A New York is legyőzte a Bostont, kikapott a Nets

Luka Doncic megsérült, de így is nyert Phoenixben a Mavs, nem hibázott a Cavaliers és a Clippers, kikapott a Bulls: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: Adetokunbo visszatért, 150 pontig meg sem állt a Bucks

Janisz Adetokunbo (Giannis Antetokounmpo) visszatért a Milwaukee Bucksba, csapata pedig meg sem állt 150 pontig és hússzal nyert a Detroit Pistons ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti keddi játéknapján. A Boston Celtics kilenc győzelem után szenvedett 113–98-as vereséget az Orlando Magic otthonában, míg a Houston Rocketset Jalen Green vezette győzelemre a Minnesota Timberwolves ellen, megtörve a texasiak 13 mérkőzés óta tartó vereségsorozatát.

NBA: a zsinórban ötödször nyerő 76ers törte meg a Kings sorozatát

Pontgazdag mérkőzést vívott egymással a Sacramento Kings és a Philadelphia 76ers az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti vasárnapi játéknapján. A kiváló formában lévő két csapat rangadóját a vendégek nyerték meg, akik Tyrese Maxey vezérletével győztek 129–127-re.

NBA: nézőszámrekord San Antonióban; Jokics nélkül nyert a Nuggets

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombat hajnali játéknapján rekordot döntöttek Texasban, nyert a nyugati éllovasok közül a Pelicans és a Nuggets, a Bulls pedig zsinórban harmadik vereségét szenvedte el.

NBA: Brown 41 pontjával nyerte meg a játéknapját rangadóját a Celtics

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti csütörtök hajnali játéknapján a Boston Celtics Jaylen Brown vezetésével legyőzte a New Orleans Pelicans csapatát. Győzött a Milwaukee Bucks, a Memphis Grizzlies, valamint a Denver Nuggets is.

Simán nyert Dallasban a Celtics, gálázott a Nuggets

Hatalmas verést kapott Denverben a Clippers, nem hibázott a Memphis, Lauri Markkanen karriercsúcsa kellett a Jazz sikeréhez, a ligaelső Celtics pedig átlépett a Dallason és Luka Doncicon.

NBA: Doncicék kikaptak a tavalyi döntőstől, tovább menetel a Grizzlies

Sorozatban ötödik győzelmét aratta az Orlando Magic otthonában diadalmaskodó Memphis Grizzlies a észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerint hétfő hajnali játéknapján. A nap további mérkőzésein a Dallas Mavericks hazai pályán kapott ki a Boston Celticstől, Houstonban nyert az Utah Jazz, míg a Los Angeles Clippers alaposan elhasalt Denverben.

NBA: Mitchell 71, Thompson 54 ponttal vezette győzelemre csapatát

Elképesztő egyéni teljesítményeket hozott a legutóbbi NBA-játéknap, LeBron James, DeMar DeRozan, Joel Embiid és Luka Doncic is csillogott, Zion Williamson megsérült, a Denver pedig kikapott Minnesotában.

NBA: Mitchell 71 és Thompson 54 pontjától volt hangos a kedd hajnali játéknap – videó

Hosszabbítás döntött a Cleveland Cavaliers és a Chicago Bulls magyar idő szerinti kedd hajnali összecsapásán a észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA). Donovan Mitchell 71 pontot dobott a találkozón, ami a legtöbb az NBA-ben 2006 óta. Vereséget szenvedett a Nyugati főcsoport élén álló Denver Nuggets, Klay Thompson pedig 54 pontot vágott az Atlanta Hawks ellen.

Clevelandben is nyert, már keleti harmadik a Brooklyn

Őrült fordítással győzött a Clippers, nyerni tudott a Pelicans, a Blazers és a Heat, a Houston ellen bukott a Bulls, San Antonióban kapott ki a Jazz: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: váratlanul bukott a Memphis, Devin Booker 58-at dobott a Pelsnek

Booker parádéjával 24 pontos hátrányból fordított és nyert rangadót a Suns, hosszabbítás döntött a Cavs-Mavsen, Kawhi Leonard vezette győzelemre a Clipperst, tartalékosan is jó volt a Bucks, nem hibázott a Heat és a Blazers.

