NFL: szenzációsan hajrázott a Cowboys; Burrow harmadszor is legyőzte Mahomest

Az észak-amerikai amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi játéknapjának késő délutáni mérkőzésein még nagyobb izgalmak voltak, mint a kora délutáni idősávban. A vasárnap esti mérkőzés pedig olyan eredményt hozott, amilyen még nem született az NFL történetében.

NFL: utolsó perces győzelmet aratott a Chargers, bordasérülést szenvedett Rodgers

Szoros első félidőt követően 40–33-as győzelmet aratott a Philadelphia Eagles a Green Bay Packers ellen, így továbbra is a „sasoké” a legjobb mérleg az NFL-ben (10–1). A mérkőzésen a hüvelykujjsérüléssel amúgy is bajlódó Aaron Rodgers ismét megsérült, helyét Jordan Love-nak kellett átvennie. Sima győzelmet aratott a San Francisco és a Kansas City, és drámai végkifejletet láthattunk Seattle-ben és Arizonában.

NFL: Kelce vezérletével nyert izgalmas csoportrangadót a Chiefs

Patrick Mahomes három touchdown-passzt is kiosztott Travis Kelce-nek, a Kansas City Chiefs pedig izgalmas mérkőzésen győzte le idegenben 30–27-re a csoportrivális Los Angeles Chargerst a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfői mérkőzésén, a 11. fordulóba. A Denver Broncos hosszabbításban kapott ki a csoport másik meccsén a Las Vegas Raiderstől 22–16-ra Coloradóban, míg a Pittsburgh Steelers is izgalmas meccsen maradt alul a Cincinnati Bengalsszal szemben 37–30-ra. Az eddig 8–1-es mérleggel álló Minnesota Vikings nagy pofonba szaladt bele a Dallas Cowboys ellen, hazai pályán (3–40).

NFL: hosszabbításban kapott ki a Bills a Vikingstól

A Minnesota Vikings hosszabbításban verte idegenben 33–30-ra a Buffalo Billst a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának 10. fordulójában. A Buffalo már 17ponttal is vezetett, mégis a vendégek örülhettek. A Kansas City Chiefs a Jacksonville Jaguars, míg a Miami Dolphins a Cleveland Brownst győzte le, így mindkét csapat hét győzelemmel áll.

NFL: Mahomesék ráadásban győztek, Brady túl a 100 000 passzolt yardon

Hihetetlen izgalmak után, hosszabbításban győzte le 20–17-re hazai pályán a Tennessee Titanst az amerikaifutball-liga (NFL) magyar idő szerinti hétfő hajnali mérkőzésén a Kansas City Chiefst. A vendéglátó irányítója, Patrick Mahomes ugyan egy-egy touchdownpasszal és eladott labdával zárt, 446 yardot passzolt elkapóinak, emellett 63-at futott is, ráadásul a hajrában az általa futott hatpontos mellett a kétpontos kísérletet is értékesítette, ezzel mentve hosszabbításra az összecsapást, ahol egy értékesített mezőnygóllal nyert a Chiefs. A Tampa Bay Buccaneers remek negyedik negyeddel fordított és 16–13-ra legyőzte a címvédő Los Angeles Ramset. A Bucs irányítója, Tom Brady pedig első játékosként átlépte a százezer (!) passzolt yardot!

NFL: parádézott a Chiefs támadósora, szenvedős győzelmet aratott a Dolphins

Habár tízpontos hátrányban is volt a Kansas City Chiefs, fölényes győzelmet aratott a 2019-es szezon bajnoka. A Miami Dolphinsban visszatért agyrázkódásából Tua Tagovailoa, a csapat pedig 16–10-re nyert a Pittsburgh ellen.

NFL: Allen ismét zseniális volt, a Bills nyerte a forduló rangadóját

Két bajnokesélyes franchise összecsapásán a Buffalo Bills 24–20-ra legyőzte a Kansas City Chiefset, míg a hibátlan Philadelphia Eagles 26–17-re nyert a Dallas Cowboys ellen az NFL alapszakaszának 6. fordulójában, vasárnap.

NFL: hatalmas fordítás után verte meg a Raiderst a Chiefs

17 pontos hátrányból állt fel és győzött egy ponttal a Kansas City Chiefs a Las Vegas Raiders ellen az amerikaifutball-liga (NFL) hétfői játéknapján. A Chiefs irányítójának, Patrick Mahomesnak 29 sikeres passzából 292 yardot termeltek elkapói, s ugyan Travis Kelce hét elkapásból csupán 25 yardot hozott össze, ebből négy touchdownt érő átadás volt!

