Női labdarúgás: Jakabfi Zsanett góllal búcsúzott

Jakabfi Zsanett gólt szerzett profi labdarúgó-pályafutása utolsó mérkőzésén, amelyen a német első osztályú Wolfsburg 8–0-ra legyőzte a Werder Brement.

Női foci: Jakabfiék zsinórban hetedszer nyerték meg a kupát

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte az Eintracht Frankfurtot a német női labdarúgókupa kölni döntőjében, így sorozatban hetedszer hódította el a trófeát.

Női BL: újabb vereség Újpesten, Jakabfiék kiestek a 8 között

A Chelsea másodszor is megverte a Wolfsburgot Budapesten a női labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében – a múlt heti 2–1 után ezúttal 3–0-ra –, így kettős győzelemmel búcsúztatta Jakabfi Zsanettéket a sorozattól. Bejutott a legjobb négy közé a spanyol bajnoki listavezető FC Barcelona is.

Női BL: Jakabfiék az első újpesti meccsen kikaptak a Chelsea-től

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg vendégként 2–1-re kikapott a Chelsea-től az újpesti Szusza Ferenc Stadionban a női labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Az FC Barcelona 3–0-ra nyert a tizenegyest hibázó Manchester City ellen Monzában, míg a Marozsán Dzseniferrel felálló Olympique Lyon egy tizenegyesgóllal győzte le honi riválisát, a Paris Saint-Germaint.

Női BL: a Wolfsburg a Szusza Ferenc Stadionban negyeddöntőzik

Jakabfi Zsanett női labdarúgócsapata, a VfL Wolsburg mindkét, Chelsea elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntőjét Budapesten, a Szusza Ferenc Stadionban játssza – adott hírt a Magyar Távirati Iroda.

Női BL: Jakabfiék csak a döntőben találkozhatnak Marozsánékkal

Elkészítették a női labdarúgó Bajnokok Ligájában a negyeddöntő párosítását, illetve a további menetrendet is – Jakabfi Zsanett csapata, a német Wolfsburg és Marozsán Dzsenifer együttese, a címvédő francia Lyon külön ágra került.

Női BL: Jakabfiék Gyirmóton jutottak be a legjobb nyolc közé

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg, Marozsán Dzsenifer együttese, a címvédő Lyon, valamint az FC Barcelona, a Chelsea és a Bayern München is bejutott a legjobb nyolc közé a női labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Női BL: a Barcelona négy-, Jakabfiék kétgólos előnyben

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg 2–0-ra legyőzte hazai környezetben a norvég Lilleströmöt a női labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Az idény végén visszavonuló magyar támadó térdsérülés miatt nem játszott. A párharc visszavágójára jövő szerdán (március 10-én) Gyirmóton kerül sor.

Női futball: Jakabfi Zsanett az idény végén visszavonul

Az idény végén visszavonul Jakabfi Zsanett, a VfL Wolfsburg női labdarúgócsapatának hatszoros német bajnok, kétszeres Bajnokok Ligája-győztes játékosa – számolt be róla a német klub a hivatalos honlapján.

Év sportolói: Kapás, Gulácsi, Hosnyánszky – megvannak a legjobbak

A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik, kik sportágukban az év legjobbjai. Idén 57 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére.

Női BL: Jakabfiék továbbmentek; szülinapos duplázó a Barcában

Jakabfi Zsanett csapata, a német bajnoki címvédő VfL Wolfsburg az 5–0-s idegenbeli siker után hazai pályán 2–0-ra verte meg a Szpartak Szuboticát a női labdarúgó Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakasza első fordulójában, így kettős győzelemmel jutott be a legjobb 16 közé.

Női BL: Jakabfi duplázott, Marozsánék megverték a Juvét

Jakabfi Zsanett csapata, a VfL Wolfsburg 5–0-ra nyert idegenben a Szpartak Szubotica ellen, míg Marozsán Dzsenifer együttese, a címvédő Olympique Lyon vert helyzetből felállva 3–2-es győzelmet aratott a Juventus vendégeként a női labdarúgó Bajnokok Ligájában a legjobb 16 közé jutásért kiírt párharc első mérkőzésén.

Női BL: Juve–Lyon, PSV–Barca és Ajax–Bayern a 16 között

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) elkészítette a női Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakasza 1. fordulójának párosítását: a selejtező második fordulójában az FTC-t búcsúztató szlovén Pomurje az FC Barcelonát és a címvédő Lyont is kaphatta volna ellenfélül, de a dán Fortuna Hjörringet húzták ki mellé.

Videó: Jakabfi ollózása jelentette a kegyelemdöfést a Potsdamnak

A női labdarúgó Bundesliga nyolcadik fordulójában a Wolfsburg a Potsdam otthonában lépett pályára. A „farkasok” már 4–0-ra vezettek, amikor a 77. percben Jakabfi Zsanett zseniális gólt ollózott, s beállította az 5–0-s végeredményt.

Női foci: Jakabfi Zsanett négy gólt szerzett a Német Kupában

Jakabfi Zsanett, a VfL Wolfsburg női labdarúgócsapatának magyar válogatott játékosa négy gólt szerzett a Német Kupa második fordulójában, szombaton.

Női foci: többszörös BL-győztes érkezett Lyonból Jakabfiékhoz

Háromszoros Bajnokok Ligája-győztes, Európa-bajnok szélsőt szerződtetett Shanice van de Sanden személyében a VfL Wolfsburg női labdarúgócsapata – adta hírül a német bajnok klub a hivatalos honlapján.

Női foci: Jakabfi Zsanett triplázott, nyert a Wolfsburg

A német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 2. fordulójában a címvédő Wolfsburg 4–1-re nyert a Hoffenheim otthonában. A vendégcsapatban a magyar válogatott támadó, Jakabfi Zsanett triplázott.

Női BL: a Lyon nyerte meg a trófeát, a Wolfsburg bánta

Sorozatban ötödszörre nyerte meg a női Bajnokok Ligáját a Lyon csapata, amely Marozsán Dzseniferrel a kezdőjében 3–1-re legyőzte a Wolfsburgot San Sebastiánban.

Sorozatban ötödször női BL-győztes a Lyon

BL-döntőbe jutott Jakabfi Barcelonát legyőző Wolfsburgja

A női labdarúgó Bajnokok Ligájában Jakabfi Zsanett klubja, a német bajnok Wolfsburg a Barcelonát 1–0-ra legyőzve bejutott a sorozat döntőjébe.