NB II: Óriási változást nem tervezünk a télen – Tőzsér

Tőzsér Dániel, a labdarúgó NB II-ben szereplő DVSC sportigazgatója az együttes hivatalos honlapján beszélt az idény első feléről, valamint a téli változtatásokról.

NB II: meg kellett operálni a Vasas támadóját – kép

Műtéten esett át Birtalan Botond, a labdarúgó NB II-es Vasas támadója.

Egy mesternégyes mellett hét tripla, otthon parádézó Loki – NB II-es őszi legek

Túl vagyunk az első körön a labdarúgó NB II-ben, a csapatok tizenkilenc mérkőzést lejátszottak az idényből (elvileg mindegyik együttes megmérkőzött a 19 ellenfelével, de a koronavírus-járvány miatt néhány meccset nem rendeztek meg, ezeken játék nélkül kapta meg a három pontot a vétlen fél – a szerk.), így érdemes öszegzést készíteni. A Nemzeti Sport Online többek között megvizsgálta, hogy az ősszel melyik csapat szerezte, illetve kapta a legtöbb gólt, melyiknek van a leghosszabb veretlenségi és nyeretlenségi sorozata, melyik áll a hazai és az idegenbeli tabella élén, emellett megnéztük, hogy mely játékosok szerezték a legtöbb gólt, hány mesternégyes és mesterhármas született, ki a legfiatalabb és a legidősebb gólszerző, illetve kik azok, akiket a legtöbbször kellett sárga és piros lappal fegyelmezni.

NB II: a gyenge szereplés miatt elköszöntek Vitelkitől Barcikán

Az elmúlt időszak eredménytelensége miatt a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcika a mai napon közös megegyezéssel szerződést bontott Vitelki Zoltán vezetőedzővel – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: eredményes tárgyalások, mégis hazaköltözhet a Szentlőrinc

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) engedélyezte a labdarúgó NB II-ben szereplő Szentlőrincnek, hogy az idei utolsó két hazai bajnoki mérkőzését saját otthonában, a szentlőrinci stadionban rendezhesse meg – számolt be róla a klub honlapja.

Gyász: „Szomorú napja ez a futballnak”; „Maradona elkápráztatta az embereket”

A Vasas labdarúgói éppen megkezdték a bemelegítésüket a Nyíregyháza elleni NB II-es bajnoki mérkőzésre, amikor jött a futballvilágot megrázó hír: meghalt Diego Maradona. Pátkai Máté és Otigba Kenneth erről csak a győzelmük után szerzett tudomást, el is mesélték az NSO Tv-nek, mit jelentett számukra az argentin szupersztár. Schindler Szabolcs vezetőedző is, aki tőlünk tudta meg a szomorú hírt.

NB II: az ETO kiütéssel nyerte meg a győri városi rangadót

Az esélytelenebbnek tartott ETO hátrányból felállva 4–1-re legyőzte városi riválisát, a Gyirmótot a labdarúgó NB II 17. fordulójának záró mérkőzésén.

Az ETO biztosan nyerte meg a városi rangadót a Gyirmót ellen

A labdarúgó NB II 17. fordulójának győri városi rangadóján a 12. helyezett ETO a 3. Gyirmótot látta vendégül. Kiegyenlített első félidő után az ETO a második félidőben a maga javára tudta fordítani a mérkőzést (4–1).

A Szeged legyőzte a megfogyatkozott nyíregyháziakat

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a Nyíregyháza a Szegedet látta vendégül. A koronavírus-járvány miatt megfogyatkozott hazaiaknak az első félidőben két nagy helyzetük is volt, ám Varga Bence védett. A második játékrészben jobbak voltak a vendégek, akik Miroszlav Grumics és Germán Tamás találatával nyertek.

A Szolnok tíz emberrel is egy pontot szerzett Kazincbarcikán

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a játéknap előtt 15. Kazincbarcika a nyolcadik helyezett Szolnokot látta vendégül. A találkozó 1–1-es végeredménye már az első félidőben kialakult.

Pontokat vesztett a listavezető Loki Csákváron

Az Aqvital FC Csákvár fiataljai felnőttek a feladathoz, mindvégig remek teljesítményt nyújtva teljesen megérdemelten vettek el pontot a listavezető Debreceni VSC-től a labdarúgó NB II 17. fordulójában.

Négy gól és ajkai pontszerzés Soroksáron

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a kilencedik Soroksár a 13. Ajkát látta vendégül. A találkozó első negyedórájában mindkét csapat betalált, majd egy kimaradt ajkai büntetőt követően soroksári vezetéssel vonulhattak félidőre a csapatok. A 80. percben jött Nagy Krisztián második gólja, így döntetlennel (2–2) zárult a találkozó.

Kilépett a gödörből a Szentlőrinc, és legyőzte a második Budaörsöt

A labdarúgó NB II 17. fordulójában az újonc Szentlőrinc a második Budaörsöt fogadta Kozármislenyben. A baranyaiak ismét bizonyították, hogy hatalmasat tudnak küzdeni, és egy utolsó percben szerzett góllal kibrusztolták a győzelmet esélyesebb ellenfelükkel szemben.

Győztes siófoki gól a véghajrában

Úgy festett, hogy döntetlennel zárul a Békéscsaba és a Siófok találkozója a labdarúgó NB II 17. fordulójában, ám nem sokkal a rendes játékidő letelte előtt belőtt góllal mindhárom pontot elvitte a Balaton-parti együttes.

Könnyed győzelmet aratott a Vasas Dorogon

A Dorog nyeretlenségi és a Vasas veretlenségi szériája is tovább folytatódik, miután az angyalföldiek vasárnap kora délután kétgólos győzelmet arattak a bányászvárosban. A végeredmény már az első félidőben kialakult, Radó András mellett Feczesin Róbert talált be.

Három ponttal távozott a Haladás Debrecenből

A labdarúgó NB II 17. fordulójában a sereghajtó Debreceni EAC a Haladást fogadta. A találkozó nem hozott sok helyzetet, nagy taktikai csata folyt a pályán, Belényesi Csaba első félidei öngóljával a vendégek mind a három pontot hazavitték az újonc otthonából.

NB II: Várhidi helyett Kostorják ül le a Kaposvár kispadjára

A koronavírus-járvány miatt nem irányíthatja Várhidi Péter vezetőedző a Kaposvárt a PMFC elleni vasárnapi, szomszédvári rangadón a labdarúgó NB II 17. fordulójában. Az együttest Kostorják Zsolt, a gárda kapusedzője trenírozza majd a meccsen, amelyen a felnőttkeretből csak hat mezőnyjátékos, illetve egy kapus lesz bevethető, így az állomány a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia U19-es csapatának labdarúgóival egészül ki – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: szerződést hosszabbított tehetségével a Siófok

2022. június 30-ig szerződést hosszabbított a labdarúgó NB II-ben szereplő BFC Siófok saját nevelésű játékosával, Lapos Mátéval – számolt be róla a klub honlapja.

NB II: idén már nem játszik saját pályáján a Szentlőrinc

Már biztos, hogy csak jövőre fogadhatja saját stadionjában ellenfeleit a labdarúgó NB II újonca, a Szentlőrinc. A munkálatok jelenleg is zajlanak a stadionban, a tervek szerint február környékére lehetnek kész mindennel, s akkor a csapat végre hazaköltözhet.

DVSC: kikerült a karanténból Kondás, újra a csapattal van

Visszatért a karanténból a DVSC NB II-es labdarúgócsapatának vezetőedzője, a koronavírus-fertőzésen áteső Kondás Elemér – számolt be róla a klub honlapja.