NFL: Brady sok rossz futballt lát; Mahomes az improvizálás királya

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 4. fordulójában Tom Bradynek 300 passzolt yard és három TD-passz sem volt elég az improvizálás királya, Patrick Mahomes ellen. A Tampa Bay Buccaneers hétszeres Super Bowl-győztes irányítója elmondta, sok rossz futballt lát a 2022-es idényben.

NFL: a Packers ráadásban verte meg a Patriotsot, Mahomesék legyőzték Bradyéket

Kiélezett mérkőzéseket hozott az alapszakasz negyedik fordulója az amerikaifutball-ligában (NFL). A Buffalo Bills 20–3-as hátrányból győzte le a Baltimore Ravenst, a Green Bay Packers hosszabbításban múlta felül a New England Patriotsot, úgy, hogy Aaron Rodgers megszerezte karrierje 500. TD-passzát, míg a Patrick Mahomes vezette Kansas City Chiefs simán legyőzte a Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneerst.

NFL: óriási hajrában győzte le Mahomesékat a Colts

Nem volt hiány izgalmakból az amerikaifutball-liga (NFL) alapszakaszának harmadik fordulójának vasárnap esti mérkőzésein sem. A Carolina Panthers nagy csatában győzte le a New Orleans Saintset, ahogy a Baltimore Ravens és az Indianapolis Colts is izgalmas végjáték után múlta felül a New England Patriotsot és a Kansas City Chiefset.

NFL: egy 99 yardos visszahordás döntött a Kansas City javára

A Kansas City Chiefs tízpontos hátrányból felállva legyőzte a Los Angeles Chargerst az NFL második játékhetének nyitó mérkőzésén.

NFL: Bradyék legyőzték a Cowboyst, Mahomes megint tündökölt

Patrick Mahomes öt touchdownpasszal jelentkezett a Kansas City Chiefsben az Arizona Cardinals ellen a profi amerikaifutball-liga (NFL) új idényének első fordulójában. A Tom Brady által irányított Tampa Bay Buccaneers bár csak egy hatpontost szerzett, a mezőnygólok által dominált találkozón így is simán legyőzte az irányítóját vesztő Dallas Cowboyst, míg a New York Giants izgalmas végjátékban győzött a Tennessee Titans vendégeként.

NFL: Miamiban folytatja a Chiefs SB-győztes elkapója

Újabb fontos csereüzlet jött létre a tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL): a Miami Dolphins megszerezte a Kansas City Chiefstől távozó kiváló elkapót, Tyreek Hillt.

NFL: hihetetlen leolvadás, a Bengals bejutott a Super Bowlba!

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásának konferenciadöntőjében a Cincinnati Bengals 27–24-re legyőzte a Kansas City Chiefst és bejutott a Super Bowlba.

NFL: hosszabbítás után ment tovább a Kansas City Chiefs

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásában a Kansas City Chiefs hosszabbítás után 42–36-ra legyőzte Buffalo Billst, s bejutott a főcsoportdöntőbe, melyben a Cincinnati Bengals lesz az ellenfele.

NFL: mezőnygóllal búcsúztatta a 49ers a Packerst

Az NFL-divisional roundban a San Francisco 49ers a Green Bay Packerst búcsúztatva került az NFC-döntőbe, a Cincinnati Bengals pedig a Tennessee Titanst legyőzve jutott az AFC-döntőbe.

NFL: Mahomes rekordokat állított fel; a Bills a liga legjobbja?

A tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) wild card körében Odell Beckham Jr. megmutatta, hogy nemcsak elkapni, hanem passzolni is képes. Patrick Mahomes tíz perc alatt lerendezte a Pittsburgh Steelerst, s közben rekordokat állított fel. Brady a listájáról újabb irányítót húzott ki, a Buffalo Bills pedig olyan verést mért a New England Patriotsra, amit Bill Belichick vezetőedző soha nem felejt el.

NFL: továbbment a 49ers; a KC visszavonultatta Big Bent

A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokság (NFL) rájátszásának első körében a Kansas City Chiefs a Pittsburgh Steelerst, míg a San Francisco 49ers a Dallas Cowboyst legyőzve jutott tovább.

NFL: Brady–Belichick vagy Mahomes–Rodgers – pikáns SB-lehetőségek

Hétfő hajnalban drámai körülmények között kialakult az NFL rájátszásának 14 csapatos mezőnye. Tizennyolc klub máris a következő idényre összpontosít, de a versenyben maradók még hisznek abban, hogy ott lehetnek február 13-án a Los Angeles-i nagydöntőben. Még bárki reménykedhet, bármi előfordulhat, mi pedig eljátszottunk a gondolattal, melyek lennének a legpikánsabb Super Bowl-párosítások, és sorrendbe is állítottuk azokat. (Egy szabályt alkalmaztunk: egy-egy klub csak egy-egy párban szerepelhet.)

Kézilabda Eb: Tudta-e?