagja dobott –, míg a Philadelphia 76ers a negyven pontot szóró Joel Embiid vezérletével nyert 119–108-ra a Keleti főcsoport második helyén álló Chicago Bulls ellen.

NBA: a Clippers egy ponttal húzta be a Los Angeles-i rangadót

A Clippers egy ponttal, 111–110-re győzte le a Lakerst a Los Angeles-i rangadón, A Hawks a 43 pontos Trae Young vezérletével 9 ponttal felülmúlta a Sunsot, amelynek így megszakadt a 11 meccses veretlenségi sorozata, míg a Bulls hosszabbítás után, 127–120-ra kikapott a Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján,

NBA: 16 239 meccsre egy ilyen csoda jutott; most újra – videó!

Nagy győzelmet aratott a Los Angeles Lakers a 17 meccset kihagyó Anthony Davis visszatérése alkalmából – LeBron James 33 ponttal segítette elő a Brooklyn Nets elleni idegenbeli diadalt –, és emlékezetes sikert könyvelt el a Golden State Warriors is a Dallas Mavericks ellen, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) mozgalmas keddi játéknapjának leglátványosabb produkciója mégis a Los Angeles Clippersé: a kaliforniaiak 35 pontos hátrányt ledolgozva, elképesztő végjátékban győztek 116–115-re Washingtonban.

NBA: egy hónapra kidőlt a Clippers sztárja

Egy hónapra kidőlt Paul George, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Clippers sztárjátékosa – közölte az MTI.

Luka Doncic visszatért, hosszabbítást nyert Los Angelesben a Mavs

A Lakers New Yorkban is kikapott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, Portlandben sem szakadt meg a Denver kálváriája, a Heat pedig nagy utolsó negyeddel hozta a kötelezőt Detroitban.

NBA: szponzor lesz a névadója a Lakers és a Clippers csarnokának

Crypto.com Arenára keresztelik át az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Lakers és Los Angeles Clippers otthonának számító STAPLES Centert – közölte az MTI.

NBA: Curry remekelt, Warriors-siker a Nets ellen

A Golden State Warriors 117–99-re legyőzte a Brooklyn Netset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának rangadóján. A Utah Jazz kiütötte a Philadelphiát, a Los Angeles Clippers a San Antonio Spurs ellen nyert.

NBA: tovább szárnyal a Clippers; újra nyert a Bucks

Sorozatban ötödik mérkőzését nyerte meg a Portland Trail Blazerst 117–109-re legyőző Los Angeles Clippers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. Két vesztes mérkőzés után aratott újra diadalt a címvédő Milwaukee Bucks és a Utah Jazz.

Váratlan Cavs-bravúr Denverben, 30-cal verte a Portlandet a Clippers

Hosszabbításban vette el a Hornets veretlenségét a Boston, győzött a Bucks, a Nets és a Heat, a Chicago pedig már 4–0-nál jár az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

NBA: meghosszabbította Kawhi Leonard szerződését a Clippers

Meghosszabbította Kawhi Leonard szerződését az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) legutóbb főcsoportdöntős Los Angeles Clippers.

NBA: megműtötték Kawhi Leonardot

Térdműtéten esett át Kawhi Leonard, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) legutóbb főcsoportdöntős Los Angeles Clippers játékosa – írja az MTI.

NBA: legyőzte a Clipperst, döntőbe jutott a Suns

Chris Paul 41 pontos teljesítménnyel biztosította pályafutása első nagydöntőjét, a Phoenix Suns a második félidőben átgázolt az elfáradó Los Angeles Clippersön – 4–2-vel ért véget a nyugati finálé az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

NBA: 80 ponton tartotta a Clipperst, egy lépésre a nagydöntőtől a Suns

A Phoenix Suns izgalmas mérkőzésen, extra védekezéssel nyert idegenben a Los Angeles Clippers ellen az NBA nyugati főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, így egyetlen győzelemre van a nagydöntőtől.

Chris Paul visszatért, de így is szépített a Clippers

A második félidőben már kézben tartotta a meccset a Los Angeles, a Sunsnál megsérült Cameron Payne. A Phoenix 2–1-re vezet a nyugati döntőben.

Kézilabda Eb: Tudta-e?