-->
Tenisz: előkerültek Vesznyina ellopott olimpiai érmei

Előkerültek azok az olimpiai érmek, amelyeket ismeretlen tettesek Jelena Vesznyina orosz teniszező Moszkva környéki házából loptak el két héttel ezelőtt.

Tokió 2020: Djokovics elveszítette a bronzmérkőzést

A világelső szerb Novak Djokovics kikapott a spanyol Pablo Carrenótól a tokiói olimpia férfi egyéni tenisztornájának bronzmérkőzésén.

Tenisz: az olimpiai bajnok Vesznyina visszatér

A női párosban olimpiai bajnok orosz teniszező, Jelena Vesznyina bejelentette, hogy folytatja a pályafutását – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

Tenisz: Babosék nem bírtak az első kiemelt oroszokkal

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó 6:4, 6:2-re kikapott az első kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina kettőstől az Indian Wells-i tenisztorna női páros küzdelmeinek elődöntőjében.

Aus. Open: Babos Tímeáék nyerték a női páros döntőjét!

Az ötödik kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős két szettben, 6:4, 6:3-ra legyőzte a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duót az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében.

Babos Tímea Grand Slam-bajnok – Mladenoviccsal megnyerte a női párost

Az ötödik kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duóval találkozott az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében, és két szettben, 6:4, 6:3-ra diadalmaskodott az orosz duó felett.

Tenisz: nem sokon múlt Babosék bravúrgyőzelme

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős 6:3, 6:7, 10–8-ra kikapott az első kiemelt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina orosz duótól a római salakpályás tenisztorna női párosversenyének elődöntőjében.

Tenisz: Stollár Fanny legyőzte Jelena Vesznyinát is

Stollár Fanny (Diego SC) pályafutása eddigi legnagyobb győzelmét aratva, 13 ászt ütve 7:6, 7:6-ra megverte a világranglista 14. helyén álló orosz Jelena Vesznyinát a charlestoni salakpályás tenisztorna második fordulójában.

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

Tenisz: Babos legyőzője nyerte az Indian Wells-i tornát

A 3. fordulóban Babos Tímeát búcsúztató orosz Jelena Vesznyina nyerte meg az Indian Wells-i női tenisztornát, a döntőben 6:7, 7:5, 6:4-re verte meg honfitársát, Szvetlana Kuznyecovát.

Tenisz: a világranglista 15. helyezettje kiejtette Babost

Babos Tímea nem jutott be az Indian Wells-i női tenisztorna nyolcaddöntőjébe, mivel döntő szettben kikapott a világranglista 15. helyén álló orosz Jelena Vesznyinától.

Tenisz: Babos szetthátrányból ment tovább Indian Wellsben

Babos Tímea három játszmában legyőzte az amerikai Varvara Lepchenkót az Indian Wells-i WTA-torna második fordulójában.

WTA-vb: Babosék legyőzői kikaptak a döntőben

Az olimpiai bajnok Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duó győzött a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének döntőjében.

Wimbledon: mindkét Williams ott van az elődöntőben

Serena Williams és Venus Williams is bejutott a wimbledoni teniszbajnokság elődöntőjébe. Előbbi ellenfele Jelena Vesznyina lesz, míg utóbbié Angelique Kerber.

Roland Garros: Babos korábbi partnere örülhetett a páros döntőjében

A Caroline Garcia, Kristina Mladenovic kettős nyerte meg a női párosok versenyét a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokságon. Mladenovic a második döntőjét játszotta, 2014-ben még Babos Tímea oldalán Wimbledonban jutott be a fináléba, de akkor még nem örülhetett győzelemnek.

Tenisz: Venus Williams kikapott a selejtezős orosztól

A tizedik kiemelt Venus Williams három szettben kikapott a selejtezőből érkező Jelena Vesznyinától a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

Wimbledon: Martina Hingis 17 év után ismét nyert

Az első kiemelt Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai kettős szetthátrányból felállva, 5:7, 7:6, 7:5-re megverte a másodikként rangsorolt Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duót az angol nemzetközi teniszbajnokság női páros versenyének döntőjében.

US Open: Hingis álmát összetörték az oroszok

Az orosz Jekatyerina Makarova, Jelena Vesznyina duó nyerte meg a női párosok küzdelmét a tenisz US Openen, miután a döntőben 2:6, 6:3, 6:2-re legyőzte a Martina Hingis, Flavia Pennetta svájci, olasz duót.

Playboyban domborít a kebledús orosz teniszezőnő - képek

Jelena Vesznyina 27 éves orosz teniszezőnő nem éppen a legmenőbb a fehér sport játékosai között, de azért nincs oka panaszra, hiszen egészen jól vitézkedik, párosban például a Roland Garros bajnoka. Nos, ez a hölgy most felkerült a Playboy címoldalára.

Aus. Open: Erraniék a sírból hozták vissza a döntőt

Sara Errani és Roberta Vinci nyerte meg a női párosok versenyét az Australian Openen. Az első helyen kiemelt olasz duó a fináléban 2:5-ről fordított a döntő szettben az orosz Jekatyerina Makarova és Jelena Vesznyina ellen.

Kézilabda Eb: Tudta-e?