La Liga: nincs meglepetés, ismét kikapott a Getafe

A spanyol élvonalbeli bajnokság 10. fordulójának záró mérkőzésén a Celta Vigo magabiztosan győzött a sereghajtó Getafe otthonában, amelyik két egymást döntetlen után szenvedte el idénybeli 8. vereségét.

Emlékezés: Maradona tiszteletére meccsel a Barca és a Boca

November 25-én, napra pontosan tizenegy hónapja, 60. életévében elhunyt minden idők egyik legnagyobb futballistája, Diego Maradona. Korábbi klubja, az FC Barcelona hivatalos oldalán jelentette be, hogy december 14-én megmérkőzik a Boca Juniorsszal – amelynek színeiben szintén játszott az argentin legenda – egy felkészülési meccsen.

La Liga: Azt hiszem, többet érdemeltünk – Ronald Koeman

Mint ismert, a Real Madrid nyerte az el Clásicót, miután 2–1-re győzött Barcelonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában. Ronald Koeman, a Barcelona vezetőedzője nehezen emészti meg a hazai vereséget.

La Liga: Luis Suárez duplájával a sírból jött vissza az Atlético

A Real Betis hazai pályán 3–2-re nyert a Rayo Vallecano ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának harmadik vasárnapi mérkőzésén. A Ferencváros Európa-ligás csoportellenfele, amely az előző kiírásban a hatodik helyen végzett a La Ligában, a 75. percben esett Willian José-góllal harcolta ki a győzelmet. A listavezető Real Sociedad már 2–0-ra is vezetett az Atlético Madrid otthonában, ám a duplázó Luis Suárez egy pontot megmentett a fővárosiaknak.

Barca: dühös szurkolók vették körbe Koeman kocsiját – videó

Mint ismert, a La Liga 10. fordulójának nagy rangadóján az FC Barcelona 2–1-re kikapott odahaza a Real Madridtól. A mérkőzés után a helyszínről távozni kívánó Ronald Koeman vezetőedző autóját a katalán klub dühös drukkerei vették körbe, és nem akarták útjára engedni. Az esettel kapcsolatban a klub kiadott egy közleményt, melyben elítélte a szurkolók viselkedését.

Két gól a 90. perc után, kikapott a Barcelona a Real Madridtól

A La Liga 10. fordulójának nagy rangadóján a Barcelona 2–1-re kikapott odahaza a Real Madridtól.

La Liga: nyolcgólos meccset nyert meg a Sevilla

Nem akármilyen mérkőzést játszott a Sevilla a Levante ellen a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában: Julen Lopetegui együttese 4–1-re is vezetett, ám a rivális hét perc alatt két gólt szerzett (4–3). A végjátékot viszont a hazaiak bírták jobban.

La Liga: Dest újfent támadót játszik – a Barca–Real kezdőcsapatai

Megvannak a kezdőcsapatok a 16.15 órakor kezdődő FC Barcelona–Real Madrid spanyol bajnoki futballrangadóra. A mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósításban közvetíti!

La Liga: új generáció bizonyíthat az idény első el Clásicóján

Korszakos sztárokat veszített a Barcelona és a Real Madrid, de a formálódó együttesek vasárnap délutáni csatájára ettől még az egész világ odafigyel.

La Liga: Unai Emery csapata az Athletic Bilbaótól is kikapott

Az Athletic Bilbao 2–1-re legyőzte otthon a Villarrealt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójának szombati játéknapján.

La Liga: négygólos meccsen ikszelt az Elche és az Espanyol

Az Espanyol 2–2-es döntetlent játszott Elchében a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában.

La Liga: a Valencia a 98. percben mentett pontot a Mallorca ellen

Őrületes hajrát követően a Valencia 2–2-es döntetlent játszott a Mallorcával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában. Az Alavés 2–0-ra nyert Cádizban.

La Liga: meglepetéspontot ért az utolsó pillanatok remek gólja

Nem tudta megszerezni sorozatban negyedik győzelmét az Osasuna a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga): a 10. forduló péntek késő esti meccsének 90. percében a Granada egyenlített, és hazavitt egy pontot. Az Osasuna az 1–1-gyel is feljött a tabella második helyére.

El Clásico: akár tizenhárom játékos is debütálhat

Az el Clásico évről évre a futballvilág egyik legjobban várt eseménye, amikor összecsap a két ősi rivális, az FC Barcelona és a Real Madrid. Az ilyen jelentőségű eseményeken a főszereplők alig várják, hogy pályára léphessenek – ez az élmény a 183. Clásicón akár tizenhárom „újoncnak" is megadathat.

El Clásico: Iniesta szerint a Barca legyőzheti a Real Madridot

Az FC Barcelona jelenleg is aktív legendája, a Vissel Kobe csapatkapitánya, Andrés Iniesta úgy gondolja, hogy a gyengébb idénykezdet ellenére korábbi csapata nyerhet a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában, a vasárnap esedékes el Clásicón.

Barcelona: Laporta álma tizenegy saját nevelésű játékos a kezdőben

Az FC Barcelona elnöke örömmel venné, ha tizenegy saját nevelésű játékost látna a katalán futballklub kezdőcsapatában.

Barcelona: Ansu Fati hamarosan hosszabbíthat – sajtóhír

Ansu Fati hamarosan új, 2026-ig szóló szerződést írhat alá a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő FC Barcelonával – írja a Mundo Deportivo.

La Liga: a Betis legyőzte az Alavést, jöhet a Bayer

A Ferencvárossal azonos Európa-liga-csoportban szereplő Betis hétfőn a 89. percben született góllal 1–0-ra nyert a spanyol labdarúgó-élvonalban az Alavés ellen, és készülhet a Bayer Leverkusen elleni csütörtöki El-meccsre.

Barcelona: videón az új Camp Nou, ilyen lesz az új stadion

Az FC Barcelona labdarúgócsapata hivatalos YouTube-csatornájára töltött fel egy videót, amelyben a Camp Nou végleges látványterveit mutatják be. A katalánok új stadionját a hírek szerint 2022 nyarán kezdik el felújítani, ami miatt a tervek szerin egy évig kell majd „albérletben” játszaniuk.

Videó: Fati vagy Gaya gólja volt a nagyobb? Így győzte le a Barca a Valenciát

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona 3–1-re legyőzte hazai pályán a Valenciát a spanyol labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában vasárnap este. Tekintse meg a mérkőzés összefoglalóját, benne José Gaya (a vendégek balhátvédje) és Ansu Fati (a katalánok támadója) nagy góljával – utóbbi futballista tavaly november óta először volt a Barca kezdőcsapatának tagja La Liga-meccsen.