Férfi kosár NB I: újra nyert a Szeged; meglepetés Szolnokon

A Szeged két vereség után újra győzött, hazai pályán 96–75-re megverte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján. A két további mérkőzésen az utolsó pillanatokig nyílt volt a csata: a Szolnok meglepetésre 76–73-ra kikapott vendégétől, a Kecskeméttől, míg az Atomerőmű–Körmend rangadó hárompontos paksi sikerrel ért véget (77–74).

Férfi kosár NB I: pozitív teszt miatt elmarad az OSE mai bajnoki meccse

Az OSE Lions férfi kosárlabdacsapatának egyik játékosának poiztív lett a legutóbbi koronavírus-tesztje, ezért elmarad az oroszlányiak szerdai, Kaposvár elleni NB I-es mérkőzése.

Férfi kosár NB I: 222 pontos meccset nyert meg a PVSK

Bár az utolsó negyedben nagyot hajrázott az Oroszlány, nem tudta ledolgozni hátrányát, és 80–76-ra kikapott vendégétől, a Szolnoktól a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján. A Sopron odahaza verte meg a Kaposvárt (97–86), és ugyancsak vereséggel küldte haza vendégét a PVSK – a pécsiek az idény pontokban eddigi leggazdagabb meccsén gyűrték le a sereghajtó Jászberényt (120–102).

Férfi kosár NB I: egy negyed elég volt a Körmendnek

Az Egis Körmend az első, a második és a negyedik negyedet is elvesztette, mégis győzött Kaposváron a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának hétfői játéknapján.

Férfi kosár NB I: nagy fordítás, győzelemmel rajtolt a PVSK

Győzelemmel kezdte szereplését a PVSK a férfi kosárlabda NB I-ben: a vírushelyzet miatt eddig kényszerpihenőn lévő baranyaiak hazai pályán 80–75-re megverték a Kaposvárt a 8. forduló szerdai mérkőzésén. Josip Jukic közelije után 37–23-ra még a Kaposvár vezetett, ám a pécsiek a harmadik negyedben állva hagyták vendégüket, és akkor szerzett előnyüket megőrizve megnyerték a meccset.

Férfi kosár NB I: az Atomerőmű zsinórban harmadszor nyert

A férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján a Kaposvár 79–63-ra legyőzte a Kecskemétet, míg az Atomerőmű 90–84-es sikert aratott az OSE felett.

Férfi ob I: FTC – nyolcból nyolc; Szolnok – kilencből kilenc

Az FTC 17–4-re nyert Miskolcon a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján. Az éllovas Szolnok házigazdaként fölényesen, 16–8-ra legyőzte a Kaposvárt az OSC 19–10-re felülmúlta a Szegedet.

Férfi kosár NB I: a 3. negyedtől nem adott esélyt a Szedeák

A Naturtex-SZTE-Szedeák 64–51-re győzött a Kaposvári KK vendégeként a férfi kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: győzött a Körmend a Kaposvár ellen

A Körmend hazai pályán 93–72-re legyőzte a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Férfi kosárlabda: hétről hétre borulhat a papírforma – rajtol az NB I

Az erőviszonyok alapján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely megvédi az elsőségét, csakhogy valószínűleg hétről hétre borulhat a papírforma a pénteken rajtoló férfi kosárlabda NB I-ben.

Férfi kosár: szolnoki sikerrel indult a Morgen Emléktorna

A másodszor is átszervezett, immár csak háromcsapatos férfi kosárlabdatorna, a Morgen Ferdinánd Emléktorna pénteki első meccsén papírforma Szolnok-siker született.

Férfi kosár: Baki marad Kaposváron, Révész érkezett

A férfi kosárlabda NB I 2020–2021-es idényére készülő Kaposvári KK bejelentette Baki Gergely szerződésének meghosszabbítását és a Kecskemétről érkező Révész Gergely szerződtetését – írta a sonline.hu.

Férfi kosár NB I: felállt hátrányból a Szedeák, legyőzte a Kaposvárt

A férfi kosárlabda NB I alapszakaszának 20. fordulójában két, az alsóházra jó eséllyel pályázó csapat küzdött meg egymással szombat este. A Naturex-SZTE-Szedeák hazai pályán 84–82-es győzelmet aratott a Kaposvári KK felett.

Férfi kosár NB I: pontrekord a Kaposvártól, kiütés az Atomtól

A Kaposvár az idény eddigi legmagasabb pontszámát elérve, 113–102-re győzött a Zalaegerszeg vendégeként a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Körmend és a Sopron zsinórban az ötödik győzelmére hajtott, fordulatos csata végén a hazai pályán játszó vasiak győztek. Az Atomerőmű nagyon megverte az Alba Fehérvárt, a bajnok Falco sorozatban negyedszer is győzött, méghozzá könnyedén, és a PVSK is simán jutott túl ellenfelén, a Kecskeméten.

Férfi kosár NB I: hiába a nagy hajrá, kikapott a Kaposvár

A férfi kosárlabda NB I 14. fordulójában az Atomerőmű idegenben győzte le a Kecskemétet, a Kaposvár hazai pályán kapott ki a DEAC-tól.

Férfi kosárlabda: az elnökség elé kerülhet Ivkovics ügye

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) hivatalos honlapján jelezte, az elnökség elé kerülhet Ivkovics Sztojan ügye a kaposvári szerepvállalással kapcsolatosan.

Férfi kosár NB I: Ivkovics leül a Kaposvár kispadjára

Nem szerepelt eddig fényesen a Kaposvári KK, amelynél a továbbiakban Ivkovics Sztojan szakmai igazgatóként a kispadról próbál segíteni, hogy a somogyi férfi kosárlabdacsapat harcban legyen a playoffhelyekért.

Férfi kosár NB I: majdnem száz pontig jutott otthon a Fehérvár

A Fehérvár 99 pontot dobva győzte le vendégét, a Kaposvárt a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: idegenben tört meg a sereghajtót sújtó átok

A Jászberény megszerezte első győzelmét a férfi kosárlabda NB I 2019–2020-as kiírásában: a sereghajtó „egylabdás végjátékban” 69–68-ra győzött a Kaposvár vendégeként a 12. forduló záró mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: a Kaposvár legyőzte a veretlen Pécset

A férfi kosárlabda NB I szombat esti meccsén a Kaposvár 99–82-re győzött Pécsen, ezzel megfosztotta veretlenségétől a PVSK-t.