NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc

A labdarúgó NB I 24. fordulójának keddi játéknapján három mérkőzést rendeztek. Az FTC–DVTK (1–0) összecsapás utáni edzői nyilatkozatokról már beszámoltunk, lássuk a Kisvárda–Puskás Akadémia (0–1) és a Budapest Honvéd–MTK Budapest (3–2) mérkőzés mestermérlegét!

NB I: egygólos meccsen nyert a Puskás Akadémia Kisvárdán

A Puskás Akadémia Knezevicnek az első félidő hajrájában lőtt góljával 1–0-ra győzött Kisvárdán a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Knezevic köténygóljával tudott nyerni a Puskás Kisvárdán

A Puskás Akadémia Knezevicnek az első félidő hajrájában lőtt góljával 1–0-ra győzött Kisvárdán a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén. Az elején elég passzív volt a szabolcsi csapat, és ez megbosszulta magát. Sorozatban harmadszor maradt gólképtelen a Várda, zsinórban negyedszer nyert idegenben a PAFC.

NB I: mumusával játszik a Fehérvár, gólkirályok szemtől szemben

Újabb hétközi fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. A 24. körben többek között kiderül, hogy a Diósgyőrnek sikerül-e megismételnie januári bravúrját a Groupama Arénában a listavezető Ferencváros ellen, megtörik-e a Mezőkövesd tízmeccses veretlenségi sorozata, illetve, hogy továbbra is mumusa marad-e a Paks a Fehérvárnak. Üde színfolt lehet, hogy Böde Dánielnek egy másik korábbi gólkirály, Nikolics Nemanja ellen kell védekeznie. Három találkozót rendeznek kedden, hármat szerdán.

NB I: Derült égből villámcsapásként kaptuk a gólt – Supka

A Budafok 2–0-ra nyert a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Videó: így akarta? Lecsúszott? Nem akármilyen gól Budafokon

Ritkán látható góllal szerzett vezetést a Budafok a Kisvárda elleni mérkőzésen a labdarúgó NB I 23. fordulójában. A 69. percben Ihrig-Farkas Sebestyén jobbról, a tizenhatos oldalvonalától vette be a Kisvárda kapuját.

NB I: a Budafok két góllal legyőzte a Kisvárdát

A labdarúgó NB I 23. fordulójának szombati játéknapján a Budafok hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Kisvárdát.

Két perc alatt két gól: a Budafok legyőzte a Kisvárdát

NB I: a(z egyik) leggólerősebb csatársor a leggyengébb védelem ellen

Érdekesnek ígérkező mérkőzésekkel kezdődik meg a harmadik kör a labdarúgó NB I-ben. A háromnapos 23. fordulóból kiderül például, hogy mire megy a bajnokság egyik legeredményesebb támadósora a mezőny leggólképesebb védelme ellen, ki lövi az örökrangadók jubileumi, 350. ferencvárosi gólját, vagy hogy a Honvéd képes-e véget vetni a Puskás Akadémia klubrekordot jelentő győzelmi sorozatának? A program a péntek esti Diósgyőr–Mezőkövesd borsodi rangadóval kezdődik és vasárnap a Fehérvár zalaegerszegi vendégjátékával zárul.

MK: A játékvezető döntései minket sújtottak – Horváth Ferenc

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének szerdai mérkőzései után csokorba gyűjtöttük az edzői értékeléseket Szombathelytől Debrecenig.

MK: Szombathelyen került a nyolc közé a Kisvárda

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Kisvárda 1–0-ra győzött a Szombathelyi Haladás otthonában, így bejutott a legjobb nyolc közé, ahol címvédő Honvédot búcsúztató ZTE lesz az ellenfele.

Nagy csatában jutott tovább a Kisvárda

A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az NB I-es Kisvárda 1–0-ra nyert az NB II-es Szombathelyi Haladás otthonában és továbbjutott.

MK: „Horváth Ferenc fantasztikusan motivál” – nyugati kupacsaták

Nyugati kupameccsek – első osztályú ellenfelekkel.  A Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az NB II-es Haladás a Kisvárdát látja vendégül, míg Zalaegerszegen két NB I-es csapat találkozik: a ZTE a Honvédot fogadja.

Horváth Ferenc a vezetőedzői kinevezések csúcstartója

A labdarúgó NB I-ben a múlt héten két új vezetőedző is először ült a kispadon. Horváth Ferenc a Honvéddal, a megbízott vezetőedzőként dolgozó Szalai Tamás a Mol Fehérvárral szenvedett vereséget szombaton. Huszonkét forduló elteltével nyolc edzőváltásnál tartanak a csapatok – nőtt vagy csökkent az edzőváltások száma az elmúlt évekhez képest? Hogyan szerepelnek csapatukkal az új szakvezetők? Ezekre a kérdésekre kerestük a választ.

NB I: A mai játékunk nem tetszett annyira, közepes volt – Bognár György

Magabiztosan nyert 3–0-ra a Paks a Kisvárda ellen a labdarúgó NB I 22. fordulójában. A mérkőzést után a két vezetőedző értékelt.

NB I: a Paks magabiztosan nyert a Kisvárda ellen

A Paks kiváló játékkal és szép gólokkal múlta felül a Kisvárdát a labdarúgó NB I 22. fordulójában. Ezzel a Paks feljött az 5. helyre, éppen a Kisvárda helyére.

A Paks esélyt sem hagyott a Kisvárdának

NB I: magyar edzővel még sosem szerzett pontot a Honvéd a Groupamában

Ismét háromnapos fordulót rendeznek a labdarúgó NB I-ben. A 22. kör a péntek esti MTK–Mezőkövesd összecsapással kezdődik, három találkozó lesz szombaton, kettő vasárnap. Két csapatnál is új edző mutatkozik be a kispadon: a magyar trénerrel a Groupama Arénában eddig pontot sem szerző Honvédnál az a Horváth Ferenc irányít, akinek a Vidivel egy kupameccsen egyszer már sikerült nyernie az új Üllői úti szentélyben. A legutóbbi öt fordulóban mindössze egy pontot begyűjtő Mol Fehérvárt ideiglenesen Szalai Tamás dirigálja a DVTK ellen. Zalában találkozik az eddig legtöbb gól kapó két együttes, a ZTE és az Újpest.

NB I: súlyos sérülést szenvedett a Kisvárda csapatkapitánya

Súlyos sérülést szenvedett Lucas, a labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda brazil csapatkapitánya.

NB I: Kantabadouno és Chukwuma is aláírt – így zárt be a magyar piac

A labdarúgó NB I-ben a téli átigazolási időszak hivatalosan január 15-től február 14-ig tartott, most már csak szabadon igazolható játékosok szerződtethetők. A vasárnapi piaczárás után tekintse át rövid összefoglalónkban az utolsó napok történéseit és az összes téli átigazolást csapatonként!