Atlétika: SUP-ozás a szökőkútban? Kozák Luca bevállalta!

A szakadó eső rendesen áthúzta a számításainkat, hiszen Kozák Luca kérésére a debreceni vidámparkot jártuk volna körbe, de csak az Elvarázsolt kastélyt vehettük birtokba a Sportkrém forgatásán. A 24 éves gátfutó azonban nem esett kétségbe, hogy nem az történt, amit elterveztünk. Sőt!

Atlétika: „Még mindig itthon ülök, és csak örülök magamnak ”

A Gyulai Memorialon Kozák Luca megdöntötte az országos csúcsot száz gáton, ráadásul olyan idővel, amivel már nem tűnik elérhetetlennek egy világverseny döntője sem.

Elképesztő magyar rekord a Gyulai Memorialon

A gátfutó Kozák Luca fantasztikus országos csúcsot futott a szerdai Gyulai Memorialon, a verseny egyik sztárja, az amerikai Noah Lyles pedig annyira jól érezte magát, hogy elindult száz méter után kétszázon is, és mindkettőt megnyerte.

Atlétika: Kozák Luca óriási magyar csúcsot futott

Kozák Luca 12.71 másodperces eredménnyel nagyszerű új országos rekordot ért el 100 méteres gátfutásban szerdán a Székesfehérváron zajló nemzetközi atlétikai versenyen, a Gyulai Memorialon.

Atlétika: Kozák Luca egyéni csúccsal harmadik 100 gáton

Kozák Luca 12.83 másodperces egyéni csúccsal harmadik helyen végzett női 100 méter gáton a finnországi Paavo Nurmi Játékok elnevezésű atlétikai versenyen.

Atlétika: Kozák Luca duplázott, Szűcs Valdó legyőzte Bajit

Kozák Luca duplázott, a Szűcs Valdó–Baji Balázs párharcból előbbi jött ki győztesen, de nem maradéktalanul elégedetten a 125. atlétikai magyar bajnokság nyitónapján.

Atlétika: Ha idén képes vagyok rá, jövőre is megcsinálom – Kozák Luca

Remek idővel kezdte a szabadtéri szezont a gátfutó Kozák Luca, aki apró célokat maga elé tűzve vészelte át a karanténidőszakot.

Atlétika: Kozák Luca remek idővel kezdte a szabadtéri idényt

A gátfutó Kozák Luca remek, 12.92 másodperces idővel kezdte meg a szabadtéri idényt csütörtökön.

Fedett pályás atlétikai ob: 21 éves országos csúcs dőlt meg férfi 800-on

Szűcs Valdó és Kozák Luca győzött 60 méteres gátfutásban a fedett pályás atlétikai országos bajnokság második napjának legnagyobb érdeklődéssel várt számában.

Atlétika: ez még nem a világvége – jön a fedett pályás ob

Kerekes Gréta eddig sorozatban négy fedett pályás országos bajnoki címet szerzett hatvan gáton, de az ötödikért váratóan hatalmasat kell küzdenie Kozák Lucával.

Atlétika: Jó esélyem van kijutni az olimpiára – Kozák Luca

A gátfutó Kozák Luca idén beállította országos csúcsát Torunban, és jó esélye van arra, hogy megszerezze első országos bajnoki címét fedett pályán.

Atlétika: Kozák Luca negyedik lett 60 gáton Berlinben

Kozák Luca negyedik lett a 60 méteres gátfutásban a berlini fedett pályás atlétikai versenyen.

Tokió 2020: Kozák Luca nem tudja elképzelni, hogy ne jusson ki

Kozák Lucát, a 60 gát országos csúcstartóját csak egy hajszál választja el a 100 gát olimpiai kvalifikációs szintjétől, de a világranglistán is jól áll, így nem tudja elképzelni, hogy ne jusson ki a tokiói játékokra.

Atlétikai vb: vége a fesztiválnak – nagyszerű hangulatban zárult a viadal

Három magyar atlétának is szurkolhattunk a dohai világbajnokság utolsó napján, amelyen jobb hangulat uralkodott, mint előtte a versenyen bármikor.

Atlétikai vb: Kozák hiába futotta idei legjobbját, a 13. helyen zárt

A Dohában zajló atlétikai világbajnokságon Kozák Luca a női 100 méter első elődöntőjében az ötödik helyen végzett, miután 12.87-et futott, ami az idei legjobb eredménye, és egyetlen századdal maradt csak el egyéni legjobbjától. A döntőbe ezzel biztosan nem jutott be, a legjobb nyolc közé ugyanis a három előfutam első két helyezettje, valamint a két legjobb nem továbbjutó idő birtokosa kerül tovább.

Atlétikai vb: Rivasz-Tóth Norbert történelmet írt Dohában

Öt magyar indulóból három továbbjutott a Dohában zajló atlétikai világbajnokság utolsó előtti napján, az országos csúcsot döntő Rivasz-Tóth Norbert történelmet írt gerelyhajításban.

Atlétikai vb: Kozák Luca folytatja, Kerekes Gréta kiesett

Kozák Luca elődöntőbe jutott, Kerekes Gréta kiesett 100 m gáton szombaton a dohai atlétikai világbajnokságon.

Megszabadulna a béklyótól a gátak fölött repülő debreceni szépség

A többszörös magyar bajnok gátfutó a minszki Európai Játékokon szerzett bronzával begyűjtötte nemzetközi versenyen nyert első érmét. Kerekes Gréta későn kezdett el atletizálni, életének 26 éve tele volt kacskaringókkal, de egyik kitérőt sem bánja. Úgy véli, ezeknek köszönhetően vált erős egyéniséggé.

Gyulai Memorial: Taylor, Coleman és Miller-Uibo is parádézott

A verseny legnagyobb sztárjai egytől egyig fantasztikus teljesítménnyel rukkoltak ki kedden a székesfehérvári Gyulai István Memorial – Atlétikai Magyar Nagydíjon, melyen női 100 gáton Kozák Luca és Kerekes Gréta is 13 másodperc alá került.