Gyorsasági kamion: megint Kiss Norbert indulhat az élről

A hűvösebb időben javultak a köridők, nem melegedtek úgy a gumik, egyvalami azonban változatlan maradt: a kétszeres Európa-bajnok magyar maga mögött tartotta a mezőnyt az ETRC hungaroringi futamán.

Kamion Eb: baleset és félbeszakított verseny a Hungaroringen

Félbeszakadt a kamion Európa-bajnokság második futama a német Steffen Faas balesete miatt.

Kamion Eb: Kiss Norbert turbóhiba miatt búcsúzott

Nem tudta győzelemre váltani a pole pozíciót a kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert – a technika ördöge közbeszólt, így búcsúzni kényszerült a kamion Eb hungaroringi futamán.

Gyorsasági kamion: Győzelem vagy halál! – Kiss Norbert

Az év egyik fénypontja számára a hazai futam, nagy kedvence a Mansell-kanyar, és jól kihasználta a hosszú téli szünetet a felkészülésre. Kiss Norbert nyerni jött a Hungaroringre.

F1: a Hungaroringen készült fel Verstappen Bakira – videó

A Red Bull 23 éves versenyzője, Max Verstappen a Hungaroringen rótta a köröket a Formula–1-es Azeri Nagydíjra készülve – derült ki az Instagramra feltöltött videójából.

F1: nézők előtt rendezne futamot a Hungaroring

Száz nappal a 36. F1-es Magyar Nagydíj rajtja előtt a Hungaroring Sport Zrt. bejelentette, hogy nézők előtt tervezi megrendezni az idei versenyhétvégét.

Autósport: újabb nemzetközi sorozat érkezik a Hungaroringre

A Hungaroring is bekerült az idén rajtoló PURE ETCR-sorozat versenynaptárába, miután a belgiumi versenyhétvége rendezői visszaléptek. Ráadásul az első, teljesen elektromos túraautó-sorozat versenyeit egy hétvégén rendezik a WTCR viadaljaival.

F1: így vagy úgy, de nézők előtt tartják a Magyar Nagydíjat

Elkezdődött a stratégiai fejlesztési program – megújul a Hungaroring infrastruktúrája. A pálya felújításának szakmai koordinációjában a HUMDA is közreműködik – a két cég együttműködési megállapodást kötött.

F1: három csapat tesztel a Hungaroringen a Magyar GP után

A Formula–1 hivatalos gumiszállítója, a Pirelli a hivatalos honlapján ismertette a 2021-re tervezett gumiteszteket, amelyeken kilenc istálló próbálhatja ki a Pirelli 2022-re tervezett abroncsait, és visszajelzéseket is adhat róluk.

WTCR: naptárfrissítés – augusztusban látogat a Hungaroringre a mezőny

Változások a naptárban: júniusban, a Nürburgringen kezdődik a túraautó-világkupa (WTCR) nyolc hétvégés szezonja – a hungaroringi futamot augusztusban tartják meg, és olasz verseny került a szlovák helyére.

Autósport: idén 200 napra van lekötve a Hungaroring

Idén közel 200 napos hasznosításra van lekötve program a mogyoródi versenypályán – mondta Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. vezérigazgatója.

Így éltük meg 2020-at: nézők nélkül nem volt ugyanolyan a Hungaroring

2020 nem az az év lesz, amire jó szívvel gondolunk vissza. Mégis történtek olyan „pici (sport)csodák”, amelyek szebbé tették a hétköznapokat. A Nemzeti Sport Online néhány munkatársa vállalkozott arra, hogy ezeket megossza olvasóinkkal az esztendő utolsó napjaiban. Ezúttal Börzöli Bernadett mesél nekünk azokról a furcsa, ám emlékezetes októberi napokról, amelyeket újságíróként a Hungaroringen töltött a Super Racing Festivalon, azaz a WTCR és az ETRC közös versenyhétvégéjén.

Autósport: az FIA kitüntette László Attila pályabírót

Az FIA az Év Kiváló Sportbírója díjat adományozta László Attilának, akinek a 2018-ban a Hungaroringen megrendezett DTM-futam során elszenvedett balesete után amputálni kellett a bal lábát. Sérülése után visszatért a pályák mellé, tavaly a WTCR, az idén az F1-es hétvégén dolgozott a Hungaroringen.

WTCR: 8 helyszín és hungaroringi idénynyitó a 2021-es versenynaptárban

Elkészült a túraautó-világkupa (WTCR) 2021-es versenynaptára, amelyben öt európai és három ázsiai forduló kapott helyet. Az idény május közepén veszi kezdetét a Hungaroringen.

F1: jövőre augusztus elején lesz a Magyar Nagydíj

Jövőre várhatóan augusztus első hétvégéjén rendezik meg a Formula–1-es Magyar Nagydíjat.

WTCR: Michelisz sajnálja a hétvégét, Boldizs a rajtokra feküdne rá

Bár a dobogón nem láthattunk magyar versenyzőt ünnepelni a túraautó-világkupa (WTCR) hazai hétvégéjén, mind a négy honfitársunk szerzett legalább néhány pontot Mogyoródon. Boldizs Bence ezen felül először indulhatott a rajtrács legelejéről, míg Tassi Attila mindhárom futamot az első tízben zárta. Jöjjenek a magyar pilóták nyilatkozatai egyenesen a Hungaroringről!

Kamion Eb: Ez versenyzői karrierem legjelentősebb napja – Kiss Norbert

A kamion Európa-bajnokság négy futamából hármat Kiss Norbert nyert meg a Hungaroringen. A magyar pilóta természetesen nagyon örül a hétvégi eredményeinek, és beszélt az utolsó versenyen bemutatott bátor előzéseiről, illetve arról, hogy mitől vagy kitől tart az idényzáró misanói hétvégén.

WTCR: Tassi 6., Michelisz 10. a harmadik hungaroringi versenyen

Esteban Guerrieri nyert a túraautó-világkupa (WTCR) magyarországi versenyhétvégéjének harmadik futamán a Hungaroringen. Mögötte Tiago Monteiro és Néstor Girolami zárt, míg a Zengő Motorsportot erősítő Mikel Azcona a 4., Boldizs Bence a 17., míg Kismarty-Lechner Gábor a 21. helyet szerezte meg. Tassi Attila hatodikként, Michelisz Norbert tizedikként látta meg a kockás zászlót.

Kamion Eb: 3 győzelemmel zárt Kiss Norbert a Hungaroringen

A kamion Európa-bajnokság hungaroringi hétvégéjének negyedik versenyét is megnyerte Kiss Norbert, így a mezőnyből ő zárta a legerősebben a magyarországi fordulót. Kiss mögött Jochen Hahn és Anthony Janiec ért célba a záró futamon.

Kamion Eb: Kiss újabb győzelmet aratott a Hungaroringen

Kiss Norbert második alkalommal ünnepelhetett a dobogó tetején a kamion Európa-bajnokság 2020-as hungaroringi versenyhétvégéjén. A magyar pilóta mögött Adam Lacko és Jochen Hahn ért célba.