NB I: a hideg sem zavarja az FTC norvég szélsőjét

A Ferencváros norvég szélsője, Kristoffer Zachariassen élvezi, hogy szülővárosában töltheti a vakációt, de tudja, szombattól kőkemény edzések várnak rá.

Felkészülés: együtt rohamozhat Haalanddal az FTC támadója

Kihirdette keretét Stale Solbakken, a norvég labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a november 17-i, Írország elleni dublini, majd a november 20-i, Finnország elleni oslói felkészülési mérkőzésre. A skandinávok keretében az angol Manchester City sztárja, Erling Haaland mellett ott van a Ferencváros támadója, Kristoffer Zachariassen is.

We knew one goal would change everything! – Zachariassen

Kristoffer Zachariassen, who scored his third goal in his fifth Europa League group game, has played a major role in Ferencváros finishing top of the group. He still has both feet on the ground despite admitting that he scored the most crucial goal of his career against Monaco (1-1).

El: Tudtuk, egy gól mindent megváltoztat! – Zachariassen

A labdarúgó Európa-liga csoportkörében ötödik mérkőzésén harmadik gólját szerezte, oroszlánrészt vállalva ezzel a Ferencváros csoportelsőségében: Kristoffer Zachariassen annak ellenére is a földön jár, hogy saját bevallása szerint is pályafutása legfontosabb gólját szerezte a Monaco ellen (1–1).

El: Zachariassen azt hitte, lesen volt, először nem mert örülni a góljának…

Kristoffer Zachariassen széles mosollyal érkezett meg a Ferencváros AS Monaco elleni, 1–1-re végződő Európa-liga-csoportmérkőzése után az interjúzónába. Nem is csoda, hiszen amellett, hogy gólt szerzett, a zöld-fehérek egy fordulóval a csoportkör vége előtt megnyerték kvartettjüket, s bejutottak a nyolcaddöntőbe.

Videó: Zachariassen lábbal, Mmaee fejjel vette be a szerbek kapuját

A 23. percben előnybe került a Ferencváros a Crvena zvezda elleni hazai Európa-liga-mérkőzésen. A vezetést Kristoffer Zachariassen szerezte meg – a norvég futballista Amer Gojak beadása után talált be, mégpedig a saját, sikertelen első kísérlete utáni kipattanóból. A második félidőben egyenlített a szerb alakulat, ám Samy Mmaee fejese után a 61. percben ismét a zöld-fehérek ünnepelhettek.

Már látszik a cél: a Ferencváros megverte a Crvena zvezdát!

A Ferencváros hazai pályán 2–1-re megverte a Crvena zvezdát a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 4. fordulójában, ezzel hatalmas lépést tett a továbbjutás felé.

Két góllal nyert a Loki ellen odahaza a Ferencváros

A Ferencváros 2–0-ra megverte odahaza a DVSC-t a labdarúgó NB I 10. fordulójnak záró mérkőzésén.

El: Ez nem a mi napunk volt! – Kristoffer Zachariassen

Súlyos, 4–1-es vereségbe futott bele a Ferencváros Belgrádban. Kristoffer Zachariassen, a zöld-fehérek szélsője szerint azonban nincs ok pánikra. Össze kell szedniük magukat, és jövő csütörtökön revansot kell venniük a Crvena zvezdán.

El: Az egész meccsen langyosak voltunk – Botka

Ahogy arról beszámoltunk, 4–1-re kikapott a Crvena zvezda otthonában a Ferencváros a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 3. fordulójában. A meccs után Kristoffer Zachariassen és Botka Endre is értékelt az M4 Sportnak.

El, H-csoport: a Ferencváros 4–1-re kikapott Belgrádban

4–1-re kikapott a Crvena zvezda otthonában a Ferencváros a labdarúgó Európa-liga H-csoportjának 3. fordulójában.

Négy gólt kapott a Crvena zvezdától a Ferencváros

NB I: 12 játékos kapott válogatott meghívót a Fradiból

Több mint egy kezdőcsapatnyi játékos kapott felnőttválogatott meghívót a labdarúgó NB I listavezetőjéből, a Ferencvárosból – hívta fel rá a figyelmet a klub hivatalos honlapja.

El: A csapat erejét mutatja, hogy tíz emberrel rúgtunk még két gólt – Botka Endre

A Ferencváros hetvenöt percig emberhátrányban játszott a Trabzonspor ellen az Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában, mégis nyerni tudott 3–2-re. Botka Endre szerint a csapat erejét mutatja, hogy tíz emberrel is rúgtak még két gólt, Kristoffer Zachariassen a csapatszellemet emelte ki.

El: Papíron a Trabzonspor a favorit, a pályán meg majd meglátjuk – Csercseszov

A Ferencváros hazai pályán kezdi meg az Európa-liga csoportküzdelmeit a Trabzonspor ellen. A mérkőzés előtti napon Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző és Kristoffer Zachariassen válaszolt az újságírói kérdésekre.

A Vasas otthonában is győzni tudott a Ferencváros

A Vasas 1–0-ra kikapott odahaza a Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójában. Kristoffer Zachariassen gólja döntött a szerda esti fővárosi mérkőzésen, a zöld-fehérek negyedik találkozójukat is megnyerték a bajnokságban.

El: ismét változott a Fradi kerete – Zachariassen és Samy Mmaee is visszakerült

Korábban arról számoltunk be, hogy Kristoffer Zachariassen és Samy Mmaee is kikerült az Ferencváros keretéből a Shamrock Rovers elleni mérkőzés előtt. Most azonban mindkét játékos neve ismét megtalálható az UEFA oldalán közzétett névsorban, miközben Rasmus Thelander és Stjepan Loncar került ki.

BL: Van még bennem tartalék – Kristoffer Zachariassen

Kristoffer Zachariassen a Slovan elleni BL-párharc mindkét meccsén betalált, a bajnokságban a Puskás Akadémia ellen pedig a 94. percben az ő góljával győztek a zöld-fehérek 1–0-ra.

Kézilabda Eb: Tudta-e?