NBA: 41 pontot vert a Bucksra a Memphis, magához tért a Suns

Hosszabbítás döntött a Jazz–Pelicans meccsen, Tyler Herro pedig a tegnapi kilenc triplája után most tízet dobott Houstonban: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: a Celtics hosszabbításban győzte le a Lakerst, nyert a Bucks és a Utah

A Jazztől kapott váratlan pofont a New Orleans, a Phillynek nem okozott gondot a Sacramento, a Suns viszont nem talál ki a gödörből: ismét kikapott a Houstontól – a legutóbbi NBA-játéknap eredményei.

Drámai végjátékot nyert meg a Hawks, Bucks-betli Houstonban

Ismét legyőzte a Sunst a New Orleans, Joel Embiid 53 pontot dobott, győzelemmel zárta idegenbeli túráját a Lakers, megint kikapott Orlandóban a Raptors, megsérült Khris Middleton: ez történt a legutóbbi NBA-játéknapon.

NBA: LeBron James vezette győzelemre Detroitban a Lakerst

Hiába dobott 38 pontot a Detroit Pistons horvát légiósa, Bohan Bogdanovic, csapata így is kikapott a 35 pontos LeBron James vezette Los Angeles Lakerstől 117–124-re az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerint hétfő hajnali játéknapján. A forduló legszorosabb mérkőzésénaz Atlanta Hawks csak hosszabbítás után gyűrte le a Chicago Bullst 123–122-re.

NBA: Jamal Murray triplájával nyert Portlandben a Denver

A Miami legyőzte a Clipperst, a Spurs pedig megtörte a hosszú nyeretlenségi sorozatát az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NBA: dudaszós triplával nyert LA-ben a Pacers, legyőzte a Sacramentót a Suns

Joel Embiid visszatérésével nyert a Philadelphia, a Chicagótól is kikapott a Jazz, a Boston és a Washington is elérte a 140 pontot, nem hibázott a Denver és a Brooklyn, elbukott Torontóban a Cavs: ez történt hajnalban az NBA-ben.

NBA: legyőzte a Dallast a Toronto, egylabdás meccset nyert a Phoenix

LeBron James szezoncsúcsával ismét nyert a Spurs otthonában a Lakers, a Rockets felülmúlta a fáradtabb Thundert – ez történt ma hajnalban az NBA-ben.

NBA: LeBron James győzelemmel tért vissza, Curryék is simán nyertek

LeBron James visszatért ágyéksérülése után a Los Angeles Lakersbe, amely a héten másodszor is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti szombati játéknapján. A kaliforniaiak ezúttal idegenben nyertek 105–94-re. A négyszeres bajnok James 21 ponttal, nyolc lepattanóval és öt assziszttal zárt, míg csapattársa, Anthony Davis dupla duplát ért el 25 pontjával, 15 lepattanójával és négy gólpasszával.

NBA: Doncicék egylabdás meccset buktak el a Nuggets ellen

Nagyot hajrázva, az utolsó percekben négypontos hátrányból felállva győzött Michael Porter utolsó pillanatokban szerzett triplájával 98–97-re a Dallas Mavericks vendégeként a Denver Nuggets az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerinti hétfői játéknapján. A címvédő Golden State Warriors Klay Thompson 41 pontjával, illetve a dupla duplával záró Steph Curry vezérletével (33 pont, hat lepattanó, 15 assziszt) nyert a nyugati utolsó Houston Rockets vendégeként 127–120-ra. A LeBron Jamest továbbra is nélkülöző Los Angeles Lakers nem kegyelmezett a San Antonio Spursnek és kiütéses, 123–92-es győzelmet aratott Anthony Davis hathatós közreműködésével (30 pont, 18 lepattanó, két assziszt). Tovább robog a Sacramento Kings, amely sorozatban hatodik mérkőzését nyerte meg, ezúttal a ligautolsó, s a zsinórban hetedik vereségét elszenvedő Detroit Pistons volt az „áldozat” (137–129).

Kézilabda Eb: Tudta-e?