NBA: lelépett a Rockets „felvirágoztatója”; megvan a Clippers új edzője

Új éra kezdődik Houstonban: az NBA-ben szereplő Rockets általános igazgatója, Daryl Morey úgy döntött, hogy távozik az alakulattól. Mindeközben az is hivatalossá vált, hogy Tyronn Lue lesz a bajnokesélyes Los Angeles Clippers új vezetőedzője.

NBA: hét év után távozik a Clippers vezetőedzője

A következő idényben már nem Doc Rivers lesz a vezetőedzője az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) szereplő Los Angeles Clippersnek.

Történelmet írt, hazaküldte a Clipperst a Denver

A Miami szenzációs végjáték után, hosszabbításban nyerte a Boston elleni keleti döntő első meccsét, a Nuggets viszont már a második párharcában állt fel 1-3-ról – véget ért az egyik fő bajnokesélyesnek tartott Clippers idénye az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

NBA: meglepetés, kiesett a bajnokesélyes Clippers

A Denver Nuggets meglepetésre simán, 104–89-re legyőzte az előzetesen egyik legnagyobb esélyesnek számító Los Angeles Clipperst az NBA rájátszásának főcsoport-elődöntőjében, ezzel pedig 4–3-ra megnyerte az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot.

19 pontos hátrányból fordított, kiharcolta a hetedik meccset a Denver

Két és fél negyeden keresztül uralta a mérkőzést a Clippers, de aztán ismét jött a totális összeomlás, a Nuggets pedig parádés teljesítménnyel fordított, így tovább nyújtotta a párharcot az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

NBA: a hetedik meccs dönt a Clippers–Denver csatában

A Denver Nuggets remek második félidei teljesítményével legyőzte a Los Angeles Clipperst az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) nyugati főcsoportjának elődöntőjében, így 3–3-ra egyenlített a párharcban.

NBA: a Boston jutott a keleti döntőbe, életben maradt a Nuggets

A várt mérkőzést hozta a Boston–Toronto mindent eldöntő ütközete, a Celtics bizonyult jobbnak. A másik párharc ötödik meccsén hiába vezetett sokáig a Clippers, a végén óriásit küzdött és megmenekült a Denver.

Két hosszabbítás után harcolta ki a hetedik meccset a Toronto

Elképesztő mérkőzést nyert meg a címvédő Raptors, ezzel életben maradt a Boston ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában – a Clippers viszont végig vezetett, és egy kevés pontos meccsen 3–1-es előnybe került a Denverrel szemben.

NBA: a címvédő kiharcolta a hetedik mérkőzést

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában a címvédő Toronto Raptors kétszeri hosszabbítás után legyőzte a Boston Celticset, így hetedik mérkőzés dönt a párharc továbbjutójáról. A Los Angeles Clippers harmadszor nyert a Denver Nuggets ellen.

NBA: lelépte a bajnokot, közel a keleti döntőhöz a Boston

Hiába vezetett sokáig a Denver, a végjátékban a Clippers kerekedett felül. Eközben a Toronto nagyon hamar jelentős hátrányba került, dominálni tudott a Boston – ez történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

Egyenlített a Toronto Raptors és a Denver Nuggets is

A Toronto Raptors megfojtotta a Boston Celticset, ezúttal nagyobb izgalmak nélkül győzött, így 0–3 helyett már 2-2-re áll. A Denver Nuggets ellenállhatatlan első negyedére építve verte meg a Los Angeles Clipperst – Kawhi Leonardék tehetetlenek voltak.

NBA: a Clippers továbbjutott, 7. meccs dönt a Utah–Denver párharcban

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság rájátszásában a Los Angeles Clippers 4–2-es összesítéssel búcsúztatta a Dallas Maverickset, míg a Denver Nuggets 3–3-ra egyenlített a Utah Jazz ellen.

NBA: a Bucks bojkottálta a meccsét, véget érhet az idény

Elmaradtak a szerdai mérkőzések az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásából – tengerentúli sajtóhírek szerint az idény befejezése is veszélybe került.

154 pontot szórt a Clippers, életben maradt a Denver

Paul George magára talált, a Clippers pedig valósággal földbe döngölte a Dallast, 44 ponttal győzött. A Jazz viszont nem tudta folytatni jó sorozatát, a Nuggets Jamal Murray hatalmas meccsével nyert és életben maradt.

NBA: nagyon elkalapálta a Mavset, továbbjutás közelében a Clippers

A Los Angeles Clippers 154–111-re legyőzte a Dallas Maverickset az NBA rájátszásának első körében, ezzel 3–2-re vezet az egyik fél negyedik sikeréig zajló párharcban.

NBA: a Dallas a dudaszó pillanatában Doncic-triplával nyert – videó

A címvédő Toronto Raptors és a Boston Celtics is hibátlan teljesítménnyel jutott tovább vasárnap az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának első fordulójából. A Dallas Mavericks hosszabbítás után legyőzte a Los Angeles Clipperst.

Luka Doncic megsérült, Kawhi Leonard győzelemre vezette a Clipperst

A Jazz megsemmisítette a Denvert, a Phillynek megvolt az esélye, de nagyon elrontotta az utolsó két percet, így 3–0-ra vezet a Boston és a Raptors is egy győzelemre van a második körtől az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

NBA: a Clippers visszavette a vezetést a Mavericks ellen

A Los Angeles Clippers pénteken másodjára is nyert a Dallas Mavericks ellen, és ezzel 2–1-re vezet a két csapat párharcában az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában.

Végig vezetve verte a Clipperst a Mavs, egyenlített a Jazz is

A Boston nem adott esélyt a Sixersnek, a Toronto pedig a végén talált megoldást a Brooklynnal szemben, ez a két párharc 2–0-ra áll. Ez történt az NBA rájátszásának legutóbbi játéknapján.

NBA: egyenlített a Dallas a Clippers ellen a rájátszásban

A Dallas Mavericks 127–114-re legyőzte a Los Angeles Clipperst az NBA rájátszásának első körében, így most 1–1-re áll az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